Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Luxusní Villa GARDENIA *** na Donovalech

LokalitaVilla GARDENIA***, Nízke Tatry - Donovaly (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Milý personál, luxusní ubytování, krásné prostředí, výborné snídaně, zábava pro velké i malé. Nějak takto znějí slova zákazníků, kteří již navštívili Villu GARDENIA *** na Donovalech. Zda se chystáte na dovolenou ve dvojici, nebo s dětmi, nudit se nebudete. Půjčte si kolo a poznávejte krásy okolí, udělejte si výlety na okolní atrakce.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v oblíbené lokalitě
  Ubytování v oblíbené lokalitě
 • Pozdní check out do 12.00 hod.
  Pozdní check out do 12.00 hod.
 • Milý a vstřícný personál, rodinná atmosféra
  Milý a vstřícný personál, rodinná atmosféra
 • Výborné recenze booking, tripadvisor
  Výborné recenze booking, tripadvisor
 • Láhev vína na přivítanou
  Láhev vína na přivítanou

od 3 612 Kč

Běžná cena: 5 376 - 13 440 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3612 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 612 Kč
 • 3 noci
  5 292 Kč
 • 4 noci
  6 972 Kč
 • 5 nocí
  8 652 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3612 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 936 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Villa GARDENIA***

Villa GARDENIA***

Donovaly 1402
976 39 Donovaly
+421 901 722 855

Check in: 14.00 hod.
Check out: 10.00 hod.

rezervacie@villagardenia.sk
http://www.villagardenia.sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Bobová dráha Donovaly

Bobová dráha Donovaly

Maximální rychlost, kterou můžete dosáhnout v nejrychlejších částech trati je 45 km/h. Čeká vás téměř 900 metrů adrenalinu - 7 skoků a 11 ostrých zatáček. Tobogánová dráha je plně... Víc funkční celoročně.

800
m
Vesnička Habakuky

Vesnička Habakuky

Jedinečná pohádková vesnička. Na Donovalech najdete pohádkový svět, kde můžete potkat například Nebojsa, Větrníka, ale i mnoho dalších pohádkových hrdinů. Areál Habakuky nabízí... Víc široké možnosti pro celoroční rekreační aktivity pro malé i velké.

800
m
Psí spřežení na Donovalech

Psí spřežení na Donovalech

Závody psích spřežení mají na Slovensku poměrně dlouhou historii. V zimním období se pořádají pravidelně v různých místech Slovenska, nejznámější akcí jsou ale závody na... Víc Donovalech. Pravidelné mistrovství světa a Evropy se zde konají od roku 1996. Další takové akce si můžete vychutnat například v Oravské Lesné nebo v Zuberci.

800
m
Ski Donovaly

Ski Donovaly

Jedno z najznámějších středisek na Slovensku najdete na rozhraní národních parků Nízké Tatry a Velká Fatra. Skutečným unikátem PARK SNOW Donovaly je dětský areál, který je druhý... Víc největší v Evropě (12500 m²). Sjezdovky zde mají délku 11 km (z toho je 7,4 km technicky zasněžovaných). Středisko je pro lyžaře rozděleno na dva areály - Záhradiště (pro začátečníky) a Nová hoľa (vhodná pro pokročilé). K dispozici jsou 2 lanovky a 14 vleků. Pokud vás láká večerní lyžování, v provozu je nepřetržitě od 8:30 do 21:00 4sedačková lanovka Záhradiště a vlek P2. Osvětlené tratě přitom měří 1,8 km. Pro běžkaře je také k dispozici 18,4 km tratí.

1
km
Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch)

Vrch Zvolen se tyčí nad turistickým střediskem Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a kromě pěších tras z Donoval se sem dostanete i lanovkou. Lze z něj pozorovat hlavní hřeben... Víc Velké Fatry, část Nízkých Tater a za velmi dobré viditelnosti i Vysoké Tatry.

8
km
Ski Podkonice

Ski Podkonice

Nad obcí Podkonice, 16 km od Banské Bystrice, se lyžuje výhradně na přírodním sněhu. Nadmořská výška zde je 800-987 m. Středisko disponuje lyžařským vlekem (800 m, převýšení 160... Víc m) a lehkými až středně těžkými sjezdovkami v celkové délce 5 172 m. V okolí najdete také běžeckou trať v délce 9 km.

9
km
Aquapark Gothal

Aquapark Gothal

Resort Gothal leží v krásném horském prostředí u obce Liptovská Osada. V komplexu se nachází celoročně otevřený vodní svět s krytým nerezovým 25metrovým plaveckým bazénem,... Víc relaxačním a dětským bazénem, saunovým světem, fitness centrem s lezeckou stěnou a golfovým simulátorem.

9
km
Kaliště

Kaliště

Během Slovenského národního povstání se obec stala jedním z center takzvané Partizánské republiky v Nízkých Tatrách. Za pomoc partyzánům nacisté obec 18. března 1945 přepadli a... Víc zavraždili 13 obyvatel. Vypálili 42 domů i s hospodářskými budovami. Dnes je na území této osady vybudovaný přírodní skanzen.

10
km
Krňačkové závody v Turecké

Krňačkové závody v Turecké

Závody krňaček mají bohatou historii. Krňačky jsou tradiční saně, na kterých se v minulosti zejména sváželo dřevo z hor do dolin. V Turecké mají za sebou již 10 ročníků... Víc mistrovství Slovenska a dokonce až 42 ročníků ceny Krížna. Závody se každoročně konají koncem roku. Letos se ale budou kvůli nedostatku sněhu konat v jiném zimním termínu. Více informací naleznete na webu občanského sdružení, které tyto závody organizuje.

10
km
Špania Dolina

Špania Dolina

Špania dolina je lokalitou s množstvím zachovalých kulturních památek (85) z období rozkvětu hornické činnosti. Část z nich je zrestaurovaná a veřejně přístupná. Zároveň se Špania... Víc dolina nachází v krásném přírodním prostředí, takže je zde prostor i na turistiku.

12
km
Netopýří jeskyně a jeskyně Kaplnka

Netopýří jeskyně a jeskyně Kaplnka

Jeskyně se řadí mezi nejzajímavější volně dostupné jeskyně na Slovensku. Obě se nacházejí mezi Banskou Bystricí a Špaňou dolinou a jsou dostupné značeným chodníkem ze Sasů do... Víc Špaňé Doliny. Netopýří jeskyně je dlouhá asi 57 metrů a najdete v ní například malé jezírko a poměrně bohatou výzdobu. Jeskyně Kaplnka se s největší pravděpodobností v pradávných dobách používala na obětní rituály. Našli se zde totiž poznatky obřadně poškozených lebek a dalších lidských kostí.

13
km
Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča

Tento hrad patří mezi nejzachovalejší na Slovensku. Historie hradu sahá do 13. století. V 19. století se stal hrad majetkem uherského státu a roku 1873 v něm zřídili sirotčinec,... Víc později zde sídlili řeholní sestry. V době Slovenského národního povstání v něm fašisté věznili povstalce.

Mohlo by Vás zajímat