Příjemné a levné ubytování v Praze se snadným přístupem do centra a dvěma dětmi do 17 let zdarma

A&O Prague Metro Strizkov, Praha

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Příjemné a levné ubytování v Praze se snadným přístupem do centra a dvěma dětmi do 17 let zdarma

A&O Prague Metro Strizkov, Praha A&O Prague Metro Strizkov, Praha... (mapa)

Ukončené od 1 690 Kč

od 1 690 Kč

Běžná cena: 4 940 - 8 268 Kč

Ať už v létě či v zimě, Praha má své nezaměnitelné kouzlo v jakémkoliv ročním období. Nejlépe se vám však bude objevovat, když před toulkám naberete síly na pohodlném a snadno dostupném místě. Takovým jsou hotely Praha Metro Střížkov a Rhea jen pár kroků od zastávky MHD. Snídaně tu máte v ceně, stejně jako ubytování pro dvě děti do 17 let.

8,7

Velmi dobré hodnocení

120 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

2 moderní hotely na výběr 2 moderní hotely na výběr

Pouze pár kroků od zastávky MHD Pouze pár kroků od zastávky MHD

Až 2 děti do 17 let zdarma Až 2 děti do 17 let zdarma

Snídaně v ceně Snídaně v ceně

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

A&O Prague Metro Strizkov

 • snídaně snídaně

Ať už v létě či v zimě, Praha má své nezaměnitelné kouzlo v jakémkoliv ročním období. Nejlépe se vám však bude objevovat, když před toulkám naberete síly na pohodlném a snadno dostupném místě. Takovým jsou hotely Praha Metro Střížkov a Rhea jen pár kroků od zastávky MHD. Snídaně tu máte v ceně, stejně jako ubytování pro dvě děti do 17 let.

O hotelu Praha Metro Střížkov

Hotel a & o Praha Metro Střížkov je ceněn pro svůj fantastický výhled na Prahu. Dejte si v lobby chutné latte macchiato a pak se odvezte metrem rychle a jednoduše přímo do centra. Hotel se nachází v městské části Střížkov a je vzdálen jen několik kroků od stanice metra Střížkov . Za čtvrt hodiny jste odtud v centru města. Je to také ideální místo pro ty, kteří hledají ubytování v blízkosti veletržního paláce, Výstaviště Holešovice a Letňany či O2-Arény. 

Díky své centrální poloze je hotel výborně přístupný autem, autobusem, vlakem nebo jinými dopravními prostředky a hodí se jako vynikající výchozí bod pro výlety do "Zlatého města".

Kromě pohodlných pokojů Vám a & o Prag Metro Střížkov nabízí také moderní společenské prostory jak pro odpočinek, tak i pro práci. Velké lobby a bar s free Wifi vytváří uvolněnou atmosféru a nabízí místo pro setkání s lidmi.

ubytování

Na 13 patrech má hotel 359 jednolůžkových, dvoulůžkových, rodinných a společných pokojů s vanou / WC a všemi důležitými toaletními potřebami. Wi-Fi v celém hotelu prémiová Sky TV ve vstupní hale jsou zdarma. Přátelský personál v snack baru a na recepci je k dispozici 24 hodin denně.

stravování

V ceně pobytu máte zahrnuty snídaně formou bufetových stolů.

O hoteli Praha Rhea

Od 30. března 2018 vás vítá zrekonstruovaný a & o Praha Rhea v novém vzhledu: vše je hezčí, modernější a lépe, jen cena je stejně nízká jako předtím. Bezplatné Wi-Fi v celém hotelu 24hodinový servis a bar jsou samozřejmostí. Na místě přijímají pouze české koruny.

Hotel a & o Praha Rhea se nachází jen 3 minuty chůze od nejbližší zastávky tramvaje. Díky své poloze v centru je skvělým výchozím bodem pro objevování nejkrásnějších míst Prahy jak pro skupiny, tak pro rodiny a páry nebo turistů. K dispozici je dostatek parkovacích míst pro autobusy i auta. Do hotelu se ale také bez problémů dostanete prostředky veřejné dopravy. Hotel nabízí pracovní stoly v lobby, plně vybavenou kuchyň pro hosty a kvalitní pračku včetně sušičky. 

ubytování

V 350 jednolůžkových, dvoulůžkových, rodinných a vícelůžkových pokojích je prostor pro každého, ať už jde o turisty, školní zájezd nebo rodinu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou / WC, šampon 2v1 a kosmetické ubrousky.

stravování

V ceně pobytu máte zahrnuty snídaně formou bufetových stolů.

Tipy na výlety

Pražský hrad je největším hradem na světě, pamětní místo České republiky, v minulosti sídlo českých panovníků, v současnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láká své návštěvníky Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým královským palácem, Španělským sálem, Daliborka a Zlatou uličkou . V katedrále sv. Víta jsou uloženy české královské korunovační klenoty, ve věži je umístěn největší český zvon Zikmund av mauzoleu odpočívají králové a císaři.

Karlův most s 30 sochami a sousošími patří mezi nejnavštěvovanější pražské památky. Most spojuje oba břehy Vltavy, na straně Starého Města dominuje vstupu na most Staroměstská mostecká věž , na Malé Straně Malostranská mostecká věž . Karlův most je jedním z nejkrásnějších mostů světa, z něhož se návštěvníkům Prahy otevírá panorama Pražského hradu a Petřína a pohled na další pražské mosty.

Staroměstské náměstí s uprostřed stojícím pomníkem mistra Jana Husa je oblíbeným místem setkání nejen Pražanů, ale i návštěvníky Prahy. Úchvatné stavby obklopující náměstí od Staroměstské radnice, Týnského chrámu, kostela sv. Mikuláše, domu "U kamenného mostu" až po Palác Kinských jsou obdivovány návštěvníky z odpočinkových laviček. Staroměstské náměstí je místem trhů, koncertů a společenských událostí. Náměstí protíná Pražský poledník (14 ° 25'17 "východní délky).

Václavské náměstí je obchodním a společenským srdcem Prahy s množstvím hotelů a prestižními obchody. Je tradičním místem oslav, demonstrací a masových setkání. Na horním konci náměstí stojí jezdecká socha sv. Václava , za ní dominantní budova Národního muzea , v dolní části je pěší zóna. Na náměstí jsou postaveny skvosty české architektury - Palác Koruna, Rokoko, Wiehlův dům.

Určitě byste měli vidět i další nádherné místa Prahy:

 • Petřín
 • Orloj
 • Prašná brána
 • Vyšehrad
 • národní divadlo
 • ZOO a množství dalších krásných míst

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------------------------------

Jak postupovat při registraci

 • Na levé straně obrázku je zobrazení stránky, která se vám otevře po kliknutí na http://register.hotelvoucheronline.com/.

 • Do prvního okna shora vyplníte číslo kupónu,který vám přišel po dokončení objednávky na SlevaDne (z políčka vyznačeného růžovou na spodu pravé strany obrázku)

 • do druhého okna shora vyplníte heslo kupónu,který vám přišel po dokončení objednávky na SlevaDne (z políčka vyznačeného modrou na spodu pravé strany obrázku)

 • Následně vyplníte své kontaktní údaje

 • do předposledního políčka napište název portálu, na kterém jste daný pobyt koupili, čili: SLEVADNE

 • do posledního políčka uveďte název hotelu a počet nocí, podle toho jaký pobyt jste si zakoupili

 • Nakonec zadejte bezpečnostní kód do políčka v spodní části stránky a potvrďte rezervaci kliknutím na slovo Send (v červeném rámečku úplně dole)

Kontakt

A&O Prague Metro Strizkov

Děčínská 1 ,
180 00 Praha

info@hotelvoucheronline.com
AandO.hotelvoucheronline.com

A&O Prague Rhea

V Uzlabine 3068/19 ,
10800 Praha

info@hotelvoucheronline.com
AandO.hotelvoucheronline.com

Mohlo by Vás zajímat

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím