8,6

Velmi dobré hodnocení
(16 hodnocení)

Celý rok 2021 v Benátkách nad Jizerou v hotelu Na Staré koleji s polopenzí, wellness procedurami a lahví vína

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaApartmán hotel Na Staré koleji, Střední Čechy - Benátky nad Jizerou (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

Jestli u vás je odpočinek a relaxace na vedlejší koleji, je na čase vrátit vše do pořádku. Skvělým řešením je výlet do Benátek, ale pokud se vám nechce cestovat tak daleko, zkuste Benátky nad Jizerou, kde na vás v Hotelu Na Staré koleji čeká skvělá péče. Wellness procedury dle vašeho výběru a spousta možností na výlety v okolí snadno vrátí vaši spokojenost do těch správných kolejí.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • V klidné části 10 min. chůze od centra
  V klidné části 10 min. chůze od centra
 • Wellness procedury dle výběru
  Wellness procedury dle výběru
 • V dosahu golfové hřiště
  V dosahu golfové hřiště
 • Poblíž cyklo a in-line stezka
  Poblíž cyklo a in-line stezka
 • Zámek Benátky n. Jizerou, Hrad Dražice, ZOO Chleby
  Zámek Benátky n. Jizerou, Hrad Dražice, ZOO Chleby

od 2 990 Kč

Běžná cena: 4 950 - 6 690 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2990 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,6

Velmi dobré hodnocení

16 hodnocení

13 zákazníků doporučuje

10

vše na úrovni, velká spokojenost

Josef, 9. června 2019

Hodnotil nabídku 2 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji s...


9,8

Vynikající ubytování, jídlo velmi dobré, personál velmi vstřícný, procedury wellness na vysoké úrovni, možnost i dalšího přikoupení procedur. S procedurami nám vyšli vstříc - časové zařazení tak, jak nám vyhovovalo, Doporučuji pension Na Staré koleji k návštěvě.

Miloš, 10. června 2019

Hodnotil nabídku 3 noci pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji s...

Kontakt

Apartmán hotel Na Staré koleji

Apartmán hotel Na Staré koleji

Miroslava Soumara 2
29471 Benátky nad Jizerou
+420774670202

recepce@nastarekoleji.cz
nastarekoleji.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Tankodrom Milovice

Tankodrom Milovice

Tankodrom Milovice se nachází pouze 30 kilometrů od Prahy. 42 hektarů plochy náleží offroadovým tratím. Celková rozloha tankodromu je 200 hektarů. Můžete se vyřádit ve vozech jako... Víc je například TATRA 813 KOLOS, Praga V3S, MTLB 200 nebo na čtyřkolkách a spoustě dalšího.

6
km
Park Mirakulum

Park Mirakulum

Atrakce plné zábavy se rozprostírají na ploše o velikosti 10 hektarů. Najdete zde lesní hřiště a zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v... Víc neposlední řadě i úzkokolejnou železnici.

15
km
Zámek Loučeň

Zámek Loučeň

Barokní zámek Loučeň se nachází v okrese Nymburk. K zámku patří také katolický kostel Nanebevzatí Panny Marie, který byl vystavěn ve 14. století. Rozlehlý zelený park, řadu... Víc labyrintů a spoustu dalších zajímavostí taktéž stojí za to vidět.

21
km
Zvířetice

Zvířetice

Zřícenina hradu Zvířetice, nacházející se u města Bakov nad Jizerou, se řadí na druhé místo jako nejkrásnější svatební místo roku. Ze zříceniny hradu je cítit tajuplná hradní... Víc atmosféra a při západu a východu slunce jde o překrásné romantické zámecké sídlo.

24
km
Zámek Ctěnice

Zámek Ctěnice

Zámecký areál Ctěnice, který můžete navštívit od úterý do neděle, se nachází na okraji Prahy. Zámek je chráněn jako kulturní památka České republiky. Dnešní vzhled se řadí do... Víc barokního slohu. Dříve zde však stávala gotická tvrz. Nyní se zde pořádají výstavy různých expozic. Zámek a zámecký park je často vybírán svatebčany jako místo pro pohádkový obřad.

24
km
Hrad Kokořín

Hrad Kokořín

Byl postaven po roce 1320. Podle jména hradu se celá chráněná oblast nazývá Kokořínskem. V roce 1426 dobyla a poničila hrad husitská vojska. K hradu vedou značené turistické cesty.

28
km
Bezděz

Bezděz

Hrad byl založen roku 1264 Přemyslem Otakarem II. Od roku 1627 byl hrad ve vlastnictví Valdštejnů. K Bezdězu se také váže literární dílo Máj od známého básníka Karla Hynka Mác... Víchy. Hradní prostory si můžete prohlédnout samostatně, nebo s průvodcem v již stanovených časových intervalech.

29
km
Hrad Valečov

Hrad Valečov

Jedná se o zříceninu středověkého hradu. Jako kulturní památka ČR je považován od roku 1958. Zřícenina se nachází 320 m. n. m. u města Mnichovo Hradiště.

29
km
Čertovy hlavy

Čertovy hlavy

S dílem Václava Levého se můžete setkat v okrese Mělník nad obcí Želízy. Jedná se o vytesané čertovy hlavy do pískovcových skal, které se nacházejí ve středu borového le... Vícsa. Udělejte si rodinnou procházku do lesa a kochejte se 9 metrů vysokým výjevem.

30
km
Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

K hradu a zámku se váže nespočetné množství pověstí. První písemné zmínky o tvrzi s názvem Stará je z roku 1340 v závěti Arnošta ze Staré. Pochází odsud také známá osobnost Arnošt... Víc z Pardubic.

31
km
Drábské světničky

Drábské světničky

Překrásnými pohledy do krajiny Českého ráje se můžete kochat právě z Drábských světniček. Jedná se totiž o zříceninu skalního hradu, který byl původně ze 13. století. V první... Víc třetině 15. století byl hrad obnoven a dnes z něho zbyly jen trosky. Zřícenina skalního hradu je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky.

33
km
ZOO PARK Doksy

ZOO PARK Doksy

Zoo park, kde najdete zvířata cirkusové rodiny Berouskových. V zoo parku je jen několik zvířat (lvi, zebry, velbloudi, kozy, prasata, tygři...atd.), ale návštěvu zoo parku i... Víc přesto vřele doporučujeme, zažijete tu totiž to, co nikde jinde.

Mohlo by Vás zajímat