Mimořádně vyhledávaný Top Hotel Praha**** s jedinečnou zahradou a neomezeným wellness

TOP HOTEL Praha 4*, Praha TOP HOTEL Praha 4*, Praha (mapa)

Cena od 2 772 Kč Koupit od 2 772 Kč

od 2 772 Kč

Běžná cena: 6 524 - 16 744 Kč

Nákupem získáte minimálně 2772 bodů

Extra dlouhá platnost

Klidný podvečer v Top Hotelu Praha****. Slunce se s vámi pomalu loučí. Šum fontán v japonské zahradě uklidňuje a vy si užíváte to ticho... Ideální místo k odpočinku po celém dni poznávání české metropole. Nebo byste se raději viděli ve vířivce? S neomezeným wellness si ji můžete dosyta užít.

Uložit Sledovat Sdílet

8,2

Velmi dobré hodnocení

100 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Jeden z nejprodávanějších hotelů SlevaDne.cz Jeden z nejprodávanějších hotelů SlevaDne.cz

Výborná dostupnost do centra Prahy Výborná dostupnost do centra Prahy

Neomezený vstup do wellness centra Neomezený vstup do wellness centra

Jedinečná japonská zahrada jako oáza relaxu Jedinečná japonská zahrada jako oáza relaxu

Vyberte si z následujících 4 možností

2 noci
3 339 Kč

3 noci
4 452 Kč

4 noci
5 852 Kč

2 noci
3 892 Kč

3 noci
5 579 Kč

4 noci
7 252 Kč

Nákupem získáte minimálně 2772 bodů

TOP HOTEL Praha 4*

Klidný podvečer v Top Hotelu Praha****. Slunce se s vámi pomalu loučí. Šum fontán v japonské zahradě uklidňuje a vy si užíváte to ticho... Ideální místo k odpočinku po celém dni poznávání české metropole. Nebo byste se raději viděli ve vířivce? S neomezeným wellness si ji můžete dosyta užít.

O hotelu

Hotel poskytuje širokou škálu služeb, které vám zajistí příjemný a plnohodnotný pobyt: komfortní pokoj, 5 restaurací a několik barů, terasy, pestré možnosti sportu a relaxace, jedinečná japonská zahrada či velkokapacitní parkoviště.

Wellness

Wellness centrum  sestává z bazénu, vířivky, parní sauny, několik typů masáží a fitness centra.

Ubytování

Standardní pokoje

Jsou jednoduše a účelově zařízené. Mají velikost v průměru 22 m² a jsou vybaveny TV + SAT, telefonem a fénem. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. K dispozici jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové, na požádání i třílůžkové pokoje.

Pokoje Executive

Nacházejí se v samostatném pavilonu hotelového komplexu. Pokoj Executive je v průměru (45 m 2 ) dvakrát větší než pokoj Standard a nabízí větší pohodlí a komfort. Nechybí koupelna s rohovou nebo klasickou vanou, TV se satelitním připojením, telefon, vysoušeč vlasů, wifi internetové připojení. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje tohoto typu, na výběr se spojenými nebo oddělenými postelemi.

Gastronomie

Top Hotel Praha se může pochlubit 11 gastronomickými zařízeními, ve kterých si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni. 

Francouzské delikatesy v luxusní restauraci s výhledem na starobylou Prahu, moravské víno, speciality české domácí kuchyně, ale také opečený špekáček na grilu či nepřekonatelné dezerty a míchané nápoje. 

Novinkou je česko-indická restaurace Touch Of India s bohatou nabídkou masitých i vegetariánských jídel od indických kuchařů.

K dispozici jsou také kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Japonská zahrada

Praha

Pražský hrad je největším hradem na světě, památné místo České republiky, v minulosti sídlo českých panovníků, v současnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láká své návštěvníky Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Juraje, Starým a Novým královským palácem, Španělským sálem, Daliborka a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta jsou uloženy české královské korunovační klenoty, ve věži je umístěn největší český zvon Zikmund a v mauzoleu odpočívají králové a císaři.

Karlův most s 30 sochami a sousoší patří k nejnavštěvovanějším pražským památkám. Most spojuje oba břehy Vltavy, na straně Starého Města dominuje vstupu na most Staroměstská mostecká věž, na Malé Straně Malostranská mostecká věž. Karlův most je jedním z nejkrásnějších mostů světa, ze kterého se návštěvníkům Prahy otevírá panorama Pražského hradu a Petřína a pohled na další pražské mosty.

 • Staroměstské náměstí
 • Václavské námestie

Při vašich toulkách Prahou doporučujeme navštívit i další turisticky významná místa, mezi něž určitě patří:

 • Malostranské náměstí
 • Pražské Jezulátko 
 • ostrov Kampa 
 • Královská záhrada 
 • palác Smiřických v Praze 
 • Petřín 
 • Židovská čtvrť (Josefov)
 • Novoměstská radnice v Praze
 • Rudolfinum
 • Villa Bertramka atd. 

Pokud vás láká kultura, potěší vás opravdu obrovské množství konaných akcí - koncerty, divadla, festivaly, divadla, výstavy či exkurze, doporučujeme vyhledat si dle termínu Vašeho pobytu aktuální program  ZDE. 

 

Kontakt

TOP HOTEL Praha 4*

TOP HOTEL Praha 4*

Blažimská 1781/4
14900 Praha 4 – Chodov
Česko
+420 267 284 260

revenue@tophotel.cz
www.tophotel.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Zážitky, které vylepší váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím