Litujeme, nabídka je ukončená.

159 Kč

Běžná cena
280 Kč

Výběr ze 3 druhů mega burgerů pro dva s hranolky v hospůdce U Fíčků na Žižkově

  Hospůdka U Fíčků, Praha 3 - Žižkov (mapa)
  Platnost kupónu je od 5.6.2017 do 15.9.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

18 x koupeno

Na burger je vždycky dobrá chvíle a když jde dokonce o MEGA burger s MEGA slevou, tak ta chvíle už snad ani nemůže být lepší. Ochutnejte tedy spolu se šťavnatými hrdiny gastronomie i trochu Žižkovské atmosféry v hospůdce U Fíčků, kterou hlídá sám Ozzy Osbourne.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinný podnik
 • Pravá česká kuchyně z čerstvých surovin
 • Žižkovská atmosféra
 • Vyberte si sýrový, kuřecí nebo hovězí

V ceně je zahrnuto

 • Mega burger pro 2 osoby 
 • Na výběr burger: sýrový, kuřecí, hovězí
 • Hranolky
 • Tatarská omáčka

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 5.6.2017 do 15.9.2017.
 • Jídlo je určené ke konzumaci na místě, nelze zabalit s sebou
 • Kupón je možné uplatnit v restauraci v době od 13:00 do 20:00

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Rezervaci je nutné provést alespoň 48 hodin předem a nejpozději 14 dní před koncem platnosti kuponu na tel.: +420 702 271 701
 3. Rezervace pouze telefonicky!
 4. Vytištěný kupon je nutné přinést s sebou

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 35 176 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hospůdka U Fíčků

Krásova 747/13
130 00 Praha 3
+420 702 271 701

Provozní doba
Po-So 12:00 - 23:00
Ne ZAVŘENO


http://www.uficku.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Prašná brána

Prašná brána (1 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (1 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Obecní dům

Obecní dům (1 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (2 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (2 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (2 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (2 km)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (2 km)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Klementinum

Klementinum (2 km)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze (2 km)

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (2 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Tančící dům

Tančící dům (2 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.