Netradiční setkání s idoly vašeho srdce v muzeu voskových figurín v centru Prahy

Wax Museum of Legends by Grévin, Praha 1

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

8,3

Velmi dobré hodnocení
(150 hodnocení)

Netradiční setkání s idoly vašeho srdce v muzeu voskových figurín v centru Prahy

LokalitaWax Museum of Legends by Grévin, Praha 1 (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.8.2021 dle dostupnosti.

Užijte si divadelní představení po boku Dagmar Havlové či Marilyn Monroe. Staňte se součástí velkolepé hollywoodské párty včele s Bradem Pittem nebo v nové expozici Legendy staré Prahy poznejte s hlavou na špalku krutost krvavého řemesla kata Mydláře. V interaktivním světě Wax Museum of Legends by Grévin budete mít známé osobnosti na dosah a s jistotou, že vám při focení selfie neutečou.

Wax Museum of Legends, Chocotopia

Vítejte v interaktivním světě muzea Wax Museum of Legends, Chocotopia

Muzeum voskových figurín vás zavede do interaktivních světů, ve kterých na vás čekají vaše idoly, celebrity, legendy, politici, sportovci a spousta zábavy. Vstupte do muzea, které vás bude konečně bavit. Budete šokováni, že figuríny z vosku vypadají jako živé. Navíc jsou zasazeny do bohatých scénografií plných vizuálních a zvukových efektů. Na figuríny se můžete podívat pěkně zblízka, se všemi se vyfotit a odnést si jedinečnou památku a zážitek. 

Máte chuť si při prohlídce muzea zahrát jednoduchou šifrovací hru? Jedině úspěšní luštitelé získají kód, který je vpustí do tajemného Faustova domu. Výstava je tajemná, zábavná i poučná a je určena všem návštěvníkům, kteří si rádi hrají nebo objevují příběhy starých časů.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Děti do 5,99 let mají vstup zdarma
  Děti do 5,99 let mají vstup zdarma
 • Možnost jednoduché šifrovací hry
  Možnost jednoduché šifrovací hry
 • Vizuální a zvukové efekty
  Vizuální a zvukové efekty
 • Focení je povolené
  Focení je povolené
 • 20% sleva na nákup v Chocotopia Store
  20% sleva na nákup v Chocotopia Store

Ukončené
od 229 Kč

Běžná cena: 340 - 390 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,3

Velmi dobré hodnocení

150 hodnocení

80 zákazníků doporučuje

10

Nezabudnutelny zážitok

Maroš, 29. dubna 2021

Hodnotil nabídku Vstup do Wax museum of Legends by Grévin -...


10

krásný ,kouzlo !

Zákazník SlevaDne, 26. srpna 2019

Hodnotil nabídku Vstup do Wax museum of Legends by Grévin -...

Kontakt

Wax Museum of Legends by Grévin

Celetná 15
110 00 Praha 1 - Staré Město
+420 226 776 776

Pátek 9:30–21:00
Sobota 9:30–21:00

info@chocotopia.cz
www.chocotopia.cz/legends

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

200
m
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

300
m
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

300
m
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

300
m
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

300
m
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

400
m
Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

600
m
Klementinum

Klementinum

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

700
m
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

1000
m
Franz Kafka museum

Franz Kafka museum

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

1
km
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

1
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.