8,7

Velmi dobré hodnocení
(158 hodnocení)

Elegantní Hotel Meda**** v centru Prahy se snídaní, vstupy do muzeí, dítětem do 10 let zdarma a slevou na večeři v restauraci Carl Inn

Zobrazit kontakt Otevřeno

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Meda****, Praha (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 22.12.2021 dle dostupnosti.

Odkud jinud vyrážet poznávat stověžatou matičku než z hotelu patřící slavné mecenášce a sběratelce umění Medě Mládkové? Za 15 minut dojdete k Pražskému hradu a za pouhé dvě stanice metrem jste na Karlově mostě a ve Starém městě. Po nachozených kilometrech se usaďte v restauraci Carl Inn, kde si při večeři pochutnáte na české klasice včetně piva z místního rodinné pivovaru a to s příjemnou slevou.

Památky, kultura, nákupy, tajemná místa i romantická zákoutí ... Stověžatá Praha Vás nezklame v žádném Ohlédneme! 

Hotel Meda ****

Elegantní čtyřhvězdičkový hotel umístěný v renovované klasické budově z 30. let. Ubytování poskytuje v pokojích účelně vybavených moderním nábytkem. Od hotelu se lze snadno dostat k nejvyhledávanějším památkám, Pražský hrad se nachází v docházkové vzdálenosti dvaceti minut.Ubytování v centru a vstup do oblíbených muzeí

V nabídce pro Vás máme ubytování od 1 až do 6 nocí včetně snídaní a vstupu do Muzea Kampa a Muzea Skla.

Ubytování

Na jednom pokoji mohou být vždy max. 3 osoby. Má-li rodina 2 děti, tak si musí zakoupit dva pokoje. 

Vybavení pokojů hotelu:

 • Pokoje účelně vybavené moderním nábytkem
 • Koupelna (vlastní příslušenství, vana, WC)
 • Potřeby na přípravu kávy a čaje zdarma
 • LCD televizor se satelitním příjmem
 • Telefon s přímou volbou
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Wi-Fi na pokoji zdarma
 • Pokojový trezor zdarma
 • Stropní ventilátor
 • Vysoušeč vlasů
 • MinibarMuzeum Kampa

Od svého slavnostního otevření v září roku 2003 se stará Museum Kampa, Nadace Jana a Medy Mládkových, o rozsáhlé sbírky dvou ikon v dějinách umění 20. století Františka Kupky a Otto Gutfreunda a o Sbírku středoevropského moderního umění, která hluboce vypovídá o historii tzv. Východního bloku a zároveň přispívá k našemu současnému kulturnímu uvědomění.Museum Kampa zpřístupňuje tyto sbírky veřejnosti a rovněž pořádá řadu krátkodobých výstav tuzemských i zahraničních umělců, mezi kterými se v poslední době představili například Yoko Ono, Frank Malina, Joseph Beuys, Matěj křen, Julian Opie, Piet Mondrian, Theodor Pištěk či Andy Warhol.Muzeum Skla Portheimka

V ceně pobytu jsou také vstupenky do Muzea skla v barokní vile Portheimka. 

Na historii sklářství trvající tisíce let navázal v druhé polovině 20. století nový umělecký obor – ateliérové sklo. Ze skleněného materiálu začala vznikat díla srovnatelná se současným malířstvím a sochařstvím. Ohniskem rozvoje se stalo bývalé Československo a jména osobností jako Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová, Miluše a René Roubíčkovi, Václav Cigler, Vladimír Kopecký, Jiří Harcuba či František Vízner začal s úctou vyslovovat celý sklářský svět.

Ve vile Portheimka jsou díla proslulých sklářských umělců nainstalována tak, aby podtrhla její barokní atmosféru. Jednotlivé prostory navozují náladu míst sloužících v oné době k reprezentaci, povzbuzení duše, zábavě a potěše oka. Jmenují se Kaple, Hodovní síň, Mramorový sál, Krajina, Kabinet a Divadlo. Stálou expozici uměleckého skla dále doprovází zajímavý a pestrý program krátkodobých výstav a množství akcí zaměřených na edukaci, osvětu i kultivovanou zábavu.

Výlety

Při Vašich toulkách Prahou doporučujeme navštívit turisticky významná místa, mezi která určitě patří: katedrála sv. Víta, Pražský hrad, Karlův most, Petřín, ale zmiňme i další: 

 • Malostranské náměstí 
 • Pražské Jezulátko 
 • ostrov Kampa 
 • Královská zahrada 
 • palác Smiřických v Praze 
 • Petřín 
 • Staroměstské náměstí 
 • Židovská čtvrť (Josefov)
 • Václavské náměstí v Praze 
 • Národní divadlo v Praze
 • Novoměstská radnice v Praze
 • Villa Bertramka atd. 


Láká-li Vás kultura, potěší Vás skutečně obrovské množství konaných akcí – koncerty, divadla, festivaly, divadla, výstavy či exkurze, doporučujeme vyhledat si dle termínu Vašeho pobytu aktuální program ZDE

Máte-li rádi tajemstvím opředená či nevšední místa, doporučujeme vydat se objevit třeba větrný mlýn, keltský menhir, nejužší pražskou uličku na Malé Straně u Lužického semináře, kde provoz chodců musí řídit semafor, protože dva proti sobě zkrátka neprojdou nebo třeba zasypaný bazén pod Barrandovskými terasami.

Na nákupy vyražte do známých obchodních center jako je  Palladium Praha , "Nový Smíchov",  Staroměstské náměstí , narazíte zde na spoustu známých obchůdku s oblečením světových značek, ale i maličké krámky se suvenýry a drobným zbožím, v zapadlých pražských uličkách.

www.hotelmeda.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Top hotel naší nabídky - kvalita ověřena zákazníky i zaměstnanci
  Top hotel naší nabídky - kvalita ověřena zákazníky i zaměstnanci
 • Centrum 15 minut chůze
  Centrum 15 minut chůze
 • Vstup do Werichovy vily, Muzea Kampa a Muzea skla
  Vstup do Werichovy vily, Muzea Kampa a Muzea skla
 • Platnost kupónů až do prosince 2021
  Platnost kupónů až do prosince 2021
 • Sleva na večeři v restauraci Carl inn
  Sleva na večeři v restauraci Carl inn

od 999 Kč

Běžná cena: 2 800 - 14 800 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 999 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 25.07.2021 o 23:13.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 1 noc
  999 Kč
 • 2 noci
  1 749 Kč
 • 3 noci
  2 299 Kč
 • 4 noci
  2 699 Kč
 • 1 noc
  1 299 Kč
 • 2 noci
  2 399 Kč
 • 3 noci
  2 799 Kč
 • 4 noci
  2 999 Kč
 • 5 nocí
  3 199 Kč
 • 6 nocí
  3 399 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 999 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,7

Velmi dobré hodnocení

158 hodnocení

120 zákazníků doporučuje

10

Ubytování v krásném prostředí, recepční velmi milí, snídaně báječné, pokoj velký, čistý, pohodlná postel. Prostě vše na jedničku. Určitě se opět rádi ubytujeme.

Pavla, 22. července 2021

Hodnotil nabídku Kdykoliv: 5 dní/4 noci pro 2 osoby se...


10

Hotel pěkný, čisté pokoje,dobré vybavení a výborná snídaně...Paní recepční příjemná a vždy ochotná pomocí .Velká spokojenost...

Jana, 17. července 2021

Hodnotil nabídku 2 dny/1 noc pro 2 osoby se snídaní a...

Kontakt

Hotel Meda****

Hotel Meda****

Národní Obrany 33
11800 Praha 6
+420 603 373 242

Check in / check out:
od 14:00/ do 10:00

recepce@hotelmeda.cz
www.hotelmeda.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

1000
m
Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny je renesanční stavba na Pražském hradě v Královské zahradě. Letohrádek dal vystavět v letech 1538–1565 Ferdinand I.

1
km
Zlatá ulička

Zlatá ulička

Zlatou uličku najdete na Pražském hradě. Zlatá se ji říká podle jejího stáří, nikoli podle zlaté barvy. Jde o úzkou uličku s dochovanými, pastelovými domky, které byli obydlené i... Víc po čas 2. světové války. Projděte si uličku a představte si, jak zde asi probíhal život a jak se zde bydlelo. Nyní jsou z domů vytvořené galerie, které Vás jistě zaujmou.

1
km
Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha je nejvýznamnější český katolický kostel a dominanta Pražského hradu. V kapli sv. Václava na pravé straně jižní stěny jsou dveře zavřené... Víc sedmi zámky, které vedou na schodiště do Korunní komory, kde jsou přechovávány české korunovační klenoty.

1
km
Pražský hrad

Pražský hrad

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.

1
km
Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác je renesanční budova postavena mezi lety 1545–1567. V minulosti palác sloužil jako residence při sídle českých králů. Od roku 2002 patří prostory paláce... Víc Národní galerii v Praze. Od roku 2008 zde naleznete stálou expozici umění renesance, manýrismu a baroka v českých zemích.

1
km
Loreta

Loreta

Jedná se o barokní stavbu, kterou naleznete v Praze na Hradčanech. Ve věži se nachází 30 zvonů, ale hraje jich však pouhých 27. Poprvé se zvonkohra rozezněla 15. srpna roku 16... Víc95. Jde o největší chrámovou zvonkohru v Evropě a sestrojil ji hodinář Petr Neumann.

2
km
Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Jedná se o nejznámější barokní stavbu Prahy a naleznete ji na malostranském náměstí. Návrhy na stavbu chrámu vytvořili architekti Kylián Ignác a Kryštof Dienzenhoferové (otec a... Víc syn). Výstavba trvala přes 50 let a na varhany zde hrál i samotný Wolfgang Amadeus Mozart. Pokud jste v Praze, pak tento barokní skvost jistě stojí za prohlídku.

2
km
Franz Kafka museum

Franz Kafka museum

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

2
km
Lennonova zeď

Lennonova zeď

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.

2
km
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

2
km
Zoo Praha

Zoo Praha

Zoo Praha byla otevřena 28. září 1931. Podílí se na záchraně mnoha ohrožených živočišných druhů a u některých vede jejich celosvětové plemenné knihy. V ZOO bylo k 31. prosinci... Víc 2015 chováno 4716 zvířat v 681 druzích.

2
km
Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna je s výškou přes 65,5 metrů jedna z nejznámějších dominant Prahy. V roce 1889 byli členové Klubu českých turistů na světové výstavě v Paříži, kde se tak... Víc nadchli pohledem na slavnou Eiffelovu věž, že se rozhodli vytvořit podobnou dominantu nad městem v Praze.

Mohlo by Vás zajímat