10

Vynikající hodnocení
(5 hodnocení)

Pohled z ptačí perspektivy díky tandemovému seskoku s volným pádem i možností řízení a videozáznamem

LokalitaLETECKÁ SPOLEČNOST DOBRODRUHŮ z.s., Jihlava (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.8.2021 dle dostupnosti.

Se zatajeným dechem ale s osvobozující volností. Vzrušujících pocitů však při tandemovém seskoku zažijete mnohem víc. Na zádech se zkušeným instruktorem se po výskoku z letadla proletíte volným pádem, který se změní v příjemné klouzání na padáku až po dobu 10 minut s možností řízení. Díky videozáznamu, který vám z tohoto zážitku zůstane, si budete moci stále připomínat, jak odvážní jste byli.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Adrenalinový zážitek
  Adrenalinový zážitek
 • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení
  Zapůjčení veškerého potřebného vybavení
 • Možnost seskoku dětí od 8 let
  Možnost seskoku dětí od 8 let
 • Záznam zážitku na handy kameru 
  Záznam zážitku na handy kameru 
 • Vhodný tip na dárek
  Vhodný tip na dárek

4 499 Kč

Běžná cena: 5 400 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4499 bodů

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4499 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

10

Vynikající hodnocení

5 hodnocení

5 zákazníků doporučuje

Kontakt

LETECKÁ SPOLEČNOST DOBRODRUHŮ z.s.

Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
+420 777 310 959

letecka.spolecnost.dobrodruhu@...
www.lsd-trip.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Aeroklub Přibyslav

Přibyslav
582 22 Přibyslav

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Letiště Klatovy

Klatovy
339 01 Klatovy

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Letiště Kunovice

Letiště Kunovice
686 04 Kunovice

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Letiště Jihlava

Letiště Jihlava
586 01 Jihlava

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

1
km
Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

1
km
Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna je s výškou přes 65,5 metrů jedna z nejznámějších dominant Prahy. V roce 1889 byli členové Klubu českých turistů na světové výstavě v Paříži, kde se tak... Víc nadchli pohledem na slavnou Eiffelovu věž, že se rozhodli vytvořit podobnou dominantu nad městem v Praze.

1
km
Tančící dům

Tančící dům

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

2
km
Muzeum Kampa

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

2
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

2
km
Lennonova zeď

Lennonova zeď

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.

2
km
Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Jedná se o nejznámější barokní stavbu Prahy a naleznete ji na malostranském náměstí. Návrhy na stavbu chrámu vytvořili architekti Kylián Ignác a Kryštof Dienzenhoferové (otec a... Víc syn). Výstavba trvala přes 50 let a na varhany zde hrál i samotný Wolfgang Amadeus Mozart. Pokud jste v Praze, pak tento barokní skvost jistě stojí za prohlídku.

2
km
Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác je renesanční budova postavena mezi lety 1545–1567. V minulosti palác sloužil jako residence při sídle českých králů. Od roku 2002 patří prostory paláce... Víc Národní galerii v Praze. Od roku 2008 zde naleznete stálou expozici umění renesance, manýrismu a baroka v českých zemích.

2
km
Loreta

Loreta

Jedná se o barokní stavbu, kterou naleznete v Praze na Hradčanech. Ve věži se nachází 30 zvonů, ale hraje jich však pouhých 27. Poprvé se zvonkohra rozezněla 15. srpna roku 16... Víc95. Jde o největší chrámovou zvonkohru v Evropě a sestrojil ji hodinář Petr Neumann.

2
km
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

2
km
Pražský hrad

Pražský hrad

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.

2
km
Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

Mohlo by Vás zajímat