Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Moderní Royal Court Apartments v historickém centru Prahy, 10 minut od Václavského náměstí, se snídaní a platností do prosince 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaRoyal Court Apartments, Praha (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 15.12.2021 dle dostupnosti.

Co by kamenem dohodil. Tak přesně takhle blízko budete mít historické centrum Prahy z Royal Court Apartments. Výhodná poloha, jen 10 minut od Václavského náměstí, však není jedinou jejich předností. Moderní a pohodlné apartmány s kuchyní jsou místem, kde se budete cítit jako doma. Navíc v jejich okolí najdete mnoho restaurací s tradiční českou kuchyní i dobrým pivem.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Moderní apartmány v centru Nového Města v Praze
  Moderní apartmány v centru Nového Města v Praze
 • Snídaně: káva + croissant nebo za doplatek anglická snídaně
  Snídaně: káva + croissant nebo za doplatek anglická snídaně
 • Jen pár kroků od stanice metra IP Pavlova
  Jen pár kroků od stanice metra IP Pavlova
 • 10 minut chůze k Václavskému náměstí
  10 minut chůze k Václavskému náměstí
 • Bezplatné Wi-Fi
  Bezplatné Wi-Fi

od 1 090 Kč

Běžná cena: 2 180 - 6 540 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1090 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 1 noc
  1 290 Kč
 • 2 noci
  2 580 Kč
 • 3 noci
  3 870 Kč
 • 1 noc
  1 090 Kč
 • 2 noci
  2 180 Kč
 • 3 noci
  3 270 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1090 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 50 346 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Royal Court Apartments

Legerova 48
120 00 Praha 2
+420 725 702 326


www.royalcourthotel.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

900
m
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

1
km
Tančící dům

Tančící dům

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

1
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

1
km
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

2
km
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

2
km
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

2
km
Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

2
km
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

2
km
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

2
km
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

2
km
Klementinum

Klementinum

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

2
km
Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

Mohlo by Vás zajímat