Hotel Baťov*** u zlínského Baťova kanálu s polopenzí, variantami se vstupy do ZOO a platností do prosince 2022

Hotel Baťov - Společenský dům, Zlínský kraj - Otrokovice Hotel Baťov - Společenský dům, Zlínský kraj - Otrokovice (mapa)

Cena od 3 290 Kč Koupit od 3 290 Kč

od 3 290 Kč

Až 28 % sleva Běžná cena: 4 000 - 10 360 Kč

Nákupem získáte minimálně 3290 bodov

Baťovská architektura, zelené parky a dlouhé roviny, baťovské ceny. Že všechny cesty vedou do Zlína? Možná ano, ale s povinnou zastávkou v “nejbaťovštějším” městečku České republiky, v Otrokovicích. Velkolepý hotel Baťov stojí v jeho centru již od roku 1936 jako centrum kulturního a společenského života. Vy si můžete užít, že všechna historická místa a kulturní památky jsou odsud na skok.

Uložit Sledovat Sdílet

7,6

Velmi dobré hodnocení

26 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Hotel Baťov*** u Baťova kanálu

Hotel Baťov*** u Baťova kanálu

Nejvýznamnější objekt zlínského funkcionalismu

Nejvýznamnější objekt zlínského funkcionalismu

Zlín, Kroměříž, Buchlov, Hostýn, Velehrad

Zlín, Kroměříž, Buchlov, Hostýn, Velehrad

Některé varianty se vstupem do ZOO Lešná

Některé varianty se vstupem do ZOO Lešná

Vyberte si z následujících 2 možností

2 noci
3 290 Kč

3 noci
4 590 Kč

4 noci
5 890 Kč

5 nocí
7 190 Kč

2 noci
3 690 Kč

3 noci
4 990 Kč

4 noci
6 390 Kč

5 nocí
7 590 Kč

Nákupem získáte minimálně 3290 bodov

Hotel Baťov - Společenský dům

O hotelu

Hotel Baťov***, který v současnosti funguje jako hotel a kongresové centrum, se nachází v klidném a příjemném prostředí městské čtvrti Baťov v Otrokovicích, nedaleko krajského města Zlín. Hotel byl postaven v roce 1936 firmou Baťa a jako projekt světoznámého architekta prof. Ing. Karfíka a stal se nejvýznamnějším objektem zlínského funkcionalismu.

Pokoje Standard

Hotel nabízí  vkusné a pohodlné ubytování v pokoji s vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, telefonem a konferenčním stolkem.  K pokojům ve 4. etáži náleží i jedinečná venkovní terasa.

Restaurace

Každý den si vychutnáte výtečnou polopenzi v prosluněné hotelové restauraci Flóra. V hotelové cukrárně bude pro vás přichystána také odpolední káva se zákuskem. 

Výlety a okolí

V blízkosti hotelu se nachází tenisové kurty, krytá tenisová hala, fotbalové hřiště, sportovní stadion, bowling, sqaush, kuželky, minigolfové hřiště.

Zoologická zahrada na Lešné byla založena v letech 1929 a 1930 z iniciativy majitele panství, hraběte J Seilerna. V současné době má ZOO přibližně 42 ha a chová kolem 220 druhů zvířat, mezi kterými je řada vzácných druhů. Originálním a ojedinělým řešením je rozčlenění areálu ZOO do zoogeografických oblastí.

Velká opičí dráha, dvě velké trampolíny, šlapací autíčka, velký skok jen pro odvážlivce POWERFAN anebo velká houpačka Big Swing. To všechno a mnohem víc vás čeká, pokud se rozhodnete využít kupon v lanovém centru Lanáček Otrokovice.

Bezprostřední okolí hotelu Baťov nabízí možnost navštívít předhůří Chřibských lesů, dostatek sportovních možností, nebo lépe poznat baťovský Zlín a navštívit  Muzeum Jihovýchodní Moravy Zlín.

Vzhledem ke své výhodné poloze v moravském regionu je hotel Baťov vhodný také jako výchozí místo pro turistiku a výlety spojené s poznáváním okolních historických měst a kulturních památek: jen namátkou například Hanácké atény - Kroměříž, ZOO Lešná, Buchlov, Hostýn nebo Velehrad.

Otrokovicemi vedou upravené cyklistické trasy, kterými se mohou turisté vydat nejen do blízkého okolí, ale také například do nedalekého Uherského Hradiště, nebo se pustit přímo po známé Moravské stezce. Pro hotelové hosty je možno využít půjčovny a servisu kol, moto kol, trekové hole.

Oblíbená cyklostrasa je směrem podél Baťova kanálu (s možností přepravy kol na výletní lodi Morava) - přístaviště 400m od Hotelu Baťov.Pro ty, kdo mají rádi vodu je zde ještě další možnost - plavba po Baťově kanále. 

www.hotel-batov.cz

Kontakt

Hotel Baťov - Společenský dům

Hotel Baťov - Společenský dům

Tylova 727
76502 Otrokovice
Česko
+420 577 650 111

recepce@spolecenskydum.cz
www.hotel-batov.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Zážitky, které vylepší váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat