Litujeme, nabídka je ukončená.

od 329 Kč

Běžná cena
680 - 950 Kč

Celodenní vstup do vodního parku Bešeňová na úpatí Nízkých Tater s možností využít zvýhodněný vstup do Aquaparku Tatralandia

  Bešeňová – Termálne srdce Liptova, Slovensko - Bešeňová (mapa)
  Platnost kupónu je od 4.9.2017 do 25.12.2017 dle dostupnosti.

9,2

Vynikající hodnocení
(581 hodnocení)

Ukončené

2942 x koupeno

SlevaDne vyhlašuje dotace na zelenou energii - bez papírování a bez starostí! Vyberte si i vy svůj příděl geotermální energetické injekce v termálních lázních Bešeňová. O nic se nestarejte a jen sledujte jak vaše tělo i srdce blahodárně roztávají pod vlivem zemského tepla, zkroceného na úpatí Nízkých Tater. Nechybí termální koupaliště, tobogány, bazény a wellness nabídka, která vás překvapí.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Bazény s geotermální vodou 36 – 40 °C
 • Bazén s umělými vlnami
 • Dětský bazén s atrakcemi
 • Outdoor fitness zdarma
 • Parkování zdarma

V ceně je zahrnuto

 • Celodenní RELAX PACKET ve vodním parku v Bešeňové
 • (venkovní termální bazény, relaxační část atria s vnitřními bazény, bazén s umělými vlnami, dětský bazén s dětským hradem, suchý dětský hrad, tobogánová věž se 6 tobogány)

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 4.9.2017 do 25.12.2017.
 • Otevírací hodiny ZDE

 • Slevu na vstup nelze kumulovat s ostatními slevami vodního parku BEŠEŇOVÁ.

 • Změna podmínek vyhrazena

 • Vstupem do areálu klient akceptuje návštěvní řád parku

 • Maximální počet kuponů na 1 osobu je 100 ks.

 • Kupón je po zakoupení nestornovateľný (kromě 14 denní lhůty po zakoupení na SlevaDne.cz)

Jak využít kupón

 • Platnost kupónu je od 4.9.2017 do 25.12.2017
 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Rezervace není nutná, s vytištěným kupónem stačí přijít do pokladny vodního parku Bešeňová
 3. Kupóny bude možné využít s ohledem na kapacitu provozu
 4. Provozovatel nezaručuje dostatečnou kapacitu lehátek

Příplatky

 • Možnost doplatku do saunového světa jen za 5 € na místě
 • Možnost využití voucheru na vstup do Aquaparku Tatralandia za doplatek 2 € (je třeba prokázat se nevyužitým voucherem a zaplatit doplatek na kase v Aquaparku Tatralandia).
 • Jak se dá voucher použít v Tatralandii?

 • Fun Packet - v termínu do 15.9.2017 (včetně) - v provozu 14 bazénů, 26 tobogánů, krytý komplex Tropical Paradise, Ostrov pirátů z Karibiku, vnější a vnitřně vířivky, Baby Silent Zone, slunečníky, dětské atrakce, parkování, skříňka
 • Tropical Packet - v termínu od 16.9.2017 (včetně) - v provozu 10 bazénů, 6 tobogánů, krytý komplex Tropical Paradise, Ostrov pirátů z Karibiku, vnější a vnitřně vířivky, Baby Silent Zone, slunečníky, dětské atrakce, parkování, skříňka

Doplňující informace

 • Bazény, lehátka a atrakce jsou k dispozici v závislosti na sezóny, počasí a dostupnosti. Aktuální informace o bazénech a atrakcích v provozu na http://www.besenova.com
 • Děti do nedovŕšených 3 let mají vstup zdarma - maximálně 2 děti na 1 dospělou osobu
 • V závislosti na počasí a dostupnosti vám budou k dispozici: venkovní bazény s geotermální vodou, outdoor fitness, bazén s umělými vlnami, tobogánová věž se 6 tobogány o celkové délce více jako 1km, dětský atrakčniho bazén.
 • Kupón platí pouze na jednorázové využití v jednom vodním parku. (v případě výstavby a omezení bazénů)
 • Zažijte neopakovatelnou atmosféru celkového uvolnění v saunovém světě za doplatek 5 €. Komplex 5 saun s inhalacemi (finská, mentolová, římská, suchá a solná), vodní smršť a studená pára, vířivka, Kneippova koupel, Bešeňovské skály, hydromasážní sprchy, vodní masáž chodidel či tepidárium

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

581 hodnocení

245 zákazníků doporučuje

Vynikající (9-10)398x
Velmi dobré (7-8)158x
Dobré (5-6)17x
Podprůměrné (3-4)7x
Špatné (1-2)1x

Hodnocení kategorií

Vybavenost zařízení9,3
Čistota zařízení9,5
Spokojenost s personálem9,5
Kvalita jídla7,8
Prostředí zařízení9,4
Rezervace a uplatnění kupónu9,8
Kvalita wellness8,9
Kvalita ubytování8,9

Zákazníkům se nejvíc líbilo

Rezervace a uplatnění kupónu

Spokojenost s personálem

Čistota zařízení

10

Vynikající hodnocení

Šárka, 6. ledna 2018

Hodnocení nabídky:
Celodenní vstup RELAX Packet v BES (bez...

Již několik roků navštėvuji a jsem velice spokojena

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

10

Vynikající hodnocení

Helena, 31. prosince 2017

Hodnocení nabídky:
Celodenní vstup RELAX Packet v BES (bez...

Welnes v Bešeňové nemá chybu - teplá a léčivá voda, dobré jídlo, vodní atrakce, muzikoterapie a krásné sauny - co více si přát. Doporučuji všem

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

Kontakt

Aktivity v okolí

Vodní park Bešeňová

Vodní park Bešeňová (100 m)

Vodní park Bešeňová nabízí 10 bazénů, 15 tobogánů a skluzavek, wellness, ale i restaurace, bary a ubytování. Během léta se zde o program pravidelně starají animátoři. Najdete tu... Víc bazény s geotermální i čirou vodou.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (800 m)

Díky vhodným přírodním podmínkám v obci Bešeňová vzniklo "travertinové pole". Po travertinu stále teče minerální voda, která jim dodává krásný lesk. Travertiny jsou barevné díky... Víc obsahu různých minerálů, rozhodně tedy stojí za návštěvu.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (3 km)

Nad vodní nádrží Liptovská Mara najdete jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Liptova - Havránok. Nachází se zde skanzen, ve kterém můžete vidět zrekonstruované objekty... Víc z mladší doby železné, starší doby římské i ze středověku. Například unikátní opevněnou svatyni, v níž se konávali magické keltské obřady nebo základy a opevnění středověkého hrádku s palisádami. Skanzen je přístupný po červené turistické značce z obcí Bobrovník a Vlachy.

Středisko Marina Liptov

Středisko Marina Liptov (3 km)

Marina Liptov je sportovně-rekreační středisko nacházející se u Liptovské Mary. Nabízí bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodních sportů ale i relax ve wellness.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (4 km)

Liptovská Mara je největší vodní přehradou na Slovensku. Je střediskem letní turistiky, vodních sportů, jachtingu, cykloturistiky a sportovního rybářství. Liptovská Mara je... Víc obklopená pohořími, jako Chočské vrchy, Západní Tatry a Nízké Tatry. Na severním břehu v bezprostřední blízkosti vodní hladiny vznikl autocamping Liptovský Trnovec a veřejná pláž se zázemím (sociální zařízení, sprchy, bufety, sportoviště).

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (5 km)

Vodopád najdete přímo v lázních malé obce Lúčky. Patří mezi 5 vodopádů, které byly prohlášeny za národní přírodní památku. Vodopád je velkou raritou i proto, že leží uprostřed... Víc vesnice. Je 12 metrů vysoký, kaskádovitý a padá z okraje travertinové terasy do malého jezírka.

Prosiecká dolina

Prosiecká dolina (8 km)

Prosiecká dolina je krasová dolina nacházející se v Chočských vrších. Erozní činnost zde vytvořila typický krasový vzhled doliny s četnými skalními bradly a věžemi. Najdete zde i... Víc krásné soutěsky, zejména na začátku a konci doliny. Nejlepší přístup do doliny je z malé vesničky Prosiek.

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia (9 km)

Aquapark Tatralandia je největším aquaparkem na Slovensku. Najdete zde až 14 bazénů, 26 tobogánů a 19 saun a jiných procedur. Tatralandia je otevřená během celého roku a kromě... Víc odpočinku a zábavy nabízí i možnosti ubytování.

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (9 km)

Navštivte ZOO, kde si můžete zvířátka pohladit, nakrmit a vytvořit si s nimi opravdový vztah, navázat živý kontakt. Můžete si zde například pohladit lvíče přímo ve výběhu.

Velký Choč

Velký Choč (10 km)

Velký Choč se mezi turisty považuje za vrch s tím nejkrásnějším výhledem na Slovensku. Dosahuje sice výšku jen 1611 m.n.m. a uvidíte z něj Nízké i Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Vícov. Dostanete se sem například z vesničky Valaská Dubová.

Hrad Likava

Hrad Likava (10 km)

První zmínka o Likavském hradu stojícím v severozápadním cípu Liptova se poprvé objevila v roce 1315. Jeho výstavba začala kvůli hlídání průchodu přes Váh a významné obchodní... Víc cesty, které vedly z Pováží na Oravu a dále do Polska. Po rozsáhlé rekonstrukci v posledních letech byla veřejnosti zpřístupněna Hunyadyho věž, v níž je umístěna expozice z dějin Likavského hradu.

Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel

Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel (10 km)

Kostel patří mezi největší dřevěné stavby ve střední Evropě. Půdorys kostela s délkou 43 m má podobu kříže a dovnitř se vejde téměř šest tisíc návštěvníků. Kostel má 12 dveří a 72... Víc oken a vnitřní výzdoba okouzlí každého svým barokním zařízením. V interiéru se nachází pozoruhodný dřevěný barokní oltář z roku 1693 a zajímavá je i kazatelna.