Kupón na 51% slevu na Running Sushi - All You Can Eat v nové restauraci Wok 'n' Roll v obchodním centru v Průhonicích

Wok'n'roll, Čestlice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

39 Kč

Kupón na 51% slevu na Running Sushi - All You Can Eat v nové restauraci Wok 'n' Roll v obchodním centru v Průhonicích

  Wok'n'roll, Čestlice (mapa)
  Platnost kupónu je od 21.1.2016 do 8.4.2016 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Přímo v obchodním centru v Čestlicích najdete zbrusu novou restauraci, kde můžete během Running Sushi sníst, co zmůžete. Vychutnejte si ty nejoblíbenější kousky čerstvého sushi, které budou jezdit po celou dobu vedle vás na běžícím pásu.


Nepřehlédněte

  • Platnost kupónu je od 21.1.2016 do 8.4.2016.

Přišli jste pozdě. Nabídka je ukončená.

51% sleva na Running Sushi v nové restauraci Wok 'n' Roll v obchodním centru v Průhonicích (neaktivní)

39 Kč

Jak využít nabídku

  • Platnost kupónu je od 21.1.2016 do 8.4.2016
  • Nabídku lze využít každý den od 10:00 do 21:00
  • JEDEN kupón poskytuje slevu pro JEDNU osobu na 120minutovou neomezenou konzumaci Running Sushi se slevou 51% v restauraci Wok 'n' Roll. Pro více osob je potřeba zakoupit více kupónů
  • Cenu po slevě platíte přímo v restauraci Wok 'n' Roll
  • Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami a slevovými akcemi
  • Doporučená rezervace na tel.: 728 031 359

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 372 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Wok'n'roll

Obchodní 111
25247 Čestlice
+420 728 031 359, +420 728 031 359


http://www.woknroll.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha (500 m)

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá... Víc na ploše 9150 metrů čtverečních.

Průhonický zámek a park

Průhonický zámek a park (1 km)

Zámek je Národní kulturní památkou. Je přestavěný z původní tvrze a svůj současný vzhled získal koncem 19. století. Překrásný park láká k procházkm svou rozlohou 250 ha a je... Víc chráněný zápisem do seznamu světového dědictví UNESCO.

Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad (13 km)

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (14 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Tančící dům

Tančící dům (14 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen (14 km)

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

Prašná brána

Prašná brána (14 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Obecní dům

Obecní dům (14 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (14 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (14 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (14 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (14 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.