Wellness ve Sportcentru Púchov - vstupy do vodního a saunového světa

AQUA SPORT HOTEL***, Púchov

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,4

Vynikající hodnocení
(36 hodnocení)

Wellness ve Sportcentru Púchov - vstupy do vodního a saunového světa

LokalitaAQUA SPORT HOTEL***, Púchov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Wellness centrum okouzlí svou rozlohou, vybavením, moderním designem a dostupností. Je určeno pro lidi, kteří potřebují zrelaxovat po namáhavém dni, hledají odpočinek či zpříjemnění volných chvil. Určitě si však přijdou na své i rodiny s dětmi, protože wellness disponuje dětským bazénem a vybaveným hřištěm i pro nejmenší dětičky.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Velmi vhodné pro rodiny s dětmi - extra ceny
  Velmi vhodné pro rodiny s dětmi - extra ceny
 • Bazény, vířivka, 4 sauny, Kneippova koupel
  Bazény, vířivka, 4 sauny, Kneippova koupel
 • Vstupy na 2 hodiny
  Vstupy na 2 hodiny
 • V nově otevřeném multifunkčním objektu Sportcentrum
  V nově otevřeném multifunkčním objektu Sportcentrum
 • V blízkosti centra Púchova
  V blízkosti centra Púchova

Ukončené
od 165 Kč

Běžná cena: 196 - 392 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

36 hodnocení

25 zákazníků doporučuje

10

Spokojnosť celá rodinka ????????

Nikoleta, 2. srpna 2020

Hodnotil nabídku Vstup do wellness na 2 hodiny (bazény +...


10

Príjemné prostredie na relax s detmi. :)

Zuzana, 27. února 2020

Hodnotil nabídku Vstup do wellness na 2 hodiny (bazény +...

Kontakt

AQUA SPORT HOTEL***

AQUA SPORT HOTEL***

Nábrežie Slobody 1926/4
02001 Púchov

recepcia@sportaqua.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

9
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je středověký hrad tyčící se na skále nedaleko Púchova. Je jedním z nejobtížněji přístupných hradů na Slovensku. Původně se na přístup do hradu využívaly dva padací... Víc mosty a tunel vytesaný do skály, který se používá do dnes. Z hradního bradla je výborný výhled na okolní krajinu.

9
km
Považský hrad

Považský hrad

Hrad pochází z 13. století, postavený byl za účelem ochrany důležité povážské obchodní cesty. V roce 1698 hrad zničila císařská vojska. Od té doby se postupně rozpadá a dnes je... Víc ruinou. Cesta na hrad je příjemnou procházkou, z vrchu se vám naskytne nádherný výhled na Váh a Manínskou soutěsku.

12
km
Přírodní rezervace Manínská tiesňava

Přírodní rezervace Manínská tiesňava

Národní přírodní rezervace nedaleko Povážské Bystrice. Najdete zde unikátní faunu a flóru, úzkou dolinu obklopují skály vysoké až 400 metrů.

14
km
Vršatská soutěska

Vršatská soutěska

Soutěska patří mezi skvosty Středního Pováží a najdete ji u města Ilava. Její poloha byla lidem známa již od středověku, kdy zde postavili hrad. Dnes je však z ní už jen rui... Vícna. Vršatecká soutěska je prohlášena za přírodní rezervaci o rozloze 82,4 ha. Nejvyšším místem je Chmeľová (925 m n. M.) a druhým Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Najdete zde naučnou stezku, jehož zdolání trvá asi 3 hodinky. Má 10 naučných panelů, kde se dozvíte o geologických, historických, rostlinných i živočišných poměrech.

15
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.

19
km
Súlovské skály

Súlovské skály

Jsou jednou z nejvýznamnějších přírodních lokalit na Slovensku. Turistika je zde středně náročná a zajímavá v každém ročním období. Známý Súlovský slepenec je zformován do... Víc bizarních tvarů, jehel, bran a skalních výtvorů, které představují podoby postav, zvířat a věcí.

19
km
Ski Ráztoka

Ski Ráztoka

Toto středisko se nachází v Chráněné krajinné oblasti Kysuce. Tvoří ho dvě samostatné části - západní Javornický a východní Beskydská. Spojují se zde dobré podmínky pro lyžování s... Víc nádhernou okolní přírodou. K dispozici jsou tři vleky - 1000 m a 720 m pro dospělé a jeden 250 m pro děti. Běžkaři mohou poznávat krásné okolí na trasách, které měří až 120 km.

19
km
Súlovský hrad

Súlovský hrad

Strážní hrad (také Rohach nebo Roháč) se nachází se v Súlovských skalách. Vznikl v první třetině 15. století za účelem ochrany nedaleké cesty. Od roku 1763 chátrá.

23
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany jsou proslulé svou zachovalou lidovou architekturou, malovanými srubovými dřevěnicemi. Pro jejich záchranu byla dolní část obce v roce 1977 prohlášena za památkovou... Víc rezervaci lidové architektury. Nachází se zde národopisná expozice, zámeček a kostel.

23
km
Zóna Snow

Zóna Snow

Lyžařské středisko Zóna Snow Makov-Kasárne se nachází nedaleko hranic na moravském pohraničí. Leží v pohoří Javorníky. Najdete ho 12 km od centra obce Makov a 51 km od Žili... Vícny. Středisko nabízí 3 lyžařské vleky - pro začátečníky a pro pokročilejší lyžaře, které mají spolu délku 1,4 km. Najdete zde také dětský park s lanovým vlekem a lyžařskou školu.

24
km
Ski Čičmany

Ski Čičmany

V Čičmanech najdete kromě krásné architektury i malé lyžařské středisko. Lyžařům jsou zde k dispozici 3 sjezdovky různé obtížnosti a dva značené běžecké okruhy. Středisko je... Víc vhodné i pro začátečníky. Téměř všechny sjezdovky jsou i zasněžované.

24
km
Betlém v Rajecké Lesné

Betlém v Rajecké Lesné

Největší dřevěný pohyblivý betlém v Evropě. Monumentální řezbářské dílo vytvořil řezbář Josef Pekara a můžete ho najít v Domě Božího milosrdenství v Rajecké Lesné. Betlém... Víc zachycuje nejen scenérii božího narození, ale i historii slovenského národa.

Mohlo by Vás zajímat