Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Adrenalinový jednodenní kurz lezení ve Slaném včetně pohybu po zajištěných cestách se zkušeným instruktorem

LokalitaAdventure Academy - Via ferrata Slaný, ČR (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 15.11.2021 dle dostupnosti.

Procházka růžovým sadem nebo cesta s překonáváním sebe sama v každém jejím úseku? Ať už bude vaše odpověď po absolvování Via Ferraty jakákoliv, jisté je, že zvládnutí zajištěné cesty ve Slaném bude nezapomenutelným zážitkem. Po instruktáži, s vybavením, vaším odhodláním a za přítomnosti zkušeného instruktora můžete vyrazit i vy za dobrodružstvím ve výškách.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vhodný tip na dárek
  Vhodný tip na dárek
 • Zapůjčení nezbytného vybavení
  Zapůjčení nezbytného vybavení
 • Přítomnost instruktora po celou dobu pohybu
  Přítomnost instruktora po celou dobu pohybu
 • Obtížnost B C D E
  Obtížnost B C D E
 • Minimální věk účastníka je 6 let (s doprovodem)
  Minimální věk účastníka je 6 let (s doprovodem)

999 Kč

Běžná cena: 1 199 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 999 bodů

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 999 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 536 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Adventure Academy - Via ferrata Slaný

.
. .
+420 733 356 105

info@adventure-academy.net
http://www.adventure-academy.n...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

12
km
Památník Lidice

Památník Lidice

Byl vystavěn v roce 1962 jako památka na vyhlazení Lidic nacisty v místech nad bývalou obcí. Nachází se zde muzuem a v jeho blízkosti sousoší dětským obětem. Na místě tragédie je... Víc také možno najít místo zbořené školy, kostela sv. Martina či „Horákova statku“, na jehož zahradě byli lidičtí muži postříleni.

13
km
Zřícenina hradu Okoř

Zřícenina hradu Okoř

Okoř je od roku 1958 chráněn jako kulturní památka České republiky. Svou polohou pod úrovní okolních vrchů je Okoř na českém území výjimkou. Podle archeologických výzkumů byl hrad... Víc založen ve druhé polovině 13. století.

15
km
Zámek Nelahozeves

Zámek Nelahozeves

Zámek Nelahozeves je stavba ze 16. století patřící mezi nejvýznamnější pozdně renesanční objekty v Čechách. Je chráněn jako kulturní památka České republiky. Na zámku se nachází... Víc rodová Lobkowiczká sbírka umění.

17
km
Zámek Veltrusy

Zámek Veltrusy

Zámek je ve správě Národního památkového ústavu. Zámek Veltrusy je významným dílem vrcholného baroka z 1. poloviny 18. století. Jeho autorem je významný pražský architekt... Víc italského původu Giovanni Battista Alliprandi.

21
km
Divoká Šárka

Divoká Šárka

Přírodní rezervace Divoká Šárka se nachází na skalnatých úbočích Šáreckého potoka. Stepi potom přecházejí do rozsáhlého lesa, což tak vytváří jeden z nejrozsáhlejších pražských... Víc parků. V rezervaci se nachází také vodní nádrž Džbán.

23
km
Letohrádek Hvězda

Letohrádek Hvězda

Letohrádek Hvězda je renesanční letohrádek. Je velmi originálním příkladem české renesanční architektury. Dvoupatrový letohrádek na unikátním půdorysu šesticípé hvězdy patří do... Víc skupiny tzv. filosofických staveb a uvnitř vyniká bohatou štukovou výzdobou.

24
km
Břevnovský klášter

Břevnovský klášter

Břevnovský klášter je nejstarší český mužský klášter. Založen byl roku 993. Kostel byl vysvěcen 1715, celá stavba trvala do roku 1740. Kostel je sálová vrcholně barokní stavba s... Víc dlouhým kněžištěm podle plánů Kryštofa Dientzenhofera.

25
km
Břevnovský pivovar

Břevnovský pivovar

Břevnovský pivovar navazuje na nejstarší doložený pivovar v Česku. Břevnovský klášter včetně jeho varny byl založen už roku 993. Břevnovský Benedict čepují v restauraci přímo v... Víc areálu Kláštera a řadě dalších českých podniků.

25
km
Zoo Praha

Zoo Praha

Zoo Praha byla otevřena 28. září 1931. Podílí se na záchraně mnoha ohrožených živočišných druhů a u některých vede jejich celosvětové plemenné knihy. V ZOO bylo k 31. prosinci... Víc 2015 chováno 4716 zvířat v 681 druzích.

26
km
Botanická zahrada Praha

Botanická zahrada Praha

Založena v roce 1969 a řadí se tak mezi nejmladší botanické zahrady České republiky. V zahradě se nachází tropický skleník vybavený nejmodernějšími technologiemi, historická... Víc vinice sv. Kláry i meditační Japonská zahrada, celkově téměř 30 ha upravených expozičních ploch.

26
km
Loreta

Loreta

Jedná se o barokní stavbu, kterou naleznete v Praze na Hradčanech. Ve věži se nachází 30 zvonů, ale hraje jich však pouhých 27. Poprvé se zvonkohra rozezněla 15. srpna roku 16... Víc95. Jde o největší chrámovou zvonkohru v Evropě a sestrojil ji hodinář Petr Neumann.

26
km
Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác je renesanční budova postavena mezi lety 1545–1567. V minulosti palác sloužil jako residence při sídle českých králů. Od roku 2002 patří prostory paláce... Víc Národní galerii v Praze. Od roku 2008 zde naleznete stálou expozici umění renesance, manýrismu a baroka v českých zemích.

Mohlo by Vás zajímat