9,6

Vynikající hodnocení
(7 hodnocení)

Termální lázně a wellness v Hotelu Visegrad Superior **** s polopenzí a volným vstupem do bazénů

LokalitaTravel & Tourism group, s.r.o. ( Prima zájezd ), Maďarsko - Visegrad (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 22.12.2020 dle dostupnosti.

Na našem Vyšehradě skákal Šemík, na maďarském Visegradu budete skákat vy nadšením ze všudypřítomného luxusu, bazénů a wellness. V hotelu zasazeném do krásného prostředí lesoparku u řeky Dunaj vás čeká rozmazlování hodné knížat. Vyhřívané a termální bazény, saunový park, tepidárium a gurmánské zážitky z tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně. Nem tudom? Nevadí, rezervace je v češtině.

Exkluzivní pobyt s termálními i vyhřívanými bazény, vynikajícím jídlem, komfortním ubytováním a službami na vysoké úrovni v Hotelu Visegrad Superior**** v krásném prostředí lesoparku u řeky Dunaj, navíc s dětmi do 5,99 let ZDARMA!

Thermal Hotel Visegrad****

Prvotřídní Thermal Hotel Visegrad**** je Vaší vstupenkou k prožití vysněné dovolené, s nekonečnými možnostmi koupání a relaxace, úžasnými výhledy na okolní přírodu přímo z hotelových pokojů, jen kousíček od lesoparku Pilis, a pouhých 40 km od centra Budapešti, právem přezdívané "královnou Dunaje".

Tento moderně zařízený hotel, kombinující v sobě luxusní ubytování s lázeňským zařízením, splňuje svým vybavením vysoké požadavky hostů a s nadšením se do něj vrací rodiny s dětmi, které si tu skutečně plnohodnotně odpočinou.

K dispozici je pro vás:

 • dětský koutek a hřiště
 • úschovna zavazadel
 • prodejna suvenýrů
 • parkoviště a podzemní garáže
 • vybavené konferenční prostory s kapacitou až 420 osob

Luxusní ubytování

Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích, apartmánech, rodinných pokojích i pokojích kategorie Suite. Většina pokojů je s výhledem na panorama Dunaje, z ostatních vidíte do lesoparku.Pokoje mají vlastní balkon, koupelnu se sprchou a WC, fénem, SAT-TV s radiem, Pay-TV, bezplatné WiFi-připojení na internet, minibar, trezor i individuálně nastavitelnou klimatizaci.

Gurmánské zážitky a výhledy z restaurace

Tradiční maďarskou i mezinárodní kuchyni můžete ochutnat v restauraci Duna s terasou o kapacitě 220 míst, která patří k nejvýznamnějším místům v hotelu a pyšní se jedinečným výhledem. Pro děti je v restauraci připravené dětské menu, dále tu je Drink bar Topáz, Aqumarine bar u bazénu a pivnice Lepence. 

Hotelové wellness a lázně

Skutečnou chloubou je však hotelové wellness, kde si můžete užívat neomezeně všech atrakcí.

 • vyhřívaný vnitřní a vnější zážitkový bazén (27-32°C)
 • dětský bazén
 • termální bazény 34-38°C
 • venkovní plavecký bazén 20 m 26-28°C
 • letní pláž s lehátky
 • tepidarium
 • saunový park - 3 finské sauny s chladicími bazénky, 2 parní kabiny, aromaterapeutická kabina, infra sauna
 • relaxační sprchyNa druhém podlaží hotelu se nachází terapeutické oddělení, oddělení péče o pleť a vlasy, fitness vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji s kardio zónou, squash a mnoho dalšího.Léčivá termální voda

Jedním z přírodních pokladů Visegrádu je minerální vřídlo o teplotě 39°C, které tryská z hloubky 1300 metrů. Termální pramen obsahuje značné množství uhličitanu železa, vápníku, hořčíku a další cenné stopové prvky, které mají blahodárné účinky na tělo.

Voda je vhodná pro léčení nemocí pohybového ústrojí a chorob krevního oběhu, doporučuje se ke snižování zánětlivých bolestivostí a alergických potíží. 

Volný čas


Vydejte se na prohlídku proslulého, mohutného Visegrádského hradu tyčícího se nad Dunajem, vychutnejte si lázně v pravém sova smyslu a načerpejte na tomto úžasném místě potřebou energii.

Doporučujeme také:

 • Šalomounova věž 
 • Matyášův palác s velmi zajímavou kašnou
 • Orientační běh v blízkosti koupaliště Lepence
 • zábavní centrum Nagy Villám

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Přímo u Dunaje s výhledy na okolní přírodu
  Přímo u Dunaje s výhledy na okolní přírodu
 • Saunový svět
  Saunový svět
 • Minerální vřídlo o teplotě 39°C
  Minerální vřídlo o teplotě 39°C
 • Děti do 6 let zdarma
  Děti do 6 let zdarma
 • Rezervace v češtině
  Rezervace v češtině

od 3 450 Kč

Běžná cena: 4 830 - 10 150 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3450 bodů

Informační kalendář

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  3 750 Kč
 • 5 nocí
  7 250 Kč
 • 2 noci
  3 450 Kč
 • 4 noci
  4 960 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3450 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,6

Vynikající hodnocení

7 hodnocení

5 zákazníků doporučuje

10

Málo úložních prostor, na pokojích chladno. Naše kamarádka se tam nachladila. Jinak celková spokojenost.

Ivana, 13. listopadu 2019

Hodnotil nabídku 5 dní/4 noci pro 1 osobu v Park Inn...


10

Byli jsme velice spokojeni,doporučuji všem co maji děti.Výborná kuchyně a senzační personál.Na jaře jistě jedeme zas!????????????

Jitka, 30. října 2019

Hodnotil nabídku 5 dní/4 noci pro 1 osobu v Park Inn...

Kontakt

Thermal Hotel Visegrád****superior

Travel & Tourism group, s.r.o. ( Prima zájezd )

Václavské nám. 21
11000 Praha 1
+420 222 231 630


http://www.primazajezd.cz/

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Thermal Hotel Visegrád****superior

Thermal Hotel Visegrád****superior

2025 Visegrád
1213 Lepence-völgy

ubytovani@primazajezd.cz
http://thv.hu/

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

38
km
Pustý kostel Velká Čalomija

Pustý kostel Velká Čalomija

Tento kostel patří mezi nejstarší sakrální stavby na našem území. Pochází z přelomu 11. a 12. století. V současnosti jsou jeho zříceniny zrekonstruované do opravdu zajímavé... Víc podoby. Toto místo je zároveň významným archeologickým nalezištěm - našli se zde staroslovanské hroby, a také rozkošné bronzové akvamanile (nádoba, kterou kdysi používali kněží při rituálním mytí rukou) v podobě koně s jezdcem.

43
km
Koupaliště Santovka Wellness

Koupaliště Santovka Wellness

Koupaliště dostalo svůj název podle obce, stejně jako i známá minerální voda Santovka. Voda z vrtu se nachází přímo v areálu koupaliště. V areálu jsou 4 bazény, travertinové... Víc sedavé bazénky z přírodního kamene, do kterých proudí stále čerstvá voda přímo z pramene, dále 2 masážní vodopády a masážní sprchy, které jsou vybudovány z přírodního kamene a teče zde čistá Santovská voda.

48
km
Wellness Patince

Wellness Patince

Ve Wellness Hotelu Patince naleznete bazénový a saunový svět ale užijete si tu i různé masáže na vyžádání. Wellness využívá léčivé termální prameny, v bazénech je voda s teplotou... Víc 30° - 36 °C. Nachází se zde například bazén s vodními děly, perličkové lázně, vodní masážní postele nebo divoká řeka a dětský bazén.

48
km
Tesárská roklina

Tesárská roklina

Na naše končiny neobvyklá rokle vznikla působením vody na vulkanické horniny. Najdete zde dokonce 4 vodopády, přičemž nejvyšší má až 8 metrů. Lokalita je vyhlášena za národní... Víc přírodní památku. Dostanete se sem po značeném chodníku z obce Hontianské Tesáre.

48
km
Tesárské Dúpence

Tesárské Dúpence

Jedná se o málo známé skrýše vytesané do vápencové stěny v malé jihoslovenské obci Hontianské Tesáre. Pravděpodobně sloužily jako skrýše během vpádu Tatarů na slovenské úze... Vícmí. Najdete zde dohromady 4 skrýše, které se podle počtu komůrek nazývají Jednodierka, Dvojdierka a Osemdierka.

51
km
Skalní obydlí Brhlovce

Skalní obydlí Brhlovce

V obci Brhlovce se nachází komplex skalních obydlí vtesaných do tufu, který je unikátní nejen na území Slovenska. Někteří autoři je spojují s možností úkrytů před Turky v ... Víc16. století, jiní jejich původ vážou k hospodářské činnosti - zaniklým vinicím. Některé se dodnes používají na bydlení, jiné slouží jako vinné sklepy nebo hospodářské prostory. V jednom z domků je dnes expozice lidového bydlení.

54
km
Mariánská Čeľaď

Mariánská Čeľaď

Mariánská Čelaď jsou ruiny kláštera pocházejícího ze 16. století. Založili ho paolínští mniši, kteří zde později zřídili například i knihovnu bohatou na knihy a historické spi... Vícsy. Dnes je i navzdory svému stavu oblíbeným výletním místem, i díky poloze nedaleko Podhájské.

55
km
Levický hrad

Levický hrad

Jedná se zakonzervované zříceniny gotického hradu z 13. století. Hrad bránil přístup k středoslovenským hornickým městům, byl součástí panství Matúše Čáka Trenčínského, později se... Víc stal hradem královským.

59
km
Zřícenina hradu - Modrý Kameň

Zřícenina hradu - Modrý Kameň

Zřícenina hradu leží přímo nad městem a mimo jiné slouží jako sídlo pro Muzeum loutkářských kultur a hraček. Je jediné svého druhu na Slovensku. Návštěvníci si mohou prohlédnout... Víc dlouhodobou výstavu "Ze života skřítků". Středoevropskou raritou je stálá historická expozice zubní techniky Slovenské komory zubních techniků. Kromě výstav se na hradě pořádají i různé zajímavé akce a festivaly.

61
km
Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně je svou zachovalostí a rozlohou jedinečnou nejen na Slovensku, ale i v Evropě. I proti je navržena na zápis do Seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se v... Víc podstatě o několik menších pevností, které společně tvoří fortifikační systém. Vznikat začal po vpádu Turků na naše území v 16. století.

62
km
Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Rolnický dům patří do expozice podunajského muzea v Komárně. Reprezentuje lidovou architekturu oblasti a tradiční bydlení. Dům, ve kterém expozice sídlí, byl podle záznamu... Víc postaven v roce 1871 a dnes je prohlášen za památkově chráněný objekt. Návštěvu a prohlídku tohoto objektu je třeba telefonicky předem nahlásit.

62
km
Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště je vybaveno tak, abyste si co nejlépe užili účinky termální vody. Najdete zde 6 různých bazénů, chrlič vody, vysokotlaké trysky a perličkovou koupel. Děti potěší... Víc tobogán a kruhový dětský bazén.

Mohlo by Vás zajímat