8,0

Velmi dobré hodnocení
(26 hodnocení)

České menu s vývarem, kachnou a kávou ve Švejk restaurantu Strašnice

LokalitaŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE, Praha 10 - Strašnice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Tohle až budete vyprávět svému dietologovi: Paleo dieta podle Švejka. Vyzkoušejte prověřené superpotraviny z doby rakousko-uherského mocnářství - vývar s játrovými knedlíčky, pořádný flák kachny se švestkovou omáčkou místo salátu a porce knedlíků, ať nechybí sacharidy. Energii všechno strávit dodá káva na závěr. Prostě poctivé české menu u českého Švejka.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky
  Vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky
 • 1/4 kachny se švestkovou omáčkou, zelím a knedlíky
  1/4 kachny se švestkovou omáčkou, zelím a knedlíky
 • Espresso
  Espresso
 • Tankové pivo na čepu (Plzeň a Gambrinus)
  Tankové pivo na čepu (Plzeň a Gambrinus)
 • Pro 1, 2 nebo 4 osoby
  Pro 1, 2 nebo 4 osoby

od 139 Kč

Běžná cena: 319 - 1 276 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 139 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 139 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,0

Velmi dobré hodnocení

26 hodnocení

14 zákazníků doporučuje

9,8

Skvěle jídlo, zážitek, těším se zase.

Zákazník SlevaDne, 15. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Masová hostina u Švejka 2-3 osoby


9,8

doporucuji

Jana, 29. října 2019

Hodnotil nabídku Masová hostina u Švejka 2-3 osoby

Kontakt

ŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE

ŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE

Průběžná 1174/28
10000 Praha 10
274 812 027, 274 812 027

svejkstrasnice@gmail.com
http://www.svejkstrasnice.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

5
km
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

5
km
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

5
km
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

5
km
Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

5
km
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

5
km
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

6
km
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

6
km
Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

6
km
Tančící dům

Tančící dům

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

6
km
Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

6
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Mohlo by Vás zajímat