Litujeme, nabídka je ukončená.

od 119 Kč

Běžná cena
290 - 390 Kč

Černé a stínové divadlo v Praze

  The black light theatre Prague - Divadlo U Valšů, Praha 1 - Staré Město (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 21.12.2016 do 30.3.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

44 x koupeno

Nenechte si ujít nezapomenutelnou show v divadle Hilt v Praze. Černé a stínové divadlo je ojedinělé svým projevem od klasického divadelního představení. Udělejte si s rodinou krásný kulturní večer a nastřádejte si tak nové zážitky.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Na výběr ze dvou představení
 • Prožijete nevšední zážitek
 • Pro děti, dospělé, ale i studenty
 • Černé nebo stínové divadlo
 • Hraje se každý den

V ceně je zahrnuto

 • Vstupenku do The black light theatre Prague - na výběr ze dvou představení:
  • Popelka (Cinderella)
  • Fantom (Phantom)

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 21.12.2016 do 30.3.2017.
 • Vytištěný kupon slouží jako vstupenka

Jak využít kupón

 1. Volná místa si ověřte ZDE
 2. Po obdržení kuponu si rezervujte termín a místa ZDE
 3. Číslo a heslo kupónu zadejte do pole "Číslo voucheru"

Doplňující informace

 • Začátek představení - 20:00 hodin
 • Rezervace termínu je možná minimálně 14 dní předem
 • Délka obou představení - 60 minut

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 32 343 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  The black light theatre Prague - Divadlo U Valšů

Karolíny Světlé 18
110 00 Praha 1
+420 735 995 934

Vstup do divadla:
Betlémská 5
Praha 1 110 00

theodor@hilt-theatre.cz
http://www.hilt-theatre.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (300 m)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Klementinum

Klementinum (300 m)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa (400 m)

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

Karlův most

Karlův most (400 m)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

Franz Kafka museum

Franz Kafka museum (600 m)

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (600 m)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (600 m)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Lennonova zeď

Lennonova zeď (600 m)

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (700 m)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (800 m)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (900 m)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (900 m)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.