Litujeme, nabídka je ukončená.

50% sleva na veškeré koktejly v luxusní restauraci COMO na Václavském náměstí

  COMO restaurant & cocktail bar, Praha 1 - Václavské Náměstí (mapa)
  Platnost kupónu je od 12.1.2017 do 30.4.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

811 x koupeno

Vynikající long drinky jako je Mojito, Piña Colada, Cuba Libre, Tequila Sunrise, Long Island a mnoho dalších koktejlů včetně těch, které jste ještě nikdy neochutnali, si můžete vychutnat v luxusní restauraci COMO přímo na Václavském náměstí za poloviční cenu.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Restaurace přímo na Václavském náměstí
 • Široký výběr míchaných koktejlů
 • Otevřeno každý den do 1 do rána 
 • Příjemný interiér a útulná terasa

V ceně je zahrnuto

 • 50% sleva na koktejl dle výběru v restauraci COMO na Václavském náměstí
 • Nápojový lístek si můžete prohlédnout ZDE

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 12.1.2017 do 30.4.2017.
 • Cenu po slevě platíte přímo v restauraci COMO

Jak využít kupón

 • Rezervace není nutná
 • Pro uplatnění slevy předložte kupon před placením

Doplňující informace

 • JEDEN kupón platí na 50% slevu pro JEDNU osobu na JEDEN koktejl. Pro více osob a více koktejlů je potřeba zakoupit více kuponů.
 • Akce se vztahuje na kompletní nabídku koktejlů z nápojového lístku

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 34 037 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  COMO restaurant & cocktail bar

Václavské náměstí 45
110 00 Praha 1
+420 222 247 240

Otevírací hodiny:
Pondělí až pátek: 06:30 – 01:00
Sobota až neděle: 07:00 – 01:00

eat@comorestaurant.cz
http://www.comorestaurant.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Václavské náměstí

Václavské náměstí (100 m)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Prašná brána

Prašná brána (700 m)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (700 m)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Obecní dům

Obecní dům (700 m)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (900 m)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (900 m)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (1000 m)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (1 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Klementinum

Klementinum (1 km)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (1 km)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Tančící dům

Tančící dům (1 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Karlův most

Karlův most (1 km)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.