Designové ubytování až pro 6 osob v Louren Apartments v soukromí pražských Holešovic se službami hotelového stylu

Louren Apartments, Praha 7 - Holešovice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Designové ubytování až pro 6 osob v Louren Apartments v soukromí pražských Holešovic se službami hotelového stylu

Louren Apartments, Praha 7 - Holešovice Louren Apartments, Praha 7 - Holešovice (mapa)

Ukončené od 1 399 Kč

od 1 399 Kč

Až 10 % sleva Běžná cena: 1 560 - 6 800 Kč

Touha po soukromí v našem nejlidnatějším městě se může zdát jako utopie. Ne však, pokud své zdejší dny strávíte v prémiovém rezidenčním bytě v jedné z TOP lokalit v Praze. Klid a loajalita jsou tu prioritou, která se nevylučuje s možností brzy se dostat do rušný ulic vedoucích k pražským skvostům.

9,9

Vynikající hodnocení

4 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Soukromí je prioritou

Soukromí je prioritou

Plně vybavená kuchyňka

Plně vybavená kuchyňka

Prémiové rezidenční byty v jedné z TOP lokalit v Praze

Prémiové rezidenční byty v jedné z TOP lokalit v Praze

Skvělé hodnocení na Booking.com a Tripadvisor

Skvělé hodnocení na Booking.com a Tripadvisor

Louren Apartments

  • snídaně snídaně

APARTMÁNY LOUREN

Užijte si luxusní zážitek

Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit naše prémiové rezidenční byty v jedné z TOP lokalit v Praze za nejlepší možné ceny. Vše, co potřebujete, abyste se cítili pohodlně, je zde pro všechny naše hosty s výhodami vynikajících služeb hotelového stylu. Vybrané designové interiéry a vybavení jsou připraveny uspokojit všechny potřeby cestovatelů. Díky apartmánům Louren bude návštěva Prahy tak příjemná a nezapomenutelná, jak by výlet do tohoto kouzelného města měl být.

Naše apartmány jsou ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Níže naleznete více informací o tom, co nabízíme, a udělejte z apartmánů Louren svůj domov daleko od domova!

Výhody - Soukromí a loajalita s nejlepšími dostupnými cenami. Flexibilní nebo nevratné – užijte si dovolenou nebo služební cestu s námi. Vysokorychlostní přístup k internetu, plně vybavená kuchyňka, online pomoc a soukromý domov daleko od domova.

Deluxe One Bedroom 

Apartmány Deluxe s jednou ložnicí se nacházejí ve 2., 3., 4. a 5. patře. Všechny apartmány mají vysoce kvalitní dlažbu a parkety, vlastní koupelnu a individuální vytápění. Velkou výhodou je individuální klimatizace v každém pokoji. Pro vaše pohodlí je poskytován přístup na klíčovou kartu a pro bezpečnost je k dispozici další hlásič kouře.

Tento typ bytu milují páry. Dva typy apartmánů s 1 ložnicí nabízejí oba: koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC; koupelna se sprchovým koutem a WC. Oba typy apartmánů nabízejí plně vybavený kuchyňský kout a jídelní kout. V apartmánu s obsluhou se pohodlně ubytují až čtyři dospělí a jedno dítě. Výhledy jsou do dvora a na město.

Deluxe Two Bedroom 

Apartmány Deluxe se 2 ložnicemi se nacházejí ve 2., 3., 4. a 5. patře. Všechny apartmány mají vysoce kvalitní dlažbu a parkety, vlastní koupelnu a topení. Velkou výhodou je individuální klimatizace v každém pokoji. Pokoje jsou zvukotěsné a mají hypoalergenní ložní prádlo. Zatemňovací závěsy jsou v každé ložnici a obývacím pokoji. Pro vaše pohodlí je poskytován přístup na klíčovou kartu a pro bezpečnost je k dispozici další hlásič kouře.

Tento typ bytu milují rodiny. Dvouložnicové apartmány mají koupelnu s vanou a WC a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. K dispozici je toaleta pro hosty. Každý apartmán nabízí plně vybavený kuchyňský kout a jídelní kout. V apartmánu s obsluhou se pohodlně ubytuje až šest dospělých a jedno kojenec. Výhledy jsou do dvora a na město.

Deluxe Duplex Suite (mezonetový byt)

Dvoupodlažní apartmá Deluxe se nachází v 6. patře. Byt má kvalitní dlažbu a parkety, vlastní koupelnu a individuální vytápění. Velkým benefitem je individuální klimatizace v každém pokoji včetně druhého patra. V každé ložnici jsou k dispozici žaluzie. Obývací pokoj nabízí velké střešní okno. Pro vaše pohodlí je poskytován přístup na klíčovou kartu a pro bezpečnost je k dispozici další hlásič kouře.

Tento typ bytu milují rodiny a přátelé. Mezonetový apartmán nabízí koupelnu s vanou a WC, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Byt nabízí plně vybavený kuchyňský kout a velký jídelní kout. V apartmánu s obsluhou se pohodlně ubytuje až osm dospělých osob a jedno dítě. Výhledy jsou do dvora a na město.

Kontakt

Louren Apartments

Milady Horákové 684/16
170 00 Praha 7 – Holešovice
Česká republika
+420 725 848 161

info@louren-apartments.cz
louren-apartments.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Veletržní palác - Národní galerie v Praze přibližně 200 m Židovské muzeum Praha přibližně 1 km Obecní dům přibližně 1 km Prašná brána přibližně 1 km Musée Grévin Prague s.r.o. přibližně 1 km

Staroměstské náměstí přibližně 1 km Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) přibližně 2 km Staroměstský orloj přibližně 2 km Klementinum přibližně 2 km Franz Kafka museum přibližně 2 km Letohrádek královny Anny přibližně 2 km Václavské náměstí přibližně 2 km Karlův most přibližně 2 km Zlatá ulička přibližně 2 km Lennonova zeď přibližně 2 km Muzeum Kampa přibližně 2 km Kostel sv. Mikuláše přibližně 2 km Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha přibližně 2 km Národní divadlo Praha přibližně 2 km Pražský hrad přibližně 2 km Botanická zahrada Praha přibližně 3 km Zoo Praha přibližně 3 km Schwarzenberský palác v Praze přibližně 3 km Tančící dům přibližně 3 km Loreta přibližně 3 km Petřínská rozhledna přibližně 3 km Pivovar Staropramen přibližně 4 km Zřícenina hradu Vyšehrad přibližně 4 km Břevnovský pivovar přibližně 5 km Břevnovský klášter přibližně 6 km Divoká Šárka přibližně 8 km Letohrádek Hvězda přibližně 8 km Zámek Ctěnice přibližně 11 km Průhonický zámek a park přibližně 14 km Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha přibližně 14 km Zřícenina hradu Okoř přibližně 14 km Památník Lidice přibližně 18 km Zámek Nelahozeves přibližně 20 km Zámek Veltrusy přibližně 21 km Lom Velká Amerika přibližně 23 km Hrad Karlštejn přibližně 25 km Zámek Mníšek pod Brdy přibližně 29 km Hrad Týnec nad Sázavou přibližně 32 km Park Mirakulum přibližně 34 km Tankodrom Milovice přibližně 35 km Čertovy hlavy přibližně 36 km Zámek Konopiště přibližně 39 km Hrad Kokořín přibližně 39 km Zámek Dobříš přibližně 40 km Hrad Křivoklát přibližně 40 km Hrad Točník a Žebrák přibližně 45 km Zámek Loučeň přibližně 47 km Hrad Český Šternberk přibližně 48 km Zámek Vrchotovy Janovice přibližně 49 km Červený Hrádek přibližně 49 km