Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Navštivte atomový bunkr a poznejte atmosféru Studené války včetně komentované vycházky

LokalitaStudená válka, Praha - Žižkov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2021 dle dostupnosti.

Atmosféru během Studené války zažijete s komentovanou procházkou po okolí Olšankého náměstí v Praze včetně nezapomenutelné prohlídky atomového bunkru. Poučí se i děti, které do věku 11 let mají vstup v doprovodu dospělého zdarma. Návratem do minulosti si připomenete dobu, kterou lze jen stěží závidět, přes to vás tento nevšední zážitek nadchne.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Komentovaná procházka po Praze s historickou tématikou
  Komentovaná procházka po Praze s historickou tématikou
 • Návštěva atomového bunkru a místa spjatá se Sametovou revolucí
  Návštěva atomového bunkru a místa spjatá se Sametovou revolucí
 • Poznání atmosféry během Studené války
  Poznání atmosféry během Studené války
 • Děti do 11 let v doprovodu rodiče zdarma
  Děti do 11 let v doprovodu rodiče zdarma
 • Vhodný tip na dárek
  Vhodný tip na dárek

od 199 Kč

Běžná cena: 400 - 1 340 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 199 bodů

Vyberte si z následujících 5 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 199 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 786 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

100
m
Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

400
m
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

400
m
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

500
m
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

500
m
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

600
m
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

600
m
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

700
m
Klementinum

Klementinum

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

900
m
Franz Kafka museum

Franz Kafka museum

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

1000
m
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

1
km
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

1
km
Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny je renesanční stavba na Pražském hradě v Královské zahradě. Letohrádek dal vystavět v letech 1538–1565 Ferdinand I.

Mohlo by Vás zajímat