Nejprodávanější nabídka je zpět: All inclusive v hotelu Park Inn **** Sárvár v termálních lázních s neomezeným wellness až do března 2023

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Maďarsko - Sárvár Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Maďarsko - Sárvár (mapa)

Cena od 7 599 Kč Koupit! od 7 599 Kč

od 7 599 Kč

Běžná cena: 7 599 - 9 990 Kč

Nákupem získáte minimálně 7599 bodov

Dlouhá Platnost

Termální lázně Sárvár jsou vaším klíčem k dovolené, na které si přijde na své celá rodina. Děti potěší dětské brouzdaliště, skluzavky a tobogány, zatímco dospělí najdou oázu relaxu v bazénu s termální vodou, v pestrém saunovém světě a v lázních propojených s hotelem. Celou tuhle parádu si užijete navíc s all inclusive!

Uložit Sledovat Sdílet

9,1

Vynikající hodnocení

89 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

TOP termální lázně v Maďarsku TOP termální lázně v Maďarsku

Luxusní ubytování v 4* standardu Luxusní ubytování v 4* standardu

All inclusive po celou dobu pobytu All inclusive po celou dobu pobytu

2 děti do 6 let zdarma 2 děti do 6 let zdarma

Vyberte si z následujících 4 možností

4 noci
9 990 Kč

4 noci
8 990 Kč

4 noci
7 599 Kč

4 noci
8 599 Kč

Nákupem získáte minimálně 7599 bodov

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd) má pro vás ještě i tyto nabídky

Zobrazit všechny nabídky ( 7 )

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Rodinná dovolená v jednom z nejnavštěvovanějších wellness hotelů v Maďarsku vůbec, v kids friendly hotelu Park Inn! Luxusní relaxace na nejvyšší úrovni, fantastické jídlo, vkusně zařízené pokoje a stoprocentní servis. Vychutnejte si odpočinek v pravém slova smyslu v termálních lázních Sárvár, které jsou přímo propojené s hotelem. 

O hotelu

Pro síť hotelů Park Inn**** obzvlášť platí tyto přívlastky: mladistvé, svěží, jednoduché a moderní. Řídí se zde heslem: Spi dobře, žij dobře! Park Inn byl postaven v roce 2006 a mimo jiné získal také cenu maďarského turismu a kvality a také cenu Zelený hotel. Přispěla k tomu bezesporu i přátelská atmosféra, soulad dekorací a vybavení do charakteristických barev hotelů Park Inn.

Lázně

Termální lázně Sárvár s vodní plochou o rozloze více než 5000 m2 (termální vodou 36°C) jsou s hotelem propojené vyhřívanou krytou chodbou. Investice v roce 2010 zajistily výstavbu nové budovy, která nabízí možnost celkové relaxace, zábavy a léčení se pro celou rodinu, od miminek až po prarodiče. Pobyt v Sárváru může být zážitkem pro každého.

Starší lázeňská budova spolu s novými venkovními a krytými bazény i nadále představuje centrum rekreace, dobití energie a léčení se. Exkluzivní saunový svět byl rozšířen o vnitřní a venkovní finskou saunu, bio a parní saunu, aroma kabiny a Kneippovu lázeň.

Wellness

Léčebné a wellness nabídky na evropské úrovni vám prostřednictvím rozmazlujících a uvolňujících procedur určitě zpříjemní pobyt v Sárváru.

V nové budově, která je orientovaná na rodiny, naleznete dětské brouzdaliště, dětský bazén, vířivku, bazén s vlnobitím, lezeckou stěnu a 3 tobogány, které jsou garancí dobré zábavy. Svět miminek nabízí pohodlí pro nejmenší, naleznete zde kuchyňku pro miminka, hrací koutek, přebalovací pult a odpočinkovou místnost. Děti od 3 let mohou navštívit dětský koutek s vychovatelkami.

Co vás v termálních lázních Sárvár čeká?

  • Na ploše o více než 5 400 m2 se nachází bazény s léčivou i obyčejnou vodou pro velké i malé, tobogány, zážitkové bazény a mnoho dalšího.
  • Kromě koupání vás přes víkend čeká mnoho doprovodných akcí, sportovních soutěží a hudební programy.
  • Vnější i vnitřní finské sauny, bio sauna, parní sauna, aroma kabinky, Kneippův bazén, zážitkové sprchy, velké jacuzzi – to vše napomáhá k osvěžení vašeho těla i ducha. Svět saun je perlou lázní, vládne zde klid a harmonie, je to místo, kde rázem zapomenete na vnější uspěchaný svět.
  • Doporučujeme vyzkoušet nové aroma směsi na polévání horkých kamenů, ze sárvárské lázeňské soli s medem, ovocným aroma a ledem. 
  • Saunování probíhá dle západních tradic bez plavek, proto návštěvníkům sauny jsou k dispozici prostěradla.

Kontakt

Park Inn**** by Radisson Sárvár Resort & Spa

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Václavské nám. 21
11000 Praha 1
Česko
+420 222 231 630


www.primazajezd.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Park Inn**** by Radisson Sárvár Resort & Spa

Vadkert u. 4.
9600 Sárvár
Maďarsko

ubytovani@primazajezd.cz
www.parkinn.cz/resort-sarvar
Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat