Litujeme, nabídka je ukončená.

od 69 Kč

Běžná cena
150 - 300 Kč

Vstupenky na veletrhy FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE

  PVA EXPO PRAHA v Letňanech, Praha 9 - Letňany (mapa)
  Platnost kupónu je od 23.3.2017 do 26.3.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

4 x koupeno

Navštivte největší soubor jarních veletrhů v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Nové trendy nábytku a bytového designu na veletrhu FOR HABITAT, největšího veletrhu nábytku, FOR FURNITURE, výběrové přehlídce interiérového designu DESIGN SHAKER, specializované výstavě svítidel SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE a veletrhu zahradní architektury FOR GARDEN.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Největší jarní veletrhy
 • Od 23. března do 26. března
 • Až 500 vystavovatelů
 • Výstaviště PVA EXPO PRAHA, Letňany
 • Zajímavý doprovodný program

V ceně je zahrnuto

 • 1x vstup na veletrh Praha Letňany
 • Platí pro veletrhy FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE
 • Termín konání 23.- 26.3.2017

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 23.3.2017 do 26.3.2017.
 • Děti do 15 let zdarma
 • Studenti a senioři mají standardně zlevněné vstupné za 100 Kč, v případě pořízení kuponu cena 69 Kč
 • Kupon je možné využít jenom v termínech 23.-26.3.2017

Jak využít kupón

 1. Kupon slouží jako vstupenka na veletrh, není nutné ho menit za vstupenku
 2. Je nutné mít s sebou vytištěný kupon

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 34 037 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Beranových 667
199 00 Praha - Letňany

Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa Zavřeno
Čtvrtek 10:00–18:00
Pátek 10:00–18:00
Sobota 10:00–18:00
Neděle 10:00–17:00

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zámek Ctěnice

Zámek Ctěnice (4 km)

Zámecký areál Ctěnice, který můžete navštívit od úterý do neděle, se nachází na okraji Prahy. Zámek je chráněn jako kulturní památka České republiky. Dnešní vzhled se řadí do... Víc barokního slohu. Dříve zde však stávala gotická tvrz. Nyní se zde pořádají výstavy různých expozic. Zámek a zámecký park je často vybírán svatebčany jako místo pro pohádkový obřad.

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze (7 km)

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

Botanická zahrada Praha

Botanická zahrada Praha (7 km)

Založena v roce 1969 a řadí se tak mezi nejmladší botanické zahrady České republiky. V zahradě se nachází tropický skleník vybavený nejmodernějšími technologiemi, historická... Víc vinice sv. Kláry i meditační Japonská zahrada, celkově téměř 30 ha upravených expozičních ploch.

Obecní dům

Obecní dům (8 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Zoo Praha

Zoo Praha (8 km)

Zoo Praha byla otevřena 28. září 1931. Podílí se na záchraně mnoha ohrožených živočišných druhů a u některých vede jejich celosvětové plemenné knihy. V ZOO bylo k 31. prosinci... Víc 2015 chováno 4716 zvířat v 681 druzích.

Prašná brána

Prašná brána (8 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (8 km)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (8 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (8 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (8 km)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (8 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (8 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.