Pilotem na zkoušku! Vyhlídkový let v délce až 30 minut kamkoliv po celé ČR a EU

Letiště Příbram – Dlouhá Lhota, Příbram Letiště Příbram – Dlouhá Lhota, Příbram (mapa)

Cena od 1 949 Kč Koupit! od 1 949 Kč

od 1 949 Kč

Až 22 % sleva Běžná cena: 2 475 - 2 970 Kč

Nákupem získáte minimálně 1949 bodov

Chcete roztáhnout křídla a konečně se svobodně rozletět, ale děsí vás všechny ty čudlíky a páčky, které proměna v pilota vyžaduje? Teď můžete bezpečně zažít zkušenost, kterou vám nenabídne žádný letecký simulátor - sedíte přímo vedle pilota! Vydejte se vzhůru do oblak ve vybraném letounu s délkou trasy dle vašeho přání a kamkoliv. V ceně palivo, pojištění, pilot i poplatky.

Uložit Sledovat Sdílet

9,2

Vynikající hodnocení

9 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Skvělý tip na dárek

Skvělý tip na dárek

Provoz po celý rok 7 dní v týdnu

Provoz po celý rok 7 dní v týdnu

Zkušení piloti a možnost pilotáže

Zkušení piloti a možnost pilotáže

Letadla jsou vytápěná

Letadla jsou vytápěná

Vyberte si z následujících 2 možností

od 1 949 Kč

Běžná cena: 2 475 - 2 970 Kč

Nákupem získáte minimálně 1949 bodov

Více informací

Už od nepaměti lidé touží po létání. Nejen muži, ale i ženy by chtěly alespoň jednou v životě pohledět na svět z pořádné výšky, být v kůži letušky či pilota. Vy tuto možnost máte! Usednete přímo vedle pilota, kde prožijete svůj let snů jako byste seděli sami za kniplem. Tento nevšední zážitek Vám nenabídne žádný letecký simulátor! 

 
Jedinečná příležitost pro každého! Ti, kteří si chtějí udělat pilotní licenci, během letu zjistí, zda to zvládnou, ostatním je nabídnut úžasný vyhlídkový let s trasou dle vlastního přání, při které si užívají zážitek z letu a osvobozujícího výhledu na nádhernou krajinu. 

Proč volit pro svůj zážitek právě AeroSportcz - areál Aeroklubu Příbram
 • Středisko pilotního výcviku a půjčovna letounů je v provozu po celý rok, 7 dní v týdnu včetně zimních měsíců
 • Letouny jsou vytápěny - létá se celý rok!
 • Krátké objednací termíny! 
 • Na termín letu nečekáte - sami si volíte termín Vašeho letu
 • Půjčovna letounů je otevřena pro každého zájemce; pokud nevlastníte příslušnou kvalifikaci, dostanete k dispozici kvalifikovaného zkušeného pilota v ceně půjčovného
 • Možnost vyzkoušet si pilotáž letounu před zapsáním do leteckého výcviku po celou dobu letu, vyjma vzletu a přistání z pravé sedačky vedle pilota (cca 25 min. pilotáže)
 • Nové moderní dvoumístné letouny - 1x letoun ARGO-Directfly, 2x Stylus-AVAMA Poprad
 • Při hodinové a delší výpůjčce získáváte 10% z celkové doby letu jako bonus zdarma (1 hod. = +6 min. zdarma)
 • Letět se dá kamkoliv po celé ČR a EU, záleží pouze na době zvoleného času
 • K dispozici zkušení piloti-instruktoři
 • Hradíte pouze půjčovné; pilot, palivo, přistávací poplatky a vše ostatní zdarma
 • Čas zapůjčení letounu = čas Vašeho výletu
 • Výdrž v letu 6 hod. 30 min., teoretický dolet v závislosti na meteorologických podmínkách 850 km
 • Možnost „hromadného“ výletu až třemi letouny současně!

 

K dispozici jsou letouny vybavené leteckými motory ROTAX 912ULS o výkonu 100Ps, které jsou spolu s třílistou vrtulí FITI, navigačním zařízením GPS-Garmin, účinným vytápěním a dostatečným prostorným zavazadlovým prostorem, v této kategorii považovány jednoznačně za nejspolehlivější!Letadla na výběr: 
 • ARGO – DIRECTFLY - nový letoun českého výrobce Directfly. Tento moderní, dvoumístný, aerodynamicky řízený vzpěrový hornoplošník s příďovým podvozkem a celokovové konstrukce i přes své malé rozměry poskytuje dostatek pohodlí pro oba členy posádky. Zachovává elegantní aerodynamický tvar, přičemž pro svou konstrukci využívá prozatím nejdokonalejších aktuálních trendů v použití klasických leteckých materiálů. Letoun se vyznačuje snadným řízením, které najde uplatnění zejména u začínajících pilotů.
 • ATEC FAETA NG přináší novou generaci letadel. Pro zachování vysokých výkonů bylo vsazeno na moderní design a aerodynamickou čistotu. Trup je kompletně vyrobený z nejpevnějších karbonových tkanin a díky nové technologii je velmi lehký. Prostorný kokpit nabízí mimořádně flexibilní nastavení sedaček i pedálů.  Faeta NG je ještě obratnější, ale stabilní a okamžitě reaguje na zásahy do řízen.  

  Nová Faeta NG je předurčena k letecké turistice i každodennímu vyžití. ATEC 321 Faeta je samonosný dolnoplošník. Podvozek je tříkolový, příďové kolo je řiditelné. Šípové křídlo má lichoběžníkový půdorys s velkou štěrbinovou vztlakovou klapkou. V křídle jsou palivové nádrže pro 100l benzínu. Kabina zaručuje posádce dostatek prostoru a pohodlí pro dlouhé lety. Kabina je větrána i vytápěna. Obě sedačky i pedály jsou  stavitelné a přizpůsobí se každé postavě. Řízení je klasické kniplem, kompletně zdvojené. Pohonná jednotka  je základem dynamiky nové Faety NG. Používáme výhradně motory ROTAX 912 ULS. Ve spojení s vrtulemi FITI Eco competition se nová Faeta NG stává jedním z nejrychleších UL letadel s vynikající ekonomikou i výkony

 • ULLa letouny - poskytnou dostatek komfortu, bezpečnosti, rychlosti a zajistí dokonalý zážitek ze samotného letu.

Let probíhá vždy za ideálního počasí, pro dobrý pocit a bezpečnost letu. V případě výběru jiného letiště k zapůjčení letounu jsou k ceně letu připočteny náklady na přesun tam i zpět (22 Kč za minutu letu). Zapůjčené letouny jsou vybaveny pro vyšší komfort leteckými sluchátky se zabudovaným palubním intercomem pro snadnější vzájemnou komunikaci. 
 
Let je veden dle přání držitele kuponu, při čemž pilot přebírá plně zodpovědnost za let i letoun po celou dobu letu. Zapůjčené letouny jsou 2místné. Let je proto možný vždy pouze s jedním držitelem kuponu, který usedne na pravé (přední) sedadlo vedle pilota-instruktora. Výhled z pravé sedačky vedle pilota se nedá nikdy přirovnat k „omezenému“ výhledu ze zadních míst vícemístných letounů!

U delších letů je možné naplánovat mezipřistání na jiných letištích určené k odpočinku. Doba půjčovného je Vám započtena pouze z času samotného letu. U delších letů se pak celková doba zapůjčení a výletu může významně prodloužit. Samotný let vypůjčeným letounem je nejenom neobyčejným zážitkem, ale umožní i případným zájemcům seznámit se s tímto druhem létání a navázat na takto získanou zkušenost případným zahájením výcviku k získání patřičného oprávnění k ovládání těchto letounů.

Co je dobré vědět: 
 • Letouny lze zapůjčit na letišti v Příbrami - Dlouhá Lhota. Výhoda půjčovny letounů v Příbrami je celoroční provoz, důstojné zázemí letiště a dobrá časová dostupnost po dálnici R4 z Prahy (cca 20 min.).
 • Letiště Příbram – Dlouhá Lhota je bývalé vojenské záložní letiště, ležící vpravo na konci rychlostní komunikace R4 vedoucí z Prahy, východně od města Příbram v katastrálním území Suchodol, Dlouhá Lhota a Drásov. 
 • Letiště se nachází v bezprostřední blízkosti Brd, Orlické a Slapské přehrady a na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje.
 • Přistávací a pojezdovou dráhu tvoří zpevněná plocha se živičným povrchem 1450x30 m a zároveň travnatá runway stejných rozměrů.


www.ceskeletani.cz

Kontakt

Letiště Příbram – Dlouhá Lhota

Drásov-Skalka
26101 Příbram
Česká republika
777 226 834

airstation@seznam.cz
www.ceskeletani.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Zámek Dobříš přibližně 9 km Zámek Mníšek pod Brdy přibližně 20 km Zámek Orlík nad Vltavou přibližně 23 km Hrad Točník a Žebrák přibližně 24 km Hrad Karlštejn přibližně 25 km

Červený Hrádek přibližně 27 km Lom Velká Amerika přibližně 28 km Zámek Zbiroh přibližně 29 km Hrad Zvíkov přibližně 32 km Zámek Vrchotovy Janovice přibližně 35 km Sportrelax centrum Monínec přibližně 36 km Zámek Blatná přibližně 36 km Zámek Lnáře přibližně 37 km Muzeum na demarkační linii v Rokycanech přibližně 37 km Hrad Týnec nad Sázavou přibližně 38 km Hrad Křivoklát přibližně 39 km Zámek Konopiště přibližně 41 km Zámek Kozel přibližně 41 km Letohrádek Hvězda přibližně 44 km Zřícenina hradu Libštejn přibližně 44 km Zřícenina hradu Krašov přibližně 45 km Zřícenina hradu Vyšehrad přibližně 45 km Pivovar Staropramen přibližně 45 km Břevnovský klášter přibližně 45 km Břevnovský pivovar přibližně 45 km Průhonický zámek a park přibližně 46 km Zřícenina hradu Radyně přibližně 46 km Divoká Šárka přibližně 46 km Nejstarší kamenný most v Písku přibližně 46 km Tančící dům přibližně 46 km Petřínská rozhledna přibližně 46 km Národní divadlo Praha přibližně 46 km Loreta přibližně 46 km Muzeum Kampa přibližně 46 km Schwarzenberský palác v Praze přibližně 46 km Lennonova zeď přibližně 47 km Kostel sv. Mikuláše přibližně 47 km Zřícenina hradu Krakovec přibližně 47 km Pražský hrad přibližně 47 km Karlův most přibližně 47 km Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha přibližně 47 km Václavské náměstí přibližně 47 km Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha přibližně 47 km Franz Kafka museum přibližně 47 km Klementinum přibližně 47 km Zlatá ulička přibližně 47 km Staroměstský orloj přibližně 47 km Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) přibližně 47 km Staroměstské náměstí přibližně 47 km Letohrádek královny Anny přibližně 47 km Musée Grévin Prague s.r.o. přibližně 47 km Prašná brána přibližně 47 km Židovské muzeum Praha přibližně 47 km Obecní dům přibližně 47 km Památník Lidice přibližně 48 km Veletržní palác - Národní galerie v Praze přibližně 49 km Zámek Nebílovy přibližně 49 km Zoo Praha přibližně 50 km

Mohlo by Vás zajímat