Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Kouzelný podzim v Malé Fatře s polopenzí a wellness v Hotelu Bránica ****

LokalitaHotel Bránica ****, Malá Fatra – Terchová (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Dobrodružstvím lákající Malá Fatra vás uchvátí výlety, turistikou, cyklostezkami či turistickými výpravami po kopcích, tajemných zákoutích a hradech s bohatou minulostí. A když se rozhodnete po celém dni pro relax, v hotelu Bránica **** si kromě pohodlného ubytování můžete užít i sauny a bazénu. Zkrátka dovolená jak má být v každém ročním období.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • V blízkosti Terchovské doliny
  V blízkosti Terchovské doliny
 • Stylové wellness centrum
  Stylové wellness centrum
 • Dítě do 6 let zdarma
  Dítě do 6 let zdarma
 • Baby friendly hotel, dětský koutek
  Baby friendly hotel, dětský koutek
 • Doporučené zákazníky SlevaDne
  Doporučené zákazníky SlevaDne

od 5 740 Kč

Běžná cena: 8 400 - 12 600 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5740 bodov

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 26.11.2020 o 19:38.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  5 740 Kč
 • 3 noci
  7 532 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5740 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 929 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Bránica ****

Hotel Bránica ****

Belá
01305 Belá
+421 41 56 93 035, +421 911 948 571

info@hotelbranica.sk
http://www.hotelbranica.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

6
km
Jánošíkovo muzeum

Jánošíkovo muzeum

Expozice muzea je rozdělena do několika částí: hrad obce, Život Juraje Jánošíka a jánošíkovská tradice, Z lidové kultury obce. Návštěvník se dozví informace nejen o dějinách obce... Víc Terchová, které dokumentují fotokopie dobových listin a fotografie, ale i důležitá historická fakta ze života, zbojnictví a popravy Juraje Jánošíka. Četné dobové exponáty z Terchové a okolí přibližují hudební folklór, domácí textilní výrobu, salašnictví, zemědělství, lidovou architekturu a dávný způsob bydlení v dřevěnici.

7
km
Rozhledna Terchovské srdce

Rozhledna Terchovské srdce

Nová rozhledna nad Terchovou poskytuje vynikající výhled na široké okolí. Stojí na vrcholu kopce, který si filmaři známého filmu Jánošík vybrali jako místo, kde stála šibeni... Vícce. Právě tuto šibenici mají připomínat ramena rozhledny. Vede k ní jednoduchá trasa z obce Terchová, která je zároveň naučnou stezkou.

7
km
Vrátna Free Time Zone

Vrátna Free Time Zone

Středisko najdete v Národním parku Malá Fatra, 30 km od Žiliny a 3 km od Terchové. Lyžařské středisko ve Vrátné patří mezi první střediska, která na Slovensku vznikla. Tvoří ho... Víc tři lokality: Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Spolu nabízí 14 km sjezdovek. Milovníkům adrenalinu doporučujeme navštívit zejména Chleb, který nabízí možnosti pro freeride, skialpinismus, zimní turistiku, snowboarding a lyžování. K dispozici je bezplatné parkoviště a také skibus jezdí mezi hlavními nástupišti na lanovky (Paseky, Chleb).

9
km
Jánošíkovy díry

Jánošíkovy díry

Jánošíkovy díry jsou soustavou soutěsek a kaňonů v Kriváňské Malé Fatře. Najdete zde více než dvacet vodopádů, které vytvářejí Vodopády děrového potoka, bizarní skalní útvary a... Víc turistické stezky s lávkami, můstky a řetězy.

9
km
Hrad Strečno

Hrad Strečno

Hrad stál na svém místě již v první polovině 14. století. Během staletí byl rozšiřován a několikrát přestavěn do své největší rozlohy v 17. století, kdy dosáhl úrovně nejlépe... Víc opevněného hradu na středním Pováží. Z hradní skály a z chodníku nad hradem je krásný výhled na Strečnianský průsmyk, Domašínský meandr a na velkou část Žilinské kotliny.

11
km
Velký Rozsutec

Velký Rozsutec

Považuje se za symbol Velké Fatry a je jedním z nejkrásnějších vrcholů na Slovensku. Naskytne se vám z něj krásný výhled na široké okolí. Dostanete se sem například z obce... Víc Štefanová.

11
km
Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec

Rozhledna na vrchu Bobovec nabízí krásný výhled na oravskou krajinu. Je oblíbeným cílem nejen místních ale i turistů, kteří se sem dostanou po nenáročném výstupu po žluté značce.

12
km
Orloj se slunečním časem

Orloj se slunečním časem

Jediný orloj na světě, který ukazuje pravý letní čas. Tento unikát najdete ve Staré Bystrici na Kysucích.

13
km
Zámeček Radoľa

Zámeček Radoľa

Zámeček Radoľa patří mezi nejstarší kulturní památky na Kysucích. V jeho prostorách se konají výstavy, přednášky a kulturně-společenské akce.

13
km
Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž Nová Bystrice

Vodní nádrž se nachází v krásné oravské přírodě s bohatými možnostmi na procházky a cyklistiku. Kolem celé přehrady jsou vybudovány naučné cyklostezky. Zajímavostí je, že na místě... Víc nádrže se původně nacházely dvě obce, Harvelka a Riečnica.

14
km
Historická železnice Vychylovka

Historická železnice Vychylovka

Úzkorozchodná historická lesní železnice ve Vychylovce na Kysucích provozovaná na Kysucko-oravském pomezí je technickou památkou světového významu. Výškový rozdíl na trati... Víc železnice překonává pomocí ojedinělých úvratí. Prochází přes areál Muzea kysucké vesnice, kde se nachází 34 lidových staveb pocházejících z různých koutů Kysuckého regionu.

15
km
Budatínský zámek

Budatínský zámek

Jeho počátky sahají do 13. století. Původně zde stál vodní hrad, který chránil významnou obchodní cestu do Slezska. Zpočátku byl královským majetkem, později patřil více... Víc šlechtickým rodinám. Ve výstavních prostorách Považského muzea v Žilině si lze prohlédnout zajímavé výstavy. Unikátní expozice drátěnictví je od 12. června 2012 opět zpřístupněna veřejnosti v areálu Budatínského hradu. Krajinářský je zajímavý i areál parku, který končí u soutoku Váhu a Kysuce.

Mohlo by Vás zajímat