Penzion Troika v Nízkých Tatrách - jen kousek od turistických stezek, Fun parku Ždiarce a oblíbených aquaparků

Penzión Troika, Slovensko - Nízké Tatry – Pavčina Lehota Penzión Troika, Slovensko - Nízké Tatry – Pavčina Lehota (mapa)

Cena od 3 296 Kč Koupit od 3 296 Kč

od 3 296 Kč

Až 12 % sleva Běžná cena: 3 552 - 12 493 Kč

Nákupem získáte minimálně 3296 bodů

Extra dlouhá platnost

Patříte k milovníkům přírody? Přijeďte na Liptov - nejnavštěvovanější region Slovenska. Máte rádi turistiku? Nízké Tatry nikdy nezklamou. Máte rádi aquaparky? Tady si budete vybírat z těch nejlepších na Slovensku. Penzion Troika má jednoduše vysněnou polohu. Zrelaxujete a užijete si čas s rodinou tak, jak to máte nejraději.

Uložit Sledovat Sdílet

8,9

Velmi dobré hodnocení

51 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

6 druhů snídaně na výběr

6 druhů snídaně na výběr

Láhev vína v ceně pobytu

Láhev vína v ceně pobytu

Možnost zakoupit masáž se slevou přímo na pokoj

Možnost zakoupit masáž se slevou přímo na pokoj

Fun Park Žiarce (1,4 km), Aquapark Tatralandia (11 km)

Fun Park Žiarce (1,4 km), Aquapark Tatralandia (11 km)

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

nebo si vyberte z následujících možností

2 noci
3 296 Kč

3 noci
4 829 Kč

4 noci
6 362 Kč

5 nocí
7 895 Kč

6 nocí
9 428 Kč

7 nocí
10 960 Kč

Nákupem získáte minimálně 3296 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Penzión Troika

O penzionu

Penzion Troika se nachází ve vesničce Pavština Lhůta při severním okraji Nízkých Tater. Najdete ho na tichém okraji obce. V blízkosti můžete navštívit Demänovskou dolinu s turistickým střediskem Jasná. >

Check-in je od 14:00. Pokud pokoj nebude před vámi obsazen jinými klienty a bude pro vás připraven již dříve, jste samozřejmě vítáni i před touto hodinou, po dohodě s vedoucím provozu.

Check-out je do 11:00. Podle kapacity a po dohodě s vedoucím provozu lze váš odjezd posunout na později.

Pokoje

Komfort vám poskytnou pokoje s vlastním sociálním zařízením a koupelnou, satelitní televizí a wifi připojením na internet . Pokoje jsou zařízeny kvalitním dřevěným nábytkem.

Apartmány jsou patrové a kapacita jednoho je 5 osob. Celková kapacita penzionu je 26 míst.

Stravování

K snídani vás zveme od 8.00 do 10.00 hod. do společenské místnosti.

Svůj výběr ze snídaňového menu a hodinu, na kterou chcete snídani připravit, zapište prosím den dopředu na recepci (objednávka snídaně). Tímto je zajištěno, že budete mít čerstvě připravenou snídani tehdy, když se probudíte a zároveň dostanete to, na co máte chuť.

Pokud máte nějaké individuální požadavky nebo chutě, konzultujte je s vedoucím provozu, bude se vám snažit vyhovět.

Kuchyně

K dispozici vám je kompletně vybavená kuchyň se vším zařízením (lednice, varná konvice, vařič, trouba, nádobí, hrnce, příbory).

Jste vítáni ke konzumaci připravených jídel ve společenské místnosti, proto vás prosíme, abyste si vaše jídlo ani kuchyňské nádobí nenosili na pokoj.

Použité nádobí z vlastního jídla nemusíte mýt vlastnoručně, zajištěna je pro vás myčka nádobí, kam můžete nádobí uložit. Pokud je myčka plná, můžete ji spustit, čistící prostředky do ní se nacházejí pod umyvadlem. Pokud nejste v tomto směru technologicky zdatní, vysvětlení obsluhy myčky vám rád podá vedoucí provozu. 

Při ukončení pobytu prosím zkontrolujte, zda jste si vzali všechny dovezené potraviny z chladničky. 

Bar

V době přítomnosti vedoucího provozu je vám ve společenské místnosti k dispozici otevřený bar s nabídkou nealkoholických nápojů, alkoholických nápojů a barových jídel. 

V době nepřítomnosti vedoucího provozu, tzn. v době, kdy je bar zavřený, lze ve společenské místnosti konzumovat i vlastní nápoje. Děkujeme, že v této době nevstupujete za bar.

Krb

Krb používejte po dohodě s vedoucím provozu a po každém grilování jej prosím vyčistěte.

Ostatní

Penzion chce přispívat k ochraně životní prostředí, snaží se třídit odpad. Chcete-li přispět i vy, na papír, sklo a plasty jsou vyhrazené nádoby umístěné u vchodu na recepci.

K odkládání lyží, snowboardů, sáněk a lyžařských bot slouží lyžárna, která je přístupná zvenčí. Klíč od lyžárny se shoduje s klíčem od vchodu penzionu.

Zapůjčení věcí

Na recepci si můžete zdarma zapůjčit na dobu nezbytnou pro použití i následující věci:

 • mapy
 • vysoušeč vlasů
 • Playstation 2
 • DVD přehrávač
 • kartu do videopůjčovny
 • společenské hry, knihy a časopisy
 • deštníky

Pes proti Trojce

V penzionu mají rádi zvířátka, obzvláště pejsky, proto je jejich přítomnost při vašem pobytu povolena. Je však nutné respektovat i ostatní přítomné hosty, kteří nemusí sdílet stejnou náklonnost k těmto čtyřnohým mazlíčkům, prosíme vás o dodržování následujících pravidel:

 • pejsek nesmí rušit a omezovat ubytované hosty
 • nesmí se pohybovat po penzionu nebo pokoji bez dozoru
 • při ubytování dostanete pro pejska koberec a 2 misky na vodu a potravu pro pejska, prosíme o vrácení těchto věcí při odubytování na recepci

Aktivity v okolí

Fun park Ždiarce 

Fun park Ždiarce zabaví malé i velké. Během letní sezóny na Liptově zažijete jízdu na horské bobové dráze, obří houpačku, minitanky a další atrakce. Celková délka bobové dráhy je 1000 metrů s celkovým převýšením 120 metrů. Je tak nejstrmější bobovou dráhou na Slovensku. 

Kultura a pamětihodnosti

 • Muzeum Janka Krále 16 km
 • Kostel sv. Mikuláše 16 km
 • Synagoga v Liptovském Mikuláši 16 km
 • Svatý Kříž - dřevěný artikulární kostel zapsaný UNESCO 24 km
 • Národní muzeum Liptovský hrádek 27 km
 • Skanzeny Liptovské vesnice zapsané v UNESCO 32 km
 • Poprad 36 km
 • Archeologické múzeum Havránok 38 km
 • Oravský hrad 63 km
 • Zřícenina hradu Lietava 110 km
 • Spišský hrad 118 km

Vodní park Bešeňová 

Aquapark je vybudován na bázi horkých pramenů termálních vod, které vyvěrají z hloubky 1987 metrů s teplotou 60,5 °C. Blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí, mají příznivé kosmetické účinky a díky prvku lithium pozitivně ovlivňují i ​​psychiku člověka.

Relax a zábava s nespočtem atrakcí je vám k dispozici po celý rok:

 • venkovní bazény s geotermální vodou veřejnosti zpřístupněné v roce 1993, obnovené a zrekonstruované v letech 2006 a 2007
 • v současnosti je k dispozici 8 venkovních bazénů s geotermální vodou
 • teplota vody v bazénech 26 – 39 °C
 • 2 plavecké bazény (velký a malý), 5 relaxačních bazénů, 1 neplavecký dopadový bazén
 • 3 venkovní tobogány
 • 6 bazénů je otevřeno celoročně
 • bazény jsou vhodné pro všechny věkové kategorie
 • v oddechových bazénech jsou k dispozici různé vodní atrakce jako například. podvodní lavice a lehátka po okrajích bazénů, vodní trysky, vodní hřib, vodní číše

Tatralandia v Liptovském Mikuláši

Jde o největší celoroční areál vodní zábavy na Slovensku s množstvím bazénů a tobogánů. Za pozornost určitě stojí i tamní „Tropical paradise“, který představuje kousek karibského ráje o teplotě 30 °C, kde se můžete opalovat iv zimě. Svou originální tropickou flórou nabízí dokonalý relax s výhledem na překrásnou okolní přírodu. Zábavu si užijete i ve 4 nových moderních bazénech s teplotou vody 32 °C, které budou vybaveny řadou masážních a zábavných atrakcí. Neodmyslitelnou součástí je i šnorchlovací bazén, který vám poskytne pohled na podmořský svět korálů a barevných rybiček.

Lyžování

FunPark Žiarce (1,4 km)

Ski Jasná (9 km)

Dále doporučujeme navštívit:

 • Dřevěný art. kostel ve Sv. Kříži - 4 km
 • Vrbické jezero pod Chopkem - 6 km
 • Muzea Lipt. Mikuláš - 7 km
 • Centrum Lipt. Mikuláš - 7 km
 • Termální bazény Lipt. Jan - 12 km
 • Pláže s vodními sporty na jezeře Lipt. Mara - 13 km
 • Skanzen Pribylina - 24 km
 • Vysoké Tatry - Štrbské pleso - 35 km
 • Levoča s oltářem - UNESCO

Kontakt

Penzión Troika

Penzión Troika

Pavčina Lehota 5
84105 Pavčina Lehota
Slovenská republika
+421 911 876 452

troika@troika.sk
www.troika.sk
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Funpark Žiarce přibližně 1 km FUN PARK Žiarce přibližně 1 km Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel přibližně 2 km Demänovská ledová jeskyně přibližně 3 km Ski Javorovica přibližně 3 km

Demänovská jeskyně svobody přibližně 5 km Kart Centrum Liptov přibližně 5 km Ski Opalisko přibližně 6 km Aquapark Tatralandia přibližně 7 km ZOO Kontakt přibližně 8 km Koupaliště Liptovský Ján přibližně 8 km Liptovská Mara přibližně 9 km Ski Jasná Nízke Tatry přibližně 9 km Stanišovská jeskyně přibližně 9 km Archeoskanzen Havránok přibližně 10 km Vrchol Chopok přibližně 11 km Středisko Marina Liptov přibližně 11 km Vodní park Bešeňová přibližně 11 km Hrádocké arboretum přibližně 12 km Bešeňovské travertíny přibližně 12 km Zámeček Liptovský Hrádok přibližně 12 km Ďumbier přibližně 13 km Ohniště přibližně 14 km Jeskyně mrtvých netopýrů přibližně 14 km Žiar - Dolinky přibližně 14 km Prosiecká dolina přibližně 15 km Lúčanský vodopád přibližně 16 km Medvědí štola přibližně 16 km Ski Čertovica přibližně 16 km Vodní mlýny Oblazy přibližně 17 km Vodní nádrž Krpáčovo přibližně 18 km Tále přibližně 18 km Krpáčovo přibližně 18 km Ski centrum Bačova Roveň přibližně 18 km Lyžařské středisko Tále přibližně 19 km Muzeum Pribylina přibližně 19 km Hrad Likava přibližně 20 km Velký Choč přibližně 21 km Skanzen Vlkolínec přibližně 21 km Ski Malinô Brdo přibližně 21 km Ski Mýto pod Ďumbierom přibližně 22 km Bystrianská jeskyně přibližně 22 km Dědečkova chata přibližně 22 km Leštiny - Dřevěný artikulární kostel přibližně 23 km Roháčská plesa přibližně 23 km Ostrý Roháč přibližně 23 km Čutkovská dolina přibližně 23 km Aquapark Gothal přibližně 23 km Arpádovský zámeček přibližně 24 km Roháče - Spálená přibližně 25 km Brestovská jeskyně přibližně 26 km Muzeum oravské dědiny přibližně 26 km Bystrá přibližně 26 km Horehronské muzeum Brezno přibližně 26 km Synagoga v Brezně přibližně 27 km Chata Bernardín přibližně 27 km Podbanské SKI přibližně 27 km Dřevěný kolonádový most přibližně 28 km AquaRelax Dolný Kubín přibližně 28 km Oravský hrad přibližně 29 km Juráňova dolina přibližně 29 km Ski Park Racibor přibližně 29 km Ski Polomka - Bučník přibližně 29 km Vesnička Habakuky přibližně 30 km Ski Donovaly přibližně 30 km Važecká jeskyně přibližně 30 km Zvolen (vrch) přibližně 30 km Psí spřežení na Donovalech přibližně 30 km Bobová dráha Donovaly přibližně 30 km Lázně Brusno přibližně 31 km Rezervace lidové architektury přibližně 31 km Biatlonový areál Osrblie přibližně 31 km Dolina Kościeliska přibližně 32 km Artikulární kostel v Istebné přibližně 32 km Ski park Kubínská Hoľa přibližně 32 km Kaliště přibližně 32 km Skipark Oravice přibližně 32 km Ski Čierny Balog – Urbanův vrch přibližně 32 km Černohronská železnice přibližně 33 km Dřevěný Kostel všech svatých přibližně 33 km Ski Podkonice přibližně 34 km Lesnický skanzen - Vydrovská dolina přibližně 34 km Vrch Kriváň přibližně 35 km Vysoká pec Tri Vody přibližně 35 km Kříž na vrcholu Giewontu přibližně 35 km Hrb - střed Slovenska přibližně 35 km Středověká osada Šoldov přibližně 35 km Hrad Slovenská Ľupča přibližně 36 km Ski Zábava Hruštín přibližně 36 km Kasprův vrch přibližně 36 km Vodopád Siklawica přibližně 36 km Ski Vitanová přibližně 37 km Vodopád Skok přibližně 37 km Tajch Hrončok přibližně 37 km Štrbské pleso přibližně 37 km Sarnia Skała přibližně 37 km Oravská přehrada přibližně 38 km Tatranský národní park přibližně 39 km Velké Hincovo pleso přibližně 39 km Čertova roklina (Zbojská) přibližně 39 km Symbolický cintorín u Popradského plesa přibližně 40 km Popradské pleso přibližně 40 km Sklabinský hrad přibližně 40 km Gubałówka přibližně 40 km Snowlandia - Ledové bludiště přibližně 40 km Muzeum Karola Szymanowskiego přibližně 40 km Velký Rozsutec přibližně 40 km Dobročský prales přibližně 40 km Ulice Krupówki přibližně 40 km Krňačkové závody v Turecké přibližně 40 km Špania Dolina přibližně 40 km Ski Jasenská dolina přibližně 40 km Vodopád pod Orlovou přibližně 40 km Zakopané přibližně 41 km Aquapark Chocholowskie Termy přibližně 41 km Pleso Morskie Oko přibližně 41 km Ski Krušetnica přibližně 41 km Netopýří jeskyně a jeskyně Kaplnka přibližně 41 km Aquapark Zakopane přibližně 41 km Statek Marekov Dvor přibližně 42 km Jánošíkovy díry přibližně 42 km Snowpark Lučivná přibližně 43 km Lopušná Dolina přibližně 44 km Gaderská dolina přibližně 44 km Vrátna Free Time Zone přibližně 44 km Mickiewiczovy vodopády přibližně 44 km Králova Hola přibližně 45 km Muzeum SNP přibližně 45 km Vodní žlab Rakytovo přibližně 45 km Ostrá přibližně 45 km Harmanecká jeskyně přibližně 46 km Bielovodské údolí přibližně 46 km Jánošíkovo muzeum přibližně 46 km Rozhledna Terchovské srdce přibližně 46 km Hrad Blatnica přibližně 46 km Muzeum slovenské dědiny v Martine přibližně 47 km Socha Krista v Kline přibližně 47 km Slovenské národní literární muzeum přibližně 47 km Šumiac - muzeum zvonů přibližně 47 km Orava Snow přibližně 47 km Mičinské travertíny přibližně 48 km Hrad Muráň přibližně 48 km Hradisko Kalamárka přibližně 49 km Ski Kordíky přibližně 49 km Zábavní park Tricklandia přibližně 50 km Obec Jablonka přibližně 50 km Obrovský vodopád přibližně 50 km

Mohlo by Vás zajímat