50% sleva na veškeré sushi a sushi sety v restauraci Pho Viet

Pho Viet, Praha 1 - Nové Město

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

39 Kč

50% sleva na veškeré sushi a sushi sety v restauraci Pho Viet

  Pho Viet, Praha 1 - Nové Město (mapa)
  Platnost kupónu je od 24.10.2017 do 30.4.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

California roll, nigiri, futo maki, ura maki, temaki, máte rádi suši taky? Když vás přepadne chuť na sushi, není nic jednoduššího, než zajít do prvotřídní restaurace Pho Viet a vybrat si z bohaté nabídky sushi, které uspokojí každý mlsný jazýček! Výběr jak jednotlivě, tak v setech a s možností zabalení s sebou...

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Sushi lze vzít i s sebou
 • Velký výběr sushi
 • Čerstvé a kvalitní suroviny
 • Příjemné prostředí
 • Přímo u Národní třídy

V ceně je zahrnuto

 • 50% sleva na veškeré sushi v restauraci Pho Viet z jídelního lístku na sushi
 • Jídelní lístek na sushi si můžete prohlédnout ZDE

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 24.10.2017 do 30.4.2018.
 • Jídlo je možné vzít také s sebou!
 • Pro objednávku s sebou je JEDEN kupon platný do maximální hodnoty 600 Kč před slevou
 • Pro objednávku ve vyšší hodnotě lze zakoupit více kuponů

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Pro uplatnění slevy předložte kupon při objednávce
 3. Nutná rezervace předem na tel. +420 776 212 415

Příplatky

 • Poplatek za krabici na jídlo je 40 Kč

Doplňující informace

 • JEDEN kupon poskytuje slevu pro JEDNU osobu na konzumaci jídel v restauraci. Pro více osob je potřeba zakoupit více kuponů
 • Sleva se nevztahuje na nápoje, ostatní jídla než sushi uvedené v jídelním lístku, na party sety a na All you can eat

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 42 474 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (400 m)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Václavské náměstí

Václavské náměstí (600 m)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Klementinum

Klementinum (700 m)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (700 m)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Tančící dům

Tančící dům (700 m)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (800 m)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (800 m)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (800 m)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa (800 m)

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

Karlův most

Karlův most (900 m)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

Prašná brána

Prašná brána (900 m)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Obecní dům

Obecní dům (1000 m)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.