6,6

Dobré hodnocení
(25 hodnocení)

Hotel Baťov*** u zlínského Baťova kanálu s polopenzí a platností do prosince 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Baťov - Společenský dům, Zlínský kraj - Otrokovice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

Baťovská architektura, zelené parky a dlouhé roviny, baťovské ceny. Že všechny cesty vedou do Zlína? Možná ano, ale s povinnou zastávkou v “nejbaťovštějším” městečku České republiky, v Otrokovicích. Velkolepý hotel Baťov stojí v jeho centru již od roku 1936 jako centrum kulturního a společenského života. Vy si můžete užít, že všechna historická místa a kulturní památky jsou odsud na skok.

O hotelu

Hotel Baťov***, který v současnosti funguje jako hotel a kongresové centrum, se nachází v klidném a příjemném prostředí městské čtvrti Baťov v Otrokovicích, nedaleko krajského města Zlín. Hotel byl postaven v roce 1936 firmou Baťa a jako projekt světoznámého architekta prof. Ing. Karfíka a stal se nejvýznamnějším objektem zlínského funkcionalismu.

Pokoje Standard

Hotel nabízí  vkusné a pohodlné ubytování v pokoji s vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, telefonem a konferenčním stolkem.  K pokojům ve 4. etáži náleží i jedinečná venkovní terasa.

Restaurace

Každý den si vychutnáte výtečnou polopenzi v prosluněné hotelové restauraci Flóra. V hotelové cukrárně bude pro vás přichystána také odpolední káva se zákuskem. 

Výlety a okolí

V blízkosti hotelu se nachází tenisové kurty, krytá tenisová hala, fotbalové hřiště, sportovní stadion, bowling, sqaush, kuželky, minigolfové hřiště.

Zoologická zahrada na Lešné byla založena v letech 1929 a 1930 z iniciativy majitele panství, hraběte J Seilerna. V současné době má ZOO přibližně 42 ha a chová kolem 220 druhů zvířat, mezi kterými je řada vzácných druhů. Originálním a ojedinělým řešením je rozčlenění areálu ZOO do zoogeografických oblastí.

Velká opičí dráha, dvě velké trampolíny, šlapací autíčka, velký skok jen pro odvážlivce POWERFAN anebo velká houpačka Big Swing. To všechno a mnohem víc vás čeká, pokud se rozhodnete využít kupon v lanovém centru Lanáček Otrokovice.

Bezprostřední okolí hotelu Baťov nabízí možnost navštívít předhůří Chřibských lesů, dostatek sportovních možností, nebo lépe poznat baťovský Zlín a navštívit  Muzeum Jihovýchodní Moravy Zlín.

Vzhledem ke své výhodné poloze v moravském regionu je hotel Baťov vhodný také jako výchozí místo pro turistiku a výlety spojené s poznáváním okolních historických měst a kulturních památek: jen namátkou například Hanácké atény - Kroměříž, ZOO Lešná, Buchlov, Hostýn nebo Velehrad.

Otrokovicemi vedou upravené cyklistické trasy, kterými se mohou turisté vydat nejen do blízkého okolí, ale také například do nedalekého Uherského Hradiště, nebo se pustit přímo po známé Moravské stezce. Pro hotelové hosty je možno využít půjčovny a servisu kol, moto kol, trekové hole.

Oblíbená cyklostrasa je směrem podél Baťova kanálu (s možností přepravy kol na výletní lodi Morava) - přístaviště 400m od Hotelu Baťov.Pro ty, kdo mají rádi vodu je zde ještě další možnost - plavba po Baťově kanále. 

www.hotel-batov.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel Baťov*** u Baťova kanálu
  Hotel Baťov*** u Baťova kanálu
 • Nejvýznamnější objekt zlínského funkcionalismu
  Nejvýznamnější objekt zlínského funkcionalismu
 • Zlín, Kroměříž, Buchlov, Hostýn, Velehrad
  Zlín, Kroměříž, Buchlov, Hostýn, Velehrad
 • Některé varianty se vstupem do ZOO Lešná
  Některé varianty se vstupem do ZOO Lešná
 • Wifi a parkování zdarma
  Wifi a parkování zdarma

od 2 290 Kč

Běžná cena: 3 940 - 10 210 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2290 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendář byl aktualizován dne 10.06.2021 o 11:42.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  2 290 Kč
 • 3 noci
  3 390 Kč
 • 5 nocí
  5 690 Kč
 • 2 noci
  2 590 Kč
 • 3 noci
  3 690 Kč
 • 5 nocí
  5 990 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2290 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

6,6

Dobré hodnocení

25 hodnocení

12 zákazníků doporučuje

10

Byli jsme letos prvními zákazníky a měli se výborně.

Jaroslav, 7. června 2021

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby


9,6

Byli jsme zde naposledy před 5 lety, ale oproti tehdejší době byl letos znát velký posun, co se zkvalitňování služeb a přístupu k zákazníkům týká, a to především milých recepčních a milé obsluze v restauraci. Děkujeme a ostatním doporučujeme. Radek V.

Radek, 30. července 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 3 dny/2 noci pro 2 osoby

Kontakt

Hotel Baťov - Společenský dům

Hotel Baťov - Společenský dům

Tylova 727
76502 Otrokovice
+420 577 650 111

recepce@spolecenskydum.cz
www.hotel-batov.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

13
km
Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

16
km
Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

16
km
Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

19
km
Hrad Buchlov

Hrad Buchlov

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

19
km
Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

25
km
Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

25
km
Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

27
km
Zámek Přerov

Zámek Přerov

Zámek Přerov je renesanční čtyřkřídlý zámecký objekt z první čtvrtiny 17. století, stojí na místě původního hradu ve městě Přerov. Věž zámku byla dostavěna až v roce 1997.

29
km
Zámek Tovačov

Zámek Tovačov

Samotný tovačovský zámek pochází z druhé poloviny 11. století. Složil tehdy jako útočiště lovců a později se měnil na chráněnou vodní tvrz. Největšího rozkvětu dosáhl zámek v... Víc průběhu 15. století.

36
km
Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

38
km
Zámek Bučovice

Zámek Bučovice

Bučovice je čtyřkřídlí zámek se třemi patry arkád a komponovanou zahradou. Byl postaven v letech 1575–1585. Zámek je vystavěn ve stylu italské renesance. Jsou zde ovšem prováděny... Víc drobné barokní úpravy. V roce 2001 byl zámek prohlášen národní kulturní památkou.

38
km
Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

Mohlo by Vás zajímat