Litujeme, nabídka je ukončená.

389 Kč

Běžná cena
557 Kč

Rudolfovo plato - delikátní výzva pro dva v Golemově restaurantu

  Golemův restaurant, Praha - Březiněves (mapa)
  Platnost kupónu je od 12.4.2017 do 30.6.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

22 x koupeno

Golem se našel! Celou dobu se zašíval na Praze 8 a cpal se hostinou ze dvora císaře, na kterého byl zvyklý. Udělejte si i vy přestávku mezi dietními krabičkami a zkuste pořádné jídlo v Golemově restaurantu. Rudolfovo plato vám ve stylovém prostředí připomene, co slovo hojnost znamenalo v dobách králů...

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Reprezentativní prostředí stylového restaurantu
 • 400 gramů kvalitního masa
 • Klimatizace
 • Příjemná venkovní zahrádka
 • Možnost zabalení s sebou

V ceně je zahrnuto

 • Rudolfovo plato:
 • 400 g grilované vepřové panenské svíčkové, vepřové krkovice, kuřecího steaku, anglické slaniny
 • 300 g čerstvé zeleniny
 • 600 g hranolků, cibulové rösti, bramborové pusinky, šťouchané brambory, opečené brambory
 • 250 g smetanovo-houbové omáčky + přírodní šťáva

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 12.4.2017 do 30.6.2017.

Jak využít kupón

 1. Rezervace provádějte alespoň 24 h předem na tel. 777 079 445 nebo na e-mailu golem@golem-praha.cz.
 2. Při rezervaci nahlašte číslo kupónu.
 3. Heslo kupónu poskytněte v restauraci.

Příplatky

 • Jídlo je možné odnést si s sebou za příplatek.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 35 176 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Golemův restaurant

Na Hlavní 21/71
18200 Praha - Březiněves
777 079 445

golem@golem-praha.cz
http://www.golem-praha.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Zámek Ctěnice

Zámek Ctěnice (6 km)

Zámecký areál Ctěnice, který můžete navštívit od úterý do neděle, se nachází na okraji Prahy. Zámek je chráněn jako kulturní památka České republiky. Dnešní vzhled se řadí do... Víc barokního slohu. Dříve zde však stávala gotická tvrz. Nyní se zde pořádají výstavy různých expozic. Zámek a zámecký park je často vybírán svatebčany jako místo pro pohádkový obřad.

Botanická zahrada Praha

Botanická zahrada Praha (7 km)

Založena v roce 1969 a řadí se tak mezi nejmladší botanické zahrady České republiky. V zahradě se nachází tropický skleník vybavený nejmodernějšími technologiemi, historická... Víc vinice sv. Kláry i meditační Japonská zahrada, celkově téměř 30 ha upravených expozičních ploch.

Zoo Praha

Zoo Praha (8 km)

Zoo Praha byla otevřena 28. září 1931. Podílí se na záchraně mnoha ohrožených živočišných druhů a u některých vede jejich celosvětové plemenné knihy. V ZOO bylo k 31. prosinci... Víc 2015 chováno 4716 zvířat v 681 druzích.

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze (8 km)

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (10 km)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Obecní dům

Obecní dům (10 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Prašná brána

Prašná brána (10 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (10 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (10 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny (10 km)

Letohrádek královny Anny je renesanční stavba na Pražském hradě v Královské zahradě. Letohrádek dal vystavět v letech 1538–1565 Ferdinand I.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (10 km)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (10 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.