Pobyt s polopenzí a neomezeným wellness v 4* hotelu Greenfield v oblíbených lázních Bükfürdő a dítě do 5,9 let zdarma

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Maďarsko - Bükfürdő Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Maďarsko - Bükfürdő (mapa)

Cena od 9 300 Kč Koupit od 9 300 Kč

od 9 300 Kč

Až 30 % sleva Běžná cena: 13 280 - 29 480 Kč

Nákupem získáte minimálně 9300 bodů

Dlouhá Platnost

Hranice mezi všedností a luxusem může být někdy velice tenká. Užijte si odpočinek na té luxusnější straně života v Greenfield Hotelu Golf&Spa****. Obrovská wellness zóna o rozloze 3.500 m2 nabízí celoroční pohodu a relax se saunami, léčivou vodou v krytých i nekrytých bazénech i procedurami. Navíc polopenze a spousta atrakcí pro rodiče i děti.

Uložit Sledovat Sdílet

9,5

Vynikající hodnocení

6 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Polopenze

Polopenze

Sportovní zázemí: Fitness, Aerobic, Golfové hřiště

Sportovní zázemí: Fitness, Aerobic, Golfové hřiště

3.500 m2 Spa&Wellness centrum přímo v hotelu

3.500 m2 Spa&Wellness centrum přímo v hotelu

Oblíbené lázně Bükfürdő

Oblíbené lázně Bükfürdő

Vyberte si z následujících 5 možností

3 noci
14 680 Kč

4 noci
19 320 Kč

3 noci
15 680 Kč

4 noci
20 640 Kč

2 noci
9 580 Kč

4 noci
18 380 Kč

2 noci
9 300 Kč

4 noci
13 560 Kč

Nákupem získáte minimálně 9300 bodů

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd) má pro vás ještě i tyto nabídky

Zobrazit všechny nabídky ( 24 )

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Užijte si odpočinek bez starostí v luxusním Greenfield Hotel Golf&Spa**** v maďarských lázních Bükfürdő. Léčivá voda v krytých i nekrytých bazénech nabízí celoroční pohodu a relax. Toto výjimečné místo ocení díky atrakcím v nedalekých městských láznich i rodiče s dětmi.

Greenfield Hotel Golf&Spa****

Maďarsko je královstvím termálních pramenů a lázeňské turistiky. Greenfield Hotel Golf&Spa**** se nachází přímo v centru termálního regionu ve Vašské župě, nedaleko hranic s Rakouskem. Pokud toužíte po luxusním oddechu, je pro vás právě tento hotel to pravé. 

Spa&Wellness

K hotelu patří luxusní Spa&Wellness o rozloze 3.500 m2, kde najdete 5 bazénů, páru, finskou saunu, tepidárium a mnoho dalších míst, kde zklidnit svou duši i tělo. 

Fitness a golf

V hotelu, jakým je Greenfield HotelGolf&Spa****, nemůže chybět místo pro fitness a aerobic. Ti, kteří mají rádi spíše venkovní aktivity ocení golfové hřiště, které se nachází nedaleko hotelu. 

Restaurace

Lahůdky kuchyně Greenfield Hotel Golf&Spa**** jsou pro Vás samozřejmě ALL INCLUSIVE. Věříme, že si vychutnáte nejenom dobré jídlo, ale i celý pobyt v Maďarsku.Chcete-li potěšit sebe a svou rodinu pobytem v nádherném prostředí luxusního resortu, je pro Vás tato nabídka naprosto ideální volbou. 

Světoznámé lázně Bük 

Léčebné lázně Bükfürdő jsou tvořeny dvěma oddělenými areály termálních bazénů – základní zóna a zážitková zóna.

V současnosti se jedná o druhé největší lázně v Maďarsku, které zároveň nabízejí perfektní rekreaci všem generacím hostů. 

Voda v léčebných bazénech má teplotu 32-38 °C, teplota vody v plaveckých bazénech je mezi 26 a 28 °C, pro děti jsou vybudována brouzdaliště, ve kterých se mohou cákat v naprostém bezpečí. 

Komplex skluzavek dostupných zdarma ve Vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Tobogán anakonda se dlouze a klikatě vine, kamikadze s náhlým pádem se doporučuje spíše po adrenalinu bažícím jedincům, po rodinné skluzavce se může klouzat i ve více lidech najednou, zatímco na jedinečné skluzavce ve tvaru cibule dopadnete do vody až po vydatné rotaci. 

Děti si mohou po koupání hrát na momentálně nejmodernějším hřišti, dospělým toužícím po relaxaci je k dispozici rozlehlé útočiště s pohodlnými lehátky. V Rekreačním parku můžete regenerovat síly ze své každodenní únavy v tichém, klidném a zeleném prostředí. 

Tipy na výlety

Zámky, pamětihodnosti, maďarské lahůdky, projížďky na kole, lázně – to jsou jen střípky toho, co Vám lokalita západního Maďarska může nabídnout. 

Neodpustili bychom si nepozvat Vás na návštěvu nedalekého Sopronu – města jedinečného nejenom svojí kulturou, ale i světově proslulého svými pamětihodnostmi. 

Mezi hlavní pozoruhodnosti okolí Büku patří zámek Szapáry a blízký Köszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska, dále Velem (klimatické středisko s výborným, osvěžujícím vzduchem) nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází mnoho architektonických památek včetně zajímavé, hodně navštěvované svatyně bohyně Isis. Nenechte si ujít také návštěvu Národního parku, Neziderské jezero nebo zámek Sibrik.

Kontakt

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Václavské nám. 21
11000 Praha 1
Česko
+420 222 231 630

zajezd@primazajezd.cz
www.primazajezd.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Greenfield Hotel Golf & Spa****

Golf. u.4
9740 Bukfurdo
Maďarsko

ubytovani@primazajezd.cz
greenfieldhotel.net/cz
Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat