Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Turčianský dvůr, klidný nový penzion v obklopení národních parků Velká a Malá Fatra pro 1 až 6 osob

LokalitaPenzión Turčiansky dvor ***, Košťany nad Turcom (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 10.12.2020 dle dostupnosti.

V klidném prostředí Koštian nad Turcom, hned mezi NP Malá a Velká Fatra, se nachází příjemný penzion Turčianský Dvůr. Apartmány či 2-lůžkové pokoje se stanou skvělým východiskem pro vaše výlety do okolí. Navštivte lázně Turčianské Teplice, které jsou vzdálené jen 15 km od penzionu. Dobrým startem do vašich dní budou snídaně v restauraci, která je oblíbená díky typické české kuchyni.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Lázně Turčianske Teplice jen 15 km od penzionu
  Lázně Turčianske Teplice jen 15 km od penzionu
 • Penzion se nachází mezi NP Malá a Velká Fatra
  Penzion se nachází mezi NP Malá a Velká Fatra
 • Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV a wifi
  Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV a wifi
 • Tichý, nově postavený a velmi útulný penzion
  Tichý, nově postavený a velmi útulný penzion
 • V ceně i chutná snídaně, oběd a večeře za výhodný doplatek
  V ceně i chutná snídaně, oběd a večeře za výhodný doplatek

od 2 350 Kč

Běžná cena: 2 350- 7 952 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2350 bodů

Kalendář obsazenosti

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 05.08.2020 o 13:53.

Vyberte si z následujících 7 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2350 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 685 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Penzión Turčiansky dvor ***

Penzión Turčiansky dvor ***

Košťany nad Turcom 23
038 41 Košťany nad Turcom
+ 421 908 255 558

info@turcianskydvor.sk
http://turcianskydvor.sk/
>https://www.facebook.com/Turci...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Muzeum slovenské dědiny v Martine

Muzeum slovenské dědiny v Martine

Muzeum slovenské vesnice je největší národopisnou expozicí v přírodě na Slovensku. Expozice podává obraz tradičního lidového stavitelství, bydlení a způsobu života obyvatel... Víc oblastí severozápadního Slovenska v období druhé poloviny 19. a první poloviny 20. století.

4
km
Slovenské národní literární muzeum

Slovenské národní literární muzeum

Muzeum shromažďuje, zhodnocuje, zpracovává a zpřístupňuje sbírkový fond k dějinám slovenského písemnictví, knižní kultury a knižní grafiky. Buduje soubory sbírek se zaměřením... Víc všestranně dokumentovat slovenskou literaturu, její dějiny, prezentaci a popularizaci. Trvalá expozice muzejní formou představuje vývin slovenské literatury od 9. století po současnost, prezentují se zde nejvýznamnější literární památky, které poukazují na historii slovenského národa. Nejvzácnější rukopisy, inkunábule a tisku jsou představeny ve formě faksimile.

7
km
Snowland - Valčianská Dolina

Snowland - Valčianská Dolina

Moderní lyžařské středisko Snowland je vzdáleno od Martina jen 12,5 km. Určitě oceníte bezplatné parkování, hlavním lákadlem jsou však samozřejmě dobré podmínky pro lyžování a... Víc snowboarding. Svahy jsou položeny ve výšce 510 až 830 m.n.m., na kterých je 8 sjezdovek s délkou 5600 m. Jejich náročnost je od lehkých přes turistické. Přepravu zajišťuje 6 klasických a jedna moderní 4sedačková lanovka. Nový YETI PARK s dětským vlekem je skvělé místo pro vaše nejmenší lyžaře. Ani v tomto středisku nechybí klasické lyžařské služby jako lyžařská a snowboardová škola, turisticko-informační kancelář, půjčovna, úschovna, prodejna sportovních potřeb, bufety, bary i restaurace. Pro běžkaře je k dispozici 12 km tratí a po západu slunce si můžete i zde vychutnávat lyžování na osvětlených sjezdovkách.

8
km
Ski Jasenská dolina

Ski Jasenská dolina

Jasenská dolina, která leží v regionu Turiec, patří mezi nejznámější velkofatranské doliny. Středisko je rozděleno na 2 lokality - Kašová (lehké až středně náročné terény) a Lhůta... Víc (středně těžké sjezdovky). V sezóně sem jezdí skibus na trase Vrútky - Jasenská dolina. Denně od 16.30 do 20.00 hod. si v lokalitě Kašová můžete užít večerní lyžování na osvětlených sjezdovkách v délce 1,3 km. Ve středu až sobotu je v rámci večerního lyžování v provozu i sedačková lanovka. Milovníci běžeckého lyžování si ve středisku užijí 7 km tratí.

8
km
Ski Martinské Hole

Ski Martinské Hole

Toto lyžařské středisko leží na vrcholcích Malé Fatry. Za skvělé lyžařské podmínky vděčí i své nadmořské výšce, která je 1 150 - 1456 m n. m. V případě potřeby je však připraveno... Víc své svahy uměle zasněžit. Celková délka sjezdovek je 7,9 km a přeprava je zajištěna 6sedačkou a 5 vleky.

9
km
Sklabinský hrad

Sklabinský hrad

První zmínka o hradu je už v roce 1242. Později sloužil jako sídlo Turčianské župy. V roce 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé předhradí a v areálu postavili nový zámeček... Víc určený na reprezentační účely pro župana. Sídlem župy zůstal až do poloviny 18. století.

10
km
Hrad Blatnica

Hrad Blatnica

Hrad se nachází asi jen 2 kilometry od obce Blatnica nedaleko Martina. Vznikl v polovině 13. století na obranu obchodní cesty Via Magna. Dnes z něj zbyly jen ruiny, ke kterým se... Víc dostanete po žluté turistické značce z obce Blatnica.

10
km
Gaderská dolina

Gaderská dolina

Gaderská dolina je oblíbenou destinací turistů nejen proto, že se používá pro přístup k vrcholům Ostredok, Krížna a k hřebeni Velké Fatry, ale i proto, že na malém území je zde... Víc nahromaděné množství přírodních krás. Její krása zaujala i filmaře a v roce 1921 se zde natáčel první film o Jánošíkovi.

12
km
Znievský hrad

Znievský hrad

Hrad se nachází vysoko nad obcí Kláštor pod Znievom a je druhým nejvýše položeným hradem na Slovensku. Dnes zůstaly z něj už jen zříceniny, poskytuje ale krásný výhled na široké... Víc okolí.

13
km
Ostrá

Ostrá

Ostrá je výrazný vrch ve Velké Fatře. Vedou na ni značené chodníky z Blatnické a Gaderské doliny, přičemž výstup je středně náročný. Ze skalnatého vrcholu, na který vede neznačený... Víc chodník, je výborný výhled na celou Turčianskou Dolinu.

14
km
Zámeček Mošovce

Zámeček Mošovce

Zámeček se nachází v malé obci Mošovce a jeho součástí je anglický park. Koncem 20. století byl předělán na luxusní hotel. Zahradní pavilon z roku 1800 je postaven v klasicistním... Víc stylu. V mauzoleu ve stylu secesní pseudogotiky je umístěno Muzeum mošovských řemesel, které prezentuje slavnou mošovskou řemeslnou tradici.

16
km
Hrad Strečno

Hrad Strečno

Hrad stál na svém místě již v první polovině 14. století. Během staletí byl rozšiřován a několikrát přestavěn do své největší rozlohy v 17. století, kdy dosáhl úrovně nejlépe... Víc opevněného hradu na středním Pováží. Z hradní skály a z chodníku nad hradem je krásný výhled na Strečnianský průsmyk, Domašínský meandr a na velkou část Žilinské kotliny.

Mohlo by Vás zajímat