Až 46% sleva na pronájem plachetnice na Orlické přehradě pro až 4 osoby

Bohemia Yacht, Orlická přehrada

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 199 Kč

Až 46% sleva na pronájem plachetnice na Orlické přehradě pro až 4 osoby

  Bohemia Yacht, Orlická přehrada (mapa)
  Platnost kupónu je od 10.3.2016 do 31.5.2016 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Od dubna do října 2016 si můžete se svými přáteli pronajmout plně vybavenou plachetnici na Orlické přehradě. Pronájem je určený pro až 4 osoby na 1 až 3 dny a je možné ho věnovat i jako dárek.


Nepřehlédněte

  • Platnost kupónu je od 10.3.2016 do 31.5.2016.

Jak využít nabídku

  • Platnost kupónu je od 10.3.2016 do 31.5.2016
  • Pronájem plachetnice je možný do 31.10.2016
  • Cenu po slevě platíte na účet Bohemia Yacht 272390161/0300 
  • JEDEN kupón se slevou platí na JEDEN pronájem plachetnice pro až 4 osoby. 
  • Pro uplatnění slevy proveďte rezervaci termínu na emailu bohemiayacht@gmail.com a poté zašlete doplatek na číslo účtu Bohemia Yacht: 272390161/0300 
  • Doporučujeme zarezervovat si termín včas
  • Na řízení lodi není potřeba žádných zkoušek
  • O dárkový certifikát lze zažádat po doplacení na bohemiayacht@gmail.com

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 510 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Bohemia Yacht

Pavlíkov 122
27021 Pavlíkov
+420 777 168 273

bohemiayacht@gmail.com
http://www.bohemiayacht.com

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zřícenina hradu Krakovec

Zřícenina hradu Krakovec (9 km)

Krakovec je zřícenina gotického hradu přestavěného na renesanční zámek. Nachází se přímo na hranici CHKO Křivoklátsko. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. V roce... Víc 1977 zde byl natočen pohádkový muzikál pro děti Ať žijí duchové! Dále se zde natáčely některé scény z pohádky Princ a Večernice.

Hrad Křivoklát

Hrad Křivoklát (10 km)

Křivoklát je jeden z nejstarších a nejvýznamnějších středověkých hradů českých knížat a králů. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky a v roce 1989 byl... Víc zapsán na seznam národních kulturních památek ČR.

Zřícenina hradu Krašov

Zřícenina hradu Krašov (17 km)

Zřícenina hradu Krašov se tyčí nad údolím a levým břehem řeky Berounky. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. Pokud jste milovníky přírody a historie, je právě toto... Víc místo jako stvořené pro Vás. Prozkoumejte trosky středověkého hradu a vychutnejte si ničím nerušený výhled do okouzlující krajiny přírodní rezervace Krašov.

Zřícenina hradu Pravda

Zřícenina hradu Pravda (20 km)

Zříceninu hradu Pravda naleznete na Lounsku v Ústeckém kraji. Z hradu zbylo pouze opevnění s valem a výrazným příkopem. Pokud jste milovníky nocování pod širým nebem a pozorováním... Víc noční oblohy, pak jste našli to pravé místo.

Hrad Točník a Žebrák

Hrad Točník a Žebrák (22 km)

Hrady se nacházejí těsně vedle sebe a jedná se o jedno z nejzachovalejších souhradí. Točník je dokladem vyspělého stavitelského umění hutě Václava IV. a stal se domovem medvědů... Víc Agáty a Martina.

Zřícenina hradu Libštejn

Zřícenina hradu Libštejn (23 km)

Jedná se o zříceninu gotického hradu, který se nachází v obci Liblín. Zřícenina se tyčí nad pravým břehem řeky Berounky. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. Hrad byl... Víc založen ve 14. století a nyní je volně přístupný turistům.

Zámek Zbiroh

Zámek Zbiroh (23 km)

Hrad byl zřejmě založen počátkem 13. století. Prošel již několika stavebními přestavbami a úpravami, až se dostal do podoby jako ho známe dnes. Rozhodně stojí za prohlídku.

Klášter Plasy

Klášter Plasy (29 km)

Zdejší rozlehlý komplex byl a je klášterem, zámkem a památkou, která po staletí tvořila dominantu krajiny severně od Plzně. Ovlivňoval dění především v severní části dnešního... Víc Plzeňského kraje.

Památník Lidice

Památník Lidice (33 km)

Byl vystavěn v roce 1962 jako památka na vyhlazení Lidic nacisty v místech nad bývalou obcí. Nachází se zde muzuem a v jeho blízkosti sousoší dětským obětem. Na místě tragédie je... Víc také možno najít místo zbořené školy, kostela sv. Martina či „Horákova statku“, na jehož zahradě byli lidičtí muži postříleni.

Lom Velká Amerika

Lom Velká Amerika (35 km)

V okrese Beroun, v chráněné krajinné oblasti Český kras, naleznete vápencový lom nazývající se Velká Amerika. Lom je vyhledávaný turistickým místem. Velká Amerika se také objevuje... Víc ve filmech jako je Limonádový Joe, Micimutr Malá mořská víla a Cesta na jihozápad.

Hrad Karlštejn

Hrad Karlštejn (35 km)

Karlštejn je středověký hrad uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český kras. Základní kámen byl položen 10. června 1348. Karlštejn byl původně budován pro Karlovy soukromé účely... Víc coby malé sídlo s jednou věží a až postupně se rozrůstal o části určené ke střežení klenotů. Výzdoba kaple sv. Kříže, ve Velké věži, je ukázkou vyspělého gotického malířství.

Zámek Chyše

Zámek Chyše (36 km)

Původní hrad ze 13. století byl v době husitských válek zničen. K obnovení došlo až po roce 1473. Zámek byl průběhem staletí upravován do renesanční, barokní a neogotické podo... Vícby. Největší zajímavostí je, že v roce 1917 zde působil Karel Čapek jako vychovatel.