Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Vynikající sushi menu až se 72 kousky z restaurace Kyoto – Sajado Wok & Sushi v pražských Vršovicích

Nejprodávanější nabídka za 24 hodin

LokalitaKyoto – Sajado Wok & Sushi, Praha (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Jsou ti, co ho milují a ti, co si k němu stále nemohou najít cestu. Ti druzí však ještě neochutnali sushi z restaurace Kyoto sushi v pražských Vršovicích. Od zdejších profesionálů si totiž toto tradiční japonské jídlo vychutná každý. Ve všech šesti menu vás čeká kombinace čerstvých surovin a skvělých chutí s nízkým obsahem tuku. Vychutnat si ho můžete z pohodlí domova nebo s kolegy v práci.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Dobrá dostupnost v centru Praha Vršovice
  Dobrá dostupnost v centru Praha Vršovice
 • Čerstvé a kvalitní suroviny
  Čerstvé a kvalitní suroviny
 • Až 72 kousků
  Až 72 kousků
 • 6 druhů menu
  6 druhů menu
 • Otevírací doba PO - NE - 10:30 - 22:30
  Otevírací doba PO - NE - 10:30 - 22:30

od 179 Kč

Běžná cena: 303 - 1 801 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 179 bodů

Nejprodávanější nabídka za 24 hodin

Vyberte si z následujících 6 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 179 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Kyoto – Sajado Wok & Sushi

Vršovická 160/1
101 00 Praha - Vršovice
+420 775 558 666

xiakangping@seznam.cz
kyotosushi.cz/nase-restaurace/...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

2
km
Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

3
km
Tančící dům

Tančící dům

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

3
km
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

3
km
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

3
km
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

3
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

3
km
Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

3
km
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

3
km
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

3
km
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

3
km
Klementinum

Klementinum

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Mohlo by Vás zajímat