Pilotem na zkoušku z letiště jen půl hodinky od Prahy: nad Karlštejnem, Točníkem i Křivoklátem

Letecká škola Hořovice, ČR

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Pilotem na zkoušku z letiště jen půl hodinky od Prahy: nad Karlštejnem, Točníkem i Křivoklátem

LokalitaLetecká škola Hořovice, ČR (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2021 dle dostupnosti.

Už jste si byli pro svá křídla? Ne? Tak šupem do Hořovic. Na letišti s celoročním provozem dostanete instruktáž od zkušeného pilota a potom už rovnou do vzduchu proletět se nad nejznámějšími českými hrady. Vyberete si Karlštejn, nebo radši Točník? To je na vás, ale ze vzduchu to bude určitě nezapomenutelný zážitek. Letadlo můžete i pilotovat, jen to přistání radši nechte na profesionálech...

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Lety nad známými hrady na Křivoklátsku a Berounsku
  Lety nad známými hrady na Křivoklátsku a Berounsku
 • V ceně pilotování letounu
  V ceně pilotování letounu
 • Ultralehké letadlo - intenzivní prožitek letu
  Ultralehké letadlo - intenzivní prožitek letu
 • Instruktáž zkušeného pilota
  Instruktáž zkušeného pilota
 • Možnost pouze vyhlídkového letu bez pilotování
  Možnost pouze vyhlídkového letu bez pilotování

Ukončené
od 1 289 Kč

Běžná cena: 1 890 - 2 550 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 350 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Letecká škola Hořovice

Tlustice 161
26801 Hořovice
+420 603 235 250

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

leteckaskolahorovice@seznam.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Hrad Točník a Žebrák

Hrad Točník a Žebrák

Hrady se nacházejí těsně vedle sebe a jedná se o jedno z nejzachovalejších souhradí. Točník je dokladem vyspělého stavitelského umění hutě Václava IV. a stal se domovem medvědů... Víc Agáty a Martina.

9
km
Zámek Zbiroh

Zámek Zbiroh

Hrad byl zřejmě založen počátkem 13. století. Prošel již několika stavebními přestavbami a úpravami, až se dostal do podoby jako ho známe dnes. Rozhodně stojí za prohlídku.

21
km
Hrad Křivoklát

Hrad Křivoklát

Křivoklát je jeden z nejstarších a nejvýznamnějších středověkých hradů českých knížat a králů. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky a v roce 1989 byl... Víc zapsán na seznam národních kulturních památek ČR.

23
km
Zámek Dobříš

Zámek Dobříš

Rokokový zámek je rozsáhlá trojkřídlá stavba se čtvercovým dvorem a zajímavým francouzským anglickým parkem při jižní straně. Natáčela se zde například pohádka od Zdeňka Trošky... Víc Princezna ze mlejna 1 a 2.

24
km
Zřícenina hradu Krašov

Zřícenina hradu Krašov

Zřícenina hradu Krašov se tyčí nad údolím a levým břehem řeky Berounky. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. Pokud jste milovníky přírody a historie, je právě toto... Víc místo jako stvořené pro Vás. Prozkoumejte trosky středověkého hradu a vychutnejte si ničím nerušený výhled do okouzlující krajiny přírodní rezervace Krašov.

24
km
Hrad Karlštejn

Hrad Karlštejn

Karlštejn je středověký hrad uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český kras. Základní kámen byl položen 10. června 1348. Karlštejn byl původně budován pro Karlovy soukromé účely... Víc coby malé sídlo s jednou věží a až postupně se rozrůstal o části určené ke střežení klenotů. Výzdoba kaple sv. Kříže, ve Velké věži, je ukázkou vyspělého gotického malířství.

25
km
Zřícenina hradu Libštejn

Zřícenina hradu Libštejn

Jedná se o zříceninu gotického hradu, který se nachází v obci Liblín. Zřícenina se tyčí nad pravým břehem řeky Berounky. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. Hrad byl... Víc založen ve 14. století a nyní je volně přístupný turistům.

25
km
Muzeum na demarkační linii v Rokycanech

Muzeum na demarkační linii v Rokycanech

Zajímáte se o historii, a především o techniku z období války? Muzeum na demarkační linii v Rokycanech Vám představí dvě části expozice – interiérovou a exteriérovou. V... Víc interiérové si můžete prohlédnout fotografie, uniformy, zbraně a menší stroje. V exteriéru se podíváte do útrob tanku a stanete se divákem ukázky vojenské techniky v provozu.

26
km
Zřícenina hradu Krakovec

Zřícenina hradu Krakovec

Krakovec je zřícenina gotického hradu přestavěného na renesanční zámek. Nachází se přímo na hranici CHKO Křivoklátsko. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. V roce... Víc 1977 zde byl natočen pohádkový muzikál pro děti Ať žijí duchové! Dále se zde natáčely některé scény z pohádky Princ a Večernice.

26
km
Lom Velká Amerika

Lom Velká Amerika

V okrese Beroun, v chráněné krajinné oblasti Český kras, naleznete vápencový lom nazývající se Velká Amerika. Lom je vyhledávaný turistickým místem. Velká Amerika se také objevuje... Víc ve filmech jako je Limonádový Joe, Micimutr Malá mořská víla a Cesta na jihozápad.

27
km
Zámek Mníšek pod Brdy

Zámek Mníšek pod Brdy

První zmínky o zámku pocházejí již z roku 1348. Zámek Mníšek pod Brdy byl v roce 1639 z velké části poničen Švédy a rekonstrukcí prošel až v letech 1656–1672. Od roku 2000 patří... Víc zámek Národnímu památkovému ústavu. Mníšek pod Brdy je volně přístupný veřejnosti.

32
km
Zámek Kozel

Zámek Kozel

Zámek Kozel je jedním z nejnavštěvovanějších památkových objektů v západních Čechách. Pro vysvětlení názvu zámku stačí zajet jen pár kilometrů na jih od Plzně, nedaleko od obce... Víc Šťáhlavy.

Mohlo by Vás zajímat