Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Rodinná dovolená v oravské obci Zázrivá v Chatě pod Rozsutcem pro 12 osob

Zobrazit kontakt Otevřeno

LokalitaChata pod Rozsutcom, Malá Fatra - Zázrivá (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 15.12.2020 dle dostupnosti.

Hory, lesy, louky, čerstvý vzduch a výhled na Velký Rozsutec. Ještě k tomu přidáme milé majitele a máme výborný základ pro dovolenou. Ubytování v Chatě pod Rozsutcem se bude nést v duchu klidu. Je jen na vás, jestli budete relaxovat při turistice, vyrazíte na kola nebo navštívíte památky. Zázrivá - je to pravé místo pro rodinnou pohodu.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • V horské oblasti s výhledem na Velký Rozsutec, Stoh a Osnice
  V horské oblasti s výhledem na Velký Rozsutec, Stoh a Osnice
 • Ubytování v domáckém stylu
  Ubytování v domáckém stylu
 • K dispozici plně vybavená kuchyň
  K dispozici plně vybavená kuchyň
 • K dispozici venkovní posezení (terasa, gril, krb)
  K dispozici venkovní posezení (terasa, gril, krb)
 • Ideální poloha - jako výchozí bod na výlety
  Ideální poloha - jako výchozí bod na výlety

od 5 572 Kč

Běžná cena: 7 840 - 19 600 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5572 bodov

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  5 572 Kč
 • 3 noci
  7 980 Kč
 • 4 noci
  10 360 Kč
 • 5 nocí
  12 600 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5572 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 929 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Chata pod Rozsutcom

Zázrivá Biela 26
027 17 Zázrivá
+421 940 846 159

zazrivskydvor@gmail.com
http://www.zazrivskydvor.sk/--...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Velký Rozsutec

Velký Rozsutec

Považuje se za symbol Velké Fatry a je jedním z nejkrásnějších vrcholů na Slovensku. Naskytne se vám z něj krásný výhled na široké okolí. Dostanete se sem například z obce... Víc Štefanová.

5
km
Jánošíkovy díry

Jánošíkovy díry

Jánošíkovy díry jsou soustavou soutěsek a kaňonů v Kriváňské Malé Fatře. Najdete zde více než dvacet vodopádů, které vytvářejí Vodopády děrového potoka, bizarní skalní útvary a... Víc turistické stezky s lávkami, můstky a řetězy.

7
km
Artikulární kostel v Istebné

Artikulární kostel v Istebné

Dřevěný artikulární kostel v Istebné je jednou z nejvzácnějších kulturně-historických památek Oravy. V kostele se dodnes slouží bohoslužby, lze jej však navštívit i jako turista.

8
km
Vrátna Free Time Zone

Vrátna Free Time Zone

Středisko najdete v Národním parku Malá Fatra, 30 km od Žiliny a 3 km od Terchové. Lyžařské středisko ve Vrátné patří mezi první střediska, která na Slovensku vznikla. Tvoří ho... Víc tři lokality: Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Spolu nabízí 14 km sjezdovek. Milovníkům adrenalinu doporučujeme navštívit zejména Chleb, který nabízí možnosti pro freeride, skialpinismus, zimní turistiku, snowboarding a lyžování. K dispozici je bezplatné parkoviště a také skibus jezdí mezi hlavními nástupišti na lanovky (Paseky, Chleb).

8
km
Jánošíkovo muzeum

Jánošíkovo muzeum

Expozice muzea je rozdělena do několika částí: hrad obce, Život Juraje Jánošíka a jánošíkovská tradice, Z lidové kultury obce. Návštěvník se dozví informace nejen o dějinách obce... Víc Terchová, které dokumentují fotokopie dobových listin a fotografie, ale i důležitá historická fakta ze života, zbojnictví a popravy Juraje Jánošíka. Četné dobové exponáty z Terchové a okolí přibližují hudební folklór, domácí textilní výrobu, salašnictví, zemědělství, lidovou architekturu a dávný způsob bydlení v dřevěnici.

8
km
Rozhledna Terchovské srdce

Rozhledna Terchovské srdce

Nová rozhledna nad Terchovou poskytuje vynikající výhled na široké okolí. Stojí na vrcholu kopce, který si filmaři známého filmu Jánošík vybrali jako místo, kde stála šibeni... Vícce. Právě tuto šibenici mají připomínat ramena rozhledny. Vede k ní jednoduchá trasa z obce Terchová, která je zároveň naučnou stezkou.

9
km
Ski park Kubínská Hoľa

Ski park Kubínská Hoľa

V nádherné přírodě pohoří Oravská Magura si užijí fantastickou lyžovačku všichni fanoušci zimy. Ocitnete se v nadmořské výšce až 1 390 metrů, kde vás čekají nádherné výhledy na... Víc Tatry a Chočské vrchy. Vyzkoušet se zde dá téměř vše - od free-ride přes závodní tratě až po dětskou školku. Přeprava je zajištěna dvěma sedačkovými lanovkami a osmi vleky. Využijte 14 km sjezdovek a 11 km běžeckých tratí.

10
km
Ski Zábava Hruštín

Ski Zábava Hruštín

Komplexně vybavené lyžařské středisko SKI ZÁBAVA Hruštín najdete 7 km od obce Hruštín, na severní straně Oravské Magury. Leží v nadmořské výšce 900 až 1150 metrů. K dispozici jsou... Víc 3 vleky a 5 sjezdovek (z toho 2 freeride). Přímo pod svahem najdete dřevěnou vesničku - komplex srubových domů a hlavní kolibu.

11
km
AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín

Aquapark se nachází přímo v Dolním Kubíně, přičemž jeho hlavní částí je Vodní svět s nabídkou různých vodních atrakcí. Kromě toho nabízí také saunu, venkovní Fun Park pro děti a... Víc restauraci.

12
km
Dřevěný kolonádový most

Dřevěný kolonádový most

Most byl postaven v 90. letech 20. století. Most spojující sídliště Bysterec se Starým městem je raritou v celoslovenském i středoevropském měřítku.

13
km
Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž se nachází v krásné oravské přírodě s bohatými možnostmi na procházky a cyklistiku. Kolem celé přehrady jsou vybudovány naučné cyklostezky. Zajímavostí je, že na místě... Víc nádrže se původně nacházely dvě obce, Harvelka a Riečnica.

14
km
Historická železnice Vychylovka

Historická železnice Vychylovka

Úzkorozchodná historická lesní železnice ve Vychylovce na Kysucích provozovaná na Kysucko-oravském pomezí je technickou památkou světového významu. Výškový rozdíl na trati... Víc železnice překonává pomocí ojedinělých úvratí. Prochází přes areál Muzea kysucké vesnice, kde se nachází 34 lidových staveb pocházejících z různých koutů Kysuckého regionu.

Mohlo by Vás zajímat