Mimořádně vyhledávaný Top Hotel Praha**** s jedinečnou zahradou

TOP HOTEL Praha 4*, Praha

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Mimořádně vyhledávaný Top Hotel Praha**** s jedinečnou zahradou

TOP HOTEL Praha 4*, Praha TOP HOTEL Praha 4*, Praha (mapa)

Ukončené od 2 772 Kč

od 2 772 Kč

Běžná cena: 6 524 - 16 744 Kč

Klidný podvečer v Top Hotelu Praha****. Slunce se s vámi pomalu loučí. Šum fontán v japonské zahradě uklidňuje a vy si užíváte to ticho... Ideální místo k odpočinku po celém dni poznávání české metropole. Včetně polopenze s bufetovou snídaní a večeřemi ve formě balíčků.

8,4

Velmi dobré hodnocení

85 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Jeden z nejprodávanějších hotelů SlevaDne.cz Jeden z nejprodávanějších hotelů SlevaDne.cz

Výborná dostupnost do centra Prahy Výborná dostupnost do centra Prahy

Hotel má kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy Hotel má kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy

Jedinečná japonská zahrada jako oáza relaxu Jedinečná japonská zahrada jako oáza relaxu

Nabídka je ukončená.

TOP HOTEL Praha 4*

 • WiFi připojení WiFi připojení
 • fitness centrum fitness centrum
 • restaurace restaurace
 • hotelový bar hotelový bar
 • recepce 24 hodin denně recepce 24 hodin denně
 • vlastní parkování vlastní parkování
 • vana vana
 • klimatizace na pokoji klimatizace na pokoji
 • vhodné pro domácí mazlíčky vhodné pro domácí mazlíčky
 • dostupnost bez auta dostupnost bez auta
 • snídaně snídaně
 • polopenze polopenze
 • placené parkování placené parkování
 • 1 přistýlka 1 přistýlka

Klidný podvečer v Top Hotelu Praha****. Slunce se s vámi pomalu loučí. Šum fontán v japonské zahradě uklidňuje a vy si užíváte to ticho... Ideální místo k odpočinku po celém dni poznávání české metropole. Včetně polopenze s bufetovou snídaní a večeřemi ve formě balíčků.

O hotelu

Hotel poskytuje širokou škálu služeb, které vám zajistí příjemný a plnohodnotný pobyt: komfortní pokoj, 5 restaurací a několik barů, terasy, pestré možnosti sportu a relaxace, jedinečná japonská zahrada či velkokapacitní parkoviště.

Wellness

Wellness centrum  sestává z bazénu, vířivky, parní sauny, několik typů masáží a fitness centra.

Ubytování

Standardní pokoje

Jsou jednoduše a účelově zařízené. Mají velikost v průměru 22 m² a jsou vybaveny TV + SAT, telefonem a fénem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. K dispozici jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové, na požádání i třílůžkové pokoje.

Pokoje Executive

Nacházejí se v samostatném pavilonu hotelového komplexu. Pokoj Executive je v průměru (45 m 2 ) dvakrát větší než pokoj Standard a nabízí větší pohodlí a komfort. Nechybí koupelna s rohovou nebo klasickou vanou, TV se satelitním připojením, telefon, vysoušeč vlasů, wifi internetové připojení. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje tohoto typu, na výběr se spojenými nebo oddělenými postelemi.

Gastronomie

Top Hotel Praha se může pochlubit 11 gastronomickými zařízeními, ve kterých si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni. 

Francouzské delikatesy v luxusní restauraci s výhledem na starobylou Prahu, moravské víno, speciality české domácí kuchyně, ale také opečený špekáček na grilu či nepřekonatelné dezerty a míchané nápoje. 

Novinkou je česko-indická restaurace Touch Of India s bohatou nabídkou masitých i vegetariánských jídel od indických kuchařů.

K dispozici jsou také kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Japonská zahrada

Praha

Pražský hrad je největším hradem na světě, památné místo České republiky, v minulosti sídlo českých panovníků, v současnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láká své návštěvníky Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Juraje, Starým a Novým královským palácem, Španělským sálem, Daliborka a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta jsou uloženy české královské korunovační klenoty, ve věži je umístěn největší český zvon Zikmund a v mauzoleu odpočívají králové a císaři.

Karlův most s 30 sochami a sousoší patří k nejnavštěvovanějším pražským památkám. Most spojuje oba břehy Vltavy, na straně Starého Města dominuje vstupu na most Staroměstská mostecká věž, na Malé Straně Malostranská mostecká věž. Karlův most je jedním z nejkrásnějších mostů světa, ze kterého se návštěvníkům Prahy otevírá panorama Pražského hradu a Petřína a pohled na další pražské mosty.

 • Staroměstské náměstí
 • Václavské námestie

Při vašich toulkách Prahou doporučujeme navštívit i další turisticky významná místa, mezi něž určitě patří:

 • Malostranské náměstí
 • Pražské Jezulátko 
 • ostrov Kampa 
 • Královská záhrada 
 • palác Smiřických v Praze 
 • Petřín 
 • Židovská čtvrť (Josefov)
 • Novoměstská radnice v Praze
 • Rudolfinum
 • Villa Bertramka atd. 

Pokud vás láká kultura, potěší vás opravdu obrovské množství konaných akcí - koncerty, divadla, festivaly, divadla, výstavy či exkurze, doporučujeme vyhledat si dle termínu Vašeho pobytu aktuální program  ZDE. 

 

Kontakt

TOP HOTEL Praha 4*

TOP HOTEL Praha 4*

Blažimská 1781/4
14900 Praha 4 – Chodov
Česko
+420 267 284 260

revenue@tophotel.cz
www.tophotel.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Průhonický zámek a park přibližně 6 km Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha přibližně 6 km Zřícenina hradu Vyšehrad přibližně 7 km Václavské náměstí přibližně 7 km Tančící dům přibližně 7 km

Pivovar Staropramen přibližně 7 km Prašná brána přibližně 8 km Obecní dům přibližně 8 km Musée Grévin Prague s.r.o. přibližně 8 km Národní divadlo Praha přibližně 8 km Staroměstský orloj přibližně 8 km Staroměstské náměstí přibližně 8 km Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) přibližně 8 km Klementinum přibližně 8 km Židovské muzeum Praha přibližně 8 km Muzeum Kampa přibližně 8 km Karlův most přibližně 8 km Franz Kafka museum přibližně 9 km Lennonova zeď přibližně 9 km Veletržní palác - Národní galerie v Praze přibližně 9 km Kostel sv. Mikuláše přibližně 9 km Petřínská rozhledna přibližně 9 km Zlatá ulička přibližně 9 km Pražský hrad přibližně 9 km Letohrádek královny Anny přibližně 9 km Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha přibližně 9 km Schwarzenberský palác v Praze přibližně 9 km Loreta přibližně 10 km Zoo Praha přibližně 11 km Botanická zahrada Praha přibližně 11 km Břevnovský pivovar přibližně 11 km Břevnovský klášter přibližně 11 km Letohrádek Hvězda přibližně 13 km Zámek Ctěnice přibližně 14 km Divoká Šárka přibližně 14 km Zřícenina hradu Okoř přibližně 22 km Lom Velká Amerika přibližně 23 km Hrad Týnec nad Sázavou přibližně 24 km Hrad Karlštejn přibližně 24 km Památník Lidice přibližně 25 km Zámek Mníšek pod Brdy přibližně 25 km Zámek Nelahozeves přibližně 29 km Zámek Veltrusy přibližně 30 km Zámek Konopiště přibližně 31 km Park Mirakulum přibližně 35 km Tankodrom Milovice přibližně 35 km Zámek Dobříš přibližně 36 km Hrad Český Šternberk přibližně 40 km Zámek Vrchotovy Janovice přibližně 41 km Červený Hrádek přibližně 42 km Čertovy hlavy přibližně 43 km Hrad Křivoklát přibližně 45 km Hrad Kokořín přibližně 45 km Hrad Točník a Žebrák přibližně 46 km Zámek Loučeň přibližně 47 km

Mohlo by Vás zajímat