Oblíbený pobyt na hradě Tolštejn v Českém Švýcarsku na 3 noci se snídaní, vstupenkou na hrad a platností do října 2023

hrad Tolštejn, Lužické hory - Jiřetín pod Jedlovou

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Oblíbený pobyt na hradě Tolštejn v Českém Švýcarsku na 3 noci se snídaní, vstupenkou na hrad a platností do října 2023

hrad Tolštejn, Lužické hory - Jiřetín pod Jedlovou hrad Tolštejn, Lužické hory - Jiřetín pod Jedlovou (mapa)

Ukončené 2 390 Kč

2 390 Kč

Až 33 % sleva Běžná cena: 3 600 Kč

Nemáte před jménem vznešený titul, ale stejně byste chtěli bydlet na hradě? Žádný problém a na hradě Tolštejn nádavkem přidají krásné okolí v nejsevernějším výběžku České republiky. České Švýcarsko nabízí nekonečné možnosti zajímavých výletů a zábavy. Čeká vás příjemné ubytování ve dvoulůžkovém pokoji přímo na hradě Tolštejn a snídaní v hradní restauraci s výhledem do okolí přímo od stolu.

9,5

Vynikající hodnocení

15 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Pobyt na hradě v pokoji s výhledem

Pobyt na hradě v pokoji s výhledem

Oblíbený pobyt se skvělým hodnocením hostů

Oblíbený pobyt se skvělým hodnocením hostů

Zvířata vítána

Zvířata vítána

Dítě do 3 let zdarma

Dítě do 3 let zdarma

hrad Tolštejn

  • WiFi připojení WiFi připojení
  • vhodné pro děti vhodné pro děti
  • vhodné pro domácí mazlíčky vhodné pro domácí mazlíčky
  • snídaně snídaně

Vychutnejte si božský klid v nejsevernějším výběžku České republiky, uprostřed všudypřítomné nedotčené přírody plné míst, která Vás jistě osloví. Ubytujeme Vás  na hradě Tolštejn, s panoramatickým výhledem do kraje, včetně polopenze a to doslova za hubičku.

Ubytování

Připraven pro Vás bude dvojlůžkový pokoj, se společným sociálním zařízením na patře. Vaše domácí miláčky vezměte klidně s sebou, jsou vítáni. 

Hradní restaurace

Když sestoupíte ze skalní vyhlídky čnící nad zříceninou hradu Tolštejn, čeká na Vás příjemné překvapení. Nejen, že si v hradní restauraci vychutnáte každý den servírované snídaně, ale užijete si i ten nejkrásnější výhled do údolí přímo od stolu. V nabídce je celá řada výborných jídel i skvělé pivo Kocour.

V létě můžete posedět na prosluněné terase a užívat si pohled na okolní hradby a nechat se unášet atmosférou středověkého hradu.

Výlety

Pro nespočet značených turistických i cyklistických tras všech obtížností je oblast výzvou pro sportovní nadšence a milovníky pěších výletů se zajímavými cíli v bezprostředním okolí.

Zmiňme například rozhlednu Jedlovou s kruhovým výhledem do okolí, Panskou skálu, unikátní ukázku sloupcové odlučnosti čediče, který vyčnívá z náhorní plošiny mezi Kamenickým Šenovem a Práchní, Šluknovský zámek s krásným parkem bohatým na vzácné dřeviny, v okolí je toho však mnohem, mnohem více. 

Národní park České Švýcarsko je součástí širší oblasti Labských pískovců, nazývané již po dvě staletí Českým a Saským Švýcarskem. Zásluhu na tomto romantickém názvu krajiny mají mimo jiné i dva švýcarští malíři Adrian Zingg a Anton Graff, kteří v druhé polovině 18. století působili na Akademii v Drážďanech a svým výtvarným dílem položili základy zdejší vedutové tvorbě a propagaci přírodních krás.

Typické jsou nesčetné skalní hřbety, kaňony, pískovcové věže a stolové hory strmící nad nedohledným mořem lesů, které doslova ohromí vnímavého návštěvníka.

Pravčická brána – symbol Českého Švýcarska je jednou z největších zajímavostí, zároveň i národní, přírodní památkou, považovanou za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska, ale také největší skalní bránu ve střední Evropě. Neuvěřitelným rozpětím 26 metrů a výškou 16 metrů budí přirozený respekt. Sokolí hnízdo, slavný zámeček, kde můžete posedět ve stylové restauraci, je její nedílnou součástí. 

Další z mnoha výletů v okolí šluknovského výběžku najdete ZDE

www.restaurace-tolstejn.cz

Kontakt

hrad Tolštejn

Rozhled 79
40756 Jiřetín pod Jedlovou
Česká republika
+420 774 742 069

info@restaurace-tolstejn.cz
www.restaurace-tolstejn.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Panská skála přibližně 12 km Zámek Lemberk přibližně 17 km Zřícenina vodního hradu Lipý přibližně 19 km Hrad Grabštejn přibližně 21 km Pravčická brána přibližně 21 km

Muzeum papírové krásy přibližně 31 km Máchovo jezero přibližně 31 km Rozhledna Heřmanice přibližně 31 km Ještěd přibližně 32 km Minipivovar Studánka přibližně 32 km ZOO PARK Doksy přibližně 32 km EKOPark Liberec přibližně 34 km Labyrint Babylon přibližně 35 km Liberecké podzemí přibližně 35 km Aquapark Babylon Liberec přibližně 35 km Science center iQLANDIA přibližně 35 km Muzeum kostek přibližně 35 km DinoPark Liberec přibližně 35 km Technické muzeum Liberec přibližně 35 km Botanická zahrada Liberec přibližně 36 km Rozhledna Frýdlantská výšina přibližně 36 km Hrad a zámek Frýdlant přibližně 36 km ZOO Liberec přibližně 36 km Lidové sady přibližně 36 km Mlynářův Kříž přibližně 37 km Rozhledna Liberecká výšina přibližně 37 km Liberecká výšina přibližně 37 km Skautská studánka přibližně 37 km Bezděz přibližně 37 km Pivovar Konrad přibližně 37 km Rozhledna Císařský kámen přibližně 40 km Rozhledna Proseč přibližně 41 km Rozhledna Královka přibližně 41 km Bobová dráha Janov nad Nisou přibližně 42 km Zoo Ústí nad Labem přibližně 42 km Ořešník přibližně 43 km Zámek Sychrov přibližně 44 km Rozhledna Slovanka přibližně 44 km Zámek Větruše přibližně 44 km Rozhledna Petřín přibližně 44 km Hrad Střekov přibližně 45 km Rozhledna Bramberk přibližně 45 km Rozhledna Na Čihadle přibližně 46 km Hrad Kokořín přibližně 46 km Rozhledna Nisanka přibližně 47 km Zřícenina hradu Frýdštejn přibližně 47 km Drábské světničky přibližně 48 km Rozhledna Smrk přibližně 49 km Rozhledna Černá Studnice přibližně 49 km Zřícenina hradu Vranov přibližně 49 km Zvířetice přibližně 49 km Čertovy hlavy přibližně 49 km Hrad Valečov přibližně 50 km Zámek Hrubý Rohozec přibližně 50 km