Vynikající hodnocený pražský Theatrino**** jen 1 minutu od zastávky MHD

Prague Hotel Theatrino ****, Praha - Žižkov Prague Hotel Theatrino ****, Praha - Žižkov (mapa)

Cena od 2 939 Kč Koupit od 2 939 Kč

od 2 939 Kč

Až 52 % sleva Běžná cena: 6 250 - 9 438 Kč

Nákupem získáte minimálně 2939 bodů

Extra dlouhá platnost

Pokud máte rádi kvalitní a stylové ubytování, v hotelu Theatrino**** jste na správné adrese. Krásu Prahy si zde budete užívat v klidné vilové části Žižkova, ale do centra se snadno dostanete pěšky i tramvají. Samozřejmostí je snídaně, která vás připraví na příjemný den strávený toulkami po městě.

Uložit Sledovat Sdílet

10

Vynikající hodnocení

10 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Hotel v klidné vilové čtvrti, snídaně v ceně

Hotel v klidné vilové čtvrti, snídaně v ceně

Zastávka tramvaje jen 1 min. od hotelu

Zastávka tramvaje jen 1 min. od hotelu

Centrum dostupné pěšky i tramvají

Centrum dostupné pěšky i tramvají

V hotelu je také wellness centrum se saunami

V hotelu je také wellness centrum se saunami

Vyberte si z následujících 3 možností

2 noci
2 939 Kč

3 noci
4 469 Kč

2 noci
3 699 Kč

3 noci
5 489 Kč

2 noci
5 339 Kč

3 noci
7 889 Kč

Nákupem získáte minimálně 2939 bodů

Prague Hotel Theatrino ****

O hotelu

Pobyt v hotelu Theatrino**** bude pro vás okouzlujícím zážitkem. Hotel je situován v krásné secesní budově v městské části Žižkov. Historické centrum města je výborně dostupné pěšky i tramvají.

Zastávka tramvaje je 1 minutu a stanice metra 10 minut chůzí od hotelu. V blízkosti hotelu je moderní nákupní centrum Flora či Nový židovský hřbitov, kde odpočívá i světoznámý spisovatel Franz Kafka. Nenechte si také ujít výhled na Prahu z nedaleké Žižkovské televizní věže, a to buď z restaurace (66 m), nebo z vyhlídkové kabiny (93 m).

Vybavení hotelu

K dispozici je celkem 73 pokojů vybavených moderním nábytkem, koupelnou (sprcha nebo vana, WC), toaletními potřebami, minibarem, satelitní a Pay - TV, telefonem s přímou volbou, fénem, ​​bezplatným WiFi a trezorem. 

Recepce je otevřena 24 hodin denně a hostům nabízí nápoje, směnárenské služby, okružní jízdy, výlety, taxi, čistírnu a další služby.

Pro konferenční akce je k dispozici sál až pro 250 osob a salonek pro 35 osob včetně potřebného technického vybavení a cateringových služeb.

Wellness

Hotel nabízí také wellness centrum s klasickou finskou a parní saunou.

Tipy na výlet

Karlův most (1,5 km od hotelu)

Karlův Most je nejstarší most stojící přes řeku Vltavu v Praze a druhý nejstarší zachovaný most v Praze. Po délce ho zdobí 30 soch a sousoší, ale nejen sochy jsou zde zajímavé. Vychutnejte si tu atmosféru... nadšení turisté pozorující krásná panoramata v okolí, směs národů, prodejci uměleckých děl a suvenýrů. Nahoře na mostě turistický ruch a dole na Vltavě si na vlnkách klidně odfukují parníky a lodě.

Petřínska rozhledna (0,9 km od hotela)

Vrch Petřín je všeobecně známý jako kopec v centru Prahy, který je nejvyhledávanějším místem zamilovaných. Najdeme zde rovněž rozsáhlý komplex zahrad, které lákají na romantické procházky. Pěšinky v zahradách vás dovedou až na Petřínskou rozhlednu na vrcholu kopce, která je nejčastějším cílem procházek. Pohled na ni nejednomu turistovi připomene Eiffelovu věž. Petřínský vrch je prostě místem, kde se pojí nejen kulturní a historické, ale i přírodní skvosty.

Pražský hrad

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad stojící na skále nad řekou Vltavou v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Pražský hrad o ploše téměř 70 000 metrů čtverečních je podle Guinessovy knihy rekordů největším souvislým hradním komplexem na světě a je také zapsán v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupují všechny architektonické styly minulého tisíciletí. Chrám Sv. Víta nabízí nevšední výhled z věže vysoké 100 metrů, připravte se však na výstup po téměř 300 schodech.

Při vašich toulkách Prahou doporučujeme navštívit i další turisticky významná místa, mezi která určitě patří:

  • Malostranské náměstí
  • Pražské Jezulátko 
  • ostrov Kampa 
  • Královská zahrada 
  • palác Smiřických v Praze 
  • Petřín 
  • Židovská čtvrť (Josefov)
  • Novoměstská radnice v Praze
  • Rudolfinum
  • Vila Bertramka atd. 

 

Kontakt

Prague Hotel Theatrino ****

Prague Hotel Theatrino ****

Bořivojova 53
13000 Praha 3, Žižkov
Česko
+420 227 031 894, +420 721 264 867

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00

theatrino@avehotels.cz
www.hoteltheatrino.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Prašná brána přibližně 2 km Obecní dům přibližně 2 km Václavské náměstí přibližně 2 km Musée Grévin Prague s.r.o. přibližně 2 km Staroměstský orloj přibližně 2 km

Staroměstské náměstí přibližně 2 km Židovské muzeum Praha přibližně 2 km Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) přibližně 2 km Veletržní palác - Národní galerie v Praze přibližně 2 km Klementinum přibližně 3 km Národní divadlo Praha přibližně 3 km Tančící dům přibližně 3 km Karlův most přibližně 3 km Franz Kafka museum přibližně 3 km Muzeum Kampa přibližně 3 km Lennonova zeď přibližně 3 km Zřícenina hradu Vyšehrad přibližně 3 km Kostel sv. Mikuláše přibližně 4 km Letohrádek královny Anny přibližně 4 km Zlatá ulička přibližně 4 km Pivovar Staropramen přibližně 4 km Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha přibližně 4 km Pražský hrad přibližně 4 km Schwarzenberský palác v Praze přibližně 4 km Petřínská rozhledna přibližně 4 km Loreta přibližně 4 km Botanická zahrada Praha přibližně 5 km Zoo Praha přibližně 5 km Břevnovský pivovar přibližně 7 km Břevnovský klášter přibližně 7 km Letohrádek Hvězda přibližně 9 km Divoká Šárka přibližně 9 km Zámek Ctěnice přibližně 11 km Průhonický zámek a park přibližně 12 km Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha přibližně 12 km Zřícenina hradu Okoř přibližně 17 km Památník Lidice přibližně 20 km Zámek Nelahozeves přibližně 23 km Lom Velká Amerika přibližně 23 km Zámek Veltrusy přibližně 23 km Hrad Karlštejn přibližně 25 km Zámek Mníšek pod Brdy přibližně 28 km Hrad Týnec nad Sázavou přibližně 30 km Park Mirakulum přibližně 34 km Tankodrom Milovice přibližně 34 km Zámek Konopiště přibližně 37 km Čertovy hlavy přibližně 37 km Zámek Dobříš přibližně 39 km Hrad Kokořín přibližně 41 km Hrad Křivoklát přibližně 42 km Hrad Český Šternberk přibližně 46 km Hrad Točník a Žebrák přibližně 46 km Zámek Loučeň přibližně 47 km Zámek Vrchotovy Janovice přibližně 47 km Červený Hrádek přibližně 48 km

Mohlo by Vás zajímat