Vaše glamour chvíle: profesionální 2hodinové focení s líčením a stylingem až pro 2 osoby v ateliéru v centru Prahy

Photo Atelier StillModels, Praha 1 - Nové Město

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Vaše glamour chvíle: profesionální 2hodinové focení s líčením a stylingem až pro 2 osoby v ateliéru v centru Prahy

Photo Atelier StillModels, Praha 1 - Nové Město Photo Atelier StillModels, Praha 1 - Nové Město (mapa)

Ukončené 549 Kč

549 Kč

Až 70 % sleva Běžná cena: 1 850 Kč

Módní magazíny pořád nejsou to pravé? Jasně, na obálce totiž chybíte vy! Titulní stranu Vogue necháme na vašem agentovi, ale profesionální fotky v ateliéru StillModels umí přesně podle vašich představ. Během focení se vám bude věnovat i stylistka a vizážistka, aby byl výsledek perfektní. Postavte se před objektiv sami nebo ve dvou a nechte se zvěčnit ve stylu opravdové hvězdy.

7,4

Velmi dobré hodnocení

30 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Cca 300 pořízených záběrů Cca 300 pořízených záběrů

Profesionální ateliér Profesionální ateliér

25 fotek v plném rozlišení 25 fotek v plném rozlišení

3x změna vizáže během focení 3x změna vizáže během focení

Nabídka je ukončená.

Více informací

Profi focení

Když se cvakání spouště a oslnivý blesk změní na hollywoodský zážitek! Nesmělost a ostych zapomeňte doma, fotky od profesionálního fotografa vás vystihnou v tom nejlepším světle!

Fotoateliér

 
Do fotoateliéru StillModels se můžete přijít fotit sami nebo právě se svou láskou, s maminkou, nebo dětmi. Krásné fotky do vašeho alba nebo originální dekorace vašeho domova - nechte si zkrátka udělat krásnou památku, která Vám vydrží napořád. Nebo naopak darujte 120 minutové focení někomu z vašich blízkých!25 fotografií 

 
Výsledkem focení bude 25 fotografií v užším výběru bez vodoznaku.

Fotografie obdržíte v datech přes uschovna.cz nebo na vlastním nosiči (HDD, USB). Žánr focení módní fotografie je vhodný pro: vysoká móda, casual, sportovní outfity, glamour, boudoir, párové focení a rodinné focení. S kuponem získáte i možnost dokoupení kompletního fotosetu v plné kvalitě pro další výběry. S možností tisku do formátu A2 (90x60 cm). 

Nesmělost a ostych zapomeňte doma. Ať už si vyberete focení s dětmi nebo se rozhodnete pro partnerské fotografie či portrét, vždy se můžete těšit na spolupráci se šikovnými vizážisty a stylisty a profesionálmím fotografem. Změna vizáže zahrnuje nejen profesionální nalíčení, ale i vlasový a módní styling, který podtrhne vaše půvaby a na fotkách vám to tak bude neobyčejně slušet.

 

Módní fotograf a zároveň umělecký ředitel agentury StillModels Dan Diren má ve svém oboru bohaté zkušenosti. Fotí jak zkušené modelky či například fitness modely, tak slavné tváře. Podívejte se třeba na jeho fotografie z akce „Focení s Anife“.

Kontakt

Photo Atelier StillModels

Photo Atelier StillModels

Spálená 86/9
11000 Praha 1
Česko
+420 222 314 874, +420 607 404 202

info@stillmodels.com
www.stillmodels.com
www.direnphoto.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Národní divadlo Praha přibližně 500 m Tančící dům přibližně 600 m Václavské náměstí přibližně 600 m Klementinum přibližně 900 m Staroměstský orloj přibližně 900 m

Muzeum Kampa přibližně 900 m Musée Grévin Prague s.r.o. přibližně 1000 m Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) přibližně 1000 m Staroměstské náměstí přibližně 1000 m Karlův most přibližně 1 km Prašná brána přibližně 1 km Obecní dům přibližně 1 km Franz Kafka museum přibližně 1 km Lennonova zeď přibližně 1 km Židovské muzeum Praha přibližně 1 km Pivovar Staropramen přibližně 1 km Kostel sv. Mikuláše přibližně 2 km Zřícenina hradu Vyšehrad přibližně 2 km Petřínská rozhledna přibližně 2 km Zlatá ulička přibližně 2 km Pražský hrad přibližně 2 km Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha přibližně 2 km Letohrádek královny Anny přibližně 2 km Schwarzenberský palác v Praze přibližně 2 km Loreta přibližně 2 km Veletržní palác - Národní galerie v Praze přibližně 3 km Zoo Praha přibližně 4 km Břevnovský pivovar přibližně 4 km Břevnovský klášter přibližně 5 km Botanická zahrada Praha přibližně 5 km Letohrádek Hvězda přibližně 7 km Divoká Šárka přibližně 7 km Zámek Ctěnice přibližně 13 km Průhonický zámek a park přibližně 13 km Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha přibližně 13 km Zřícenina hradu Okoř přibližně 15 km Památník Lidice přibližně 18 km Lom Velká Amerika přibližně 21 km Zámek Nelahozeves přibližně 22 km Hrad Karlštejn přibližně 23 km Zámek Veltrusy přibližně 23 km Zámek Mníšek pod Brdy přibližně 26 km Hrad Týnec nad Sázavou přibližně 30 km Park Mirakulum přibližně 36 km Tankodrom Milovice přibližně 36 km Zámek Dobříš přibližně 37 km Zámek Konopiště přibližně 37 km Čertovy hlavy přibližně 38 km Hrad Křivoklát přibližně 39 km Hrad Kokořín přibližně 42 km Hrad Točník a Žebrák přibližně 43 km Zámek Vrchotovy Janovice přibližně 47 km Hrad Český Šternberk přibližně 47 km Červený Hrádek přibližně 47 km Zámek Loučeň přibližně 49 km