Litujeme, nabídka je ukončená.

Sleva 30% na sushi a 40% na ostatní jídla ve Via Restauraci

  Via Restaurace, Praha 17 - Řepy (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 30.11.2016 do 28.2.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

11 x koupeno

Pokud jste milovníci asijskeho jídla, tak neváhejte a zajděte se s rodinou či přáteli pořádně najíst do Via Restaurace. Čeká tam na vás bohatá nabídka sushi a ostatních asijských specialit.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Až 40% sleva
 • Jídlo v restauraci nebo s sebou
 • Výběr z celého jídelního lístku
 • Stylové prostředí restaurace
 • Asijské speciality

V ceně je zahrnuto

 • 30% sleva na sushi a 40% sleva na ostatní jídla

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 30.11.2016 do 28.2.2017.
 • Sleva se nevztahuje na nápoje

Jak využít kupón

 1. Po zakoupení kuponu si vytvořte rezervaci na tel.: +420 608 508 788
 2. Při rezervaci nahlaste číslo kuponu
 3. Heslo kuponu poskytněte při placení v zařízení

Příplatky

 • Pro jídlo s sebou:
 • Krabička - 10,Kč/ kus
 • Velká krabička na sushi sety a ryby - 40 Kč/ kus

Doplňující informace

 • Jídlo je možné si odnést i s sebou
 • Parkování v ulici Šímova
  Tram Hlušičkova (100 m)
  Bus Slánská (500 m)

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 31 254 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  Via Restaurace

Nevanova 1050
163 00 Praha 17
+420 608 508 788


http://www.facebook.com/viares...

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Letohrádek Hvězda

Letohrádek Hvězda (2 km)

Letohrádek Hvězda je renesanční letohrádek. Je velmi originálním příkladem české renesanční architektury. Dvoupatrový letohrádek na unikátním půdorysu šesticípé hvězdy patří do... Víc skupiny tzv. filosofických staveb a uvnitř vyniká bohatou štukovou výzdobou.

Břevnovský klášter

Břevnovský klášter (4 km)

Břevnovský klášter je nejstarší český mužský klášter. Založen byl roku 993. Kostel byl vysvěcen 1715, celá stavba trvala do roku 1740. Kostel je sálová vrcholně barokní stavba s... Víc dlouhým kněžištěm podle plánů Kryštofa Dientzenhofera.

Břevnovský pivovar

Břevnovský pivovar (4 km)

Břevnovský pivovar navazuje na nejstarší doložený pivovar v Česku. Břevnovský klášter včetně jeho varny byl založen už roku 993. Břevnovský Benedict čepují v restauraci přímo v... Víc areálu Kláštera a řadě dalších českých podniků.

Divoká Šárka

Divoká Šárka (4 km)

Přírodní rezervace Divoká Šárka se nachází na skalnatých úbočích Šáreckého potoka. Stepi potom přecházejí do rozsáhlého lesa, což tak vytváří jeden z nejrozsáhlejších pražských... Víc parků. V rezervaci se nachází také vodní nádrž Džbán.

Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna (6 km)

Petřínská rozhledna je s výškou přes 65,5 metrů jedna z nejznámějších dominant Prahy. V roce 1889 byli členové Klubu českých turistů na světové výstavě v Paříži, kde se tak... Víc nadchli pohledem na slavnou Eiffelovu věž, že se rozhodli vytvořit podobnou dominantu nad městem v Praze.

Loreta

Loreta (6 km)

Jedná se o barokní stavbu, kterou naleznete v Praze na Hradčanech. Ve věži se nachází 30 zvonů, ale hraje jich však pouhých 27. Poprvé se zvonkohra rozezněla 15. srpna roku 16... Víc95. Jde o největší chrámovou zvonkohru v Evropě a sestrojil ji hodinář Petr Neumann.

Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác v Praze (6 km)

Schwarzenberský palác je renesanční budova postavena mezi lety 1545–1567. V minulosti palác sloužil jako residence při sídle českých králů. Od roku 2002 patří prostory paláce... Víc Národní galerii v Praze. Od roku 2008 zde naleznete stálou expozici umění renesance, manýrismu a baroka v českých zemích.

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen (6 km)

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

Pražský hrad

Pražský hrad (7 km)

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.

Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha (7 km)

Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha je nejvýznamnější český katolický kostel a dominanta Pražského hradu. V kapli sv. Václava na pravé straně jižní stěny jsou dveře zavřené... Víc sedmi zámky, které vedou na schodiště do Korunní komory, kde jsou přechovávány české korunovační klenoty.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše (7 km)

Jedná se o nejznámější barokní stavbu Prahy a naleznete ji na malostranském náměstí. Návrhy na stavbu chrámu vytvořili architekti Kylián Ignác a Kryštof Dienzenhoferové (otec a... Víc syn). Výstavba trvala přes 50 let a na varhany zde hrál i samotný Wolfgang Amadeus Mozart. Pokud jste v Praze, pak tento barokní skvost jistě stojí za prohlídku.

Lennonova zeď

Lennonova zeď (7 km)

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.