Lázně Jupiter Bechyně v centru města s polopenzí, masáží i léčebnou koupelí

Lázně Jupiter  Bechyně, Jižní Čechy - Bechyně Lázně Jupiter Bechyně, Jižní Čechy - Bechyně (mapa)

Cena od 5 450 Kč Koupit! od 5 450 Kč

od 5 450 Kč

Až 40 % sleva Běžná cena: 9 000 - 16 000 Kč

Nákupem získáte minimálně 5450 bodů

Připomeňte si krásy jižních Čech v podzimních barvách a užijte si relax se svou drahou polovičkou v komplexu Lázně Jupiter Bechyně. V příjemném prostředí dostane vaše tělo péči, kterou si zaslouží a po lázeňských procedurách i masáží si můžete volné chvíle zpříjemnit procházkou historickým městem a údolím řeky Lužnice nebo návštěvou města Tábor.

Uložit Sledovat Sdílet

9,1

Vynikající hodnocení

7 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Lázeňský komplex pěti budov

Lázeňský komplex pěti budov

Léčebná koupel pro 2 osoby

Léčebná koupel pro 2 osoby

Vyhlášená tradiční česká kuchyně

Vyhlášená tradiční česká kuchyně

Vkusně zrekonstruované pokoje

Vkusně zrekonstruované pokoje

Vyberte si z následujících 2 možností

Nákupem získáte minimálně 5450 bodů

Lázně Jupiter Bechyně

O hotelu

Lázně Jupiter Bechyně se nachází ve stejnojmenném městě Bechyně a leží přímo u udržovaného parku s lavičkami a krásnou fontánou. Jedná se o komplex tří budov, které nabízí hostům veškerý komfort ve formě ubytování, výtečného jídla a lázeňských procedur. Do samotného centra lázní se dostanete pěší chůzí za cca 10 minut pěší chůze a kousek to máte i autobusové a vlakové nádraží.

Ubytování

Ubytováni budete v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem a Váš komfort doplní možnost využití ledničky a TV. Pokoje mají možnost přistýlky. 

Skvělá kuchyň a výtečné pivo

Každé ráno posnídáte v příjemném prostředí hotelové restaurace, jejíž interiér též prošel proměnou. Nejdete zde nabídku minutkových jídel, salátů, pizz a specialit šéfkuchaře. Večeře, které máte v ceně balíčku, jsou servírované výběrem z menu. Na každý den se též připravuje speciální menu za velmi příznivé ceny.

Interiér restaurace je rozdělen na pivnici a nekuřáckou jídelnu (která je vhodná i pro rodiny s dětmi). Za příznivého počasí lze využít také příjemného posezení na venkovní zahrádce.

Lázně Bechyně

S historií a místy tohoto krásného lázeňského města Vás seznámí průvodce během 90minutové komentované prohlídky. Dozvíte se o Libušiných lázních, které svou historii píší už od roku 1730 a přírodním léčivém zdroji slatina, který léčí především revmatická artritis, Bechtěrevovu chorobu, koxartrózu a ostatní artrózy, metabolická onemocnění s postižením kloubů, bolestivé syndromy šlach a svalů, předoperační a pooperační stavy, osteoporóza a další. Slatina, dovážená z nedalekých Komárovských blat, je hlavním přírodním léčivým zdrojem zdejších lázní.

Nejstarší památkou v Bechyni je rozsáhlý hrad, postavený českým králem Přemyslem Otakarem II. Hrad byl různými majiteli rozšiřován a přestavován, z původního hradu ze 13. století se nezachovaly téměř žádné stavební pozůstatky. Největších stavebních úprav se hrad dočkal až v poslední třetině 16. století, kdy se stal jeho majitelem Petr Vok z Rožmberka. Za jeho panství získal hrad zcela novou podobu, byly bořeny a upravovány prostory bývalého hradu - tzv. "starý zámek" a nově vznikala další část, tzv. "nový zámek". Pod vedením italského stavitele Baldassara Maggiho z Arogna tak vyrostl severně od bývalého hradu renesanční zámek, založený na čtvercovém půdorysu kolem menšího nádvoří. 

Bechyni spojuje s 24 kilometrů vzdáleným Táborem první elektrifikovaná železniční dráha ve střední Evropě, známá jako Křižíkova elektrická dráha. Záměr zřídit železniční dráhu z Tábora do Bechyně byl navržen na sněmu království Českého v roce 1896 a zásluhou Ing. Františka Křižíka byla prosazena elektrifikace této trati.

V Bechyni a v jeho malebném okolí se najdou milovníci turistiky, pro které je zde dostatek dobře značených stezek jak pro pěší, tak i pro cykloturisty. Často navštěvovaným místem je údolí řeky Lužnice, kde krásná příroda s romantickými zákoutími láká k procházkám i k posezení.

http://www.laznejupiterbechyne.cz/

Kontakt

Lázně Jupiter  Bechyně

Lázně Jupiter Bechyně

Libušina 188
39165 Bechyně
Česko
+420 734 751 365

info@jupiterbechyne.cz
www.laznejupiterbechyne.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat