9,6

Vynikající hodnocení
(24 hodnocení)

Dovolená v hotelu Lenka v centru Špindlerova Mlýna se vstupy na lanovku Svatý Petr, polopenzí a neomezeným využitím sauny

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Lenka ***, Krkonoše - Špindlerův Mlýn (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Co dělá Svatý Petr v Krkonoších, když nelyžuje? Přeci jezdí na kole nebo chodí na túry! A pro vás tyto aktivity budou o to pohodlnější, že se jednou denně nahoru i zpět vyvezete lanovkou zdarma. V hotelu Lenka jen 10 min od centra Špindlerova Mlýna se dočkáte hýčkání v podobě neomezeného vstupu do sauny i každodenní připravené polopenze. Útulně zařízené pokoje už budou jen skvělou samozřejmostí.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Jen 10 min. od centra Špindlerova Mlýna
  Jen 10 min. od centra Špindlerova Mlýna
 • Každý den lanovka na Sv. Petr tam i zpět zdarma
  Každý den lanovka na Sv. Petr tam i zpět zdarma
 • Špindl Bike Park, značené turistické trasy
  Špindl Bike Park, značené turistické trasy
 • Neomezený vstup do hotelové sauny
  Neomezený vstup do hotelové sauny
 • Venkovní dětské hřiště
  Venkovní dětské hřiště

od 3 990 Kč

Běžná cena: 6 420 - 21 620 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3990 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 14:08.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  3 990 Kč
 • 4 noci
  6 990 Kč
 • 7 nocí
  11 790 Kč
 • 2 noci
  4 490 Kč
 • 4 noci
  7 890 Kč
 • 7 nocí
  12 390 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,6

Vynikající hodnocení

24 hodnocení

24 zákazníků doporučuje

10

Pobyt jsme si velice užily. Moc milý a ochotný personál, vždy vyšli vstříc. Kuchař vařil výborně, tak veliké porce se ale nedaly vždy sníst, za což se dodatečně omlouváme. Ubytování je hned vedle sjezdovky Svatý Petr, výborná lokalita na každé roční období. Luxusní sauna přišla vhod vždy po...

Lenka, 26. října 2020

Hodnotil nabídku Podzimní pobyt (září, říjen) na 5 dní/4 noci...


10

V hotelu Lenka jsme byli s manželem a dvěma dětmi 5 dní v posledním srpnovém týdnu. Prostředí hotelu, vybavení pokoje, kvalita i množství jídla, masáže - vše bylo naprosto v pořádku, služby i ochota personálu na jedničku. Můžeme jen doporučit.

Jana, 11. září 2019

Hodnotil nabídku Letní pobyt na 5 dní/4 noci pro 2 osoby + 1...

Kontakt

Hotel Lenka ***

Hotel Lenka ***

Špindlerův Mlýn 282
54351 Špindlerův Mlýn
+420 739 16 86 16

info@lenkahotel.cz
www.lenkahotel.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

1
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

2
km
Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Máte volný den a nevíte kam vyrazit? Vydejte se s dětmi do Krkonoš na bobovou dráhu. Mají otevřeno 365 dní v roce. Střediska jsou vyhledávaným místem jak pro rodiny a přátele, tak... Víc i pro školy a větší skupiny. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je prvním projektem tohoto druhu v České republice.

2
km
Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Vyrazte se odreagovat do Aquaparku Špindlerův Mlýn. Čeká na vás vířivka, která má příjemných 33 °C a tobogány dlouhé 72,5 a 68,4 metrů. Je zde i bazének pro malé děti, který má... Víc pouhých 30 centimetrů. Když už budete unavení, máte možnost se ubytovat hned vedle Aquaparku.

4
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

4
km
Čertova strouha

Čertova strouha

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

5
km
Malý Šišák

Malý Šišák

Malý Šišák je hora na Slezském hřbetu v Krkonoších. S výškou 1440 metrů nad mořem patří mezi nejvyšší hory Krkonoš. U nás se na vrchol nedostanete, ale z polské strany vás na... Víc vrchol vyvede červeně značená Cesta česko-polského přátelství.

6
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

7
km
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

7
km
Pančavský vodopád

Pančavský vodopád

Vodopád se nachází v obci Špindlerův mlýn. Jde o největší vodopád v České republice. Měří neskutečných 148 metrů. Vodopád je tvořen řekou Pančava. Nejvíce vody zde padá v období... Víc jarního tání, což znamená koncem dubna a začátkem května.

8
km
Rozhledna Přední Žalý

Rozhledna Přední Žalý

Rozhledna byla vybudována v roce 1836 Janem Nepomukem Františkem Harrachem. Od roku 1892, kdy proběhla rozhledna přestavbou, začala lákat davy turistů. Jde o jedinou kamennou... Víc rozhlednu v Krkonoších.

9
km
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

9
km
Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

Mohlo by Vás zajímat